Łucznictwo bloczkowe > Tematy związane ze sprzętem

Sanlida Dragon X8 - chiński łuk budżetowy 2020

<< < (3/7) > >>

Dochi:

--- Cytat: smox w Wrzesień 23, 2020, 08:53:47 pm ---Moim zdaniem wynika. Przypominam, że łuk Sanlida Dragon X8 ma konkurować z budżetowymi łukami Poelanga i Mankunga.
Już sam fakt, że ktoś porównuje budżetowy chiński łuk z amerykańskim Bear Cruzerem G2 "i wychodzi mu, że te łuki są porównywalne jeśli chodzi o parametry na papierze.
Przy czym Sanlida jest 200$ tańsza :)", dobrze świadczy o tym łuku.

--- Koniec cytatu ---
Papier jest cierpliwy i wszystko przyjmie.
Ciekawe jak realne porównanie by wypadło.

smox:

--- Cytat: Dochi w Wrzesień 27, 2020, 11:04:32 pm ---Papier jest cierpliwy i wszystko przyjmie.
Ciekawe jak realne porównanie by wypadło.

--- Koniec cytatu ---
Panowie, ja nikogo nie namawiam do kupna tego łuku. Temat jest typowo informacyjny i być może zainteresuje ludzi z "cieńszym portfelem", którzy myślą o kupnie jakiegoś Poelanga czy Mankunga w podobnej cenie do tego łuku.

Tu kolejny link do filmu opłaconego Amerykanina - https://www.youtube.com/watch?v=MxprxVi6tJ0&t=333s
Nie wiem co on tam gada, ale przetłumaczyłem sobie co ciekawsze komentarze.

Mikey Burkett
4 dni temu
Kupiłem ten łuk, ale w wersji camo i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba. Strzela naprawdę dobrze i gładko. Jesienią będę polować z tym łukiem, więc za tę cenę jest naprawdę przyzwoity. Moim zdaniem sprawdza się równie dobrze jak łuk za 400 lub 500 dolarów!

I najciekawsze!

Stormy Fourwolves44
1 tydzień temu
Wykonane w CHYYYYYYYYYYNA nie, dziękuję.

Odpowiedź - jeremy cheek
1 tydzień temu
Zwykle się z tym zgadzam, ale zmieniłem nieco zdanie, gdy dowiedziałem się, że większość naszych niższych łuków i kusz "USA manufacturers" jest tam również produkowana. (tu nie wiem, bo translator tłumaczy coś niezrozumiałego).

A tu nowszy film tego opłaconego Amerykanina - https://www.youtube.com/watch?v=8DSzpVc1vrE

Jaco:
Jest jeszcze bardziej śmiesznie bo gość na filmie i ktoś w komentarzu twierdzi że w tej Sanlidzie jedynym elementem wyprodukowanym w CHRL jest majdan a reszta jest made in USA. Czyli łuki made in USA sa robione w Chinach a łuk made in China jest robiony w większości w USA. Seems legit.

smox:
Jak mówi Ferdek Kiepski - "Są na świecie rzeczy, które się nawet fizjologom nie śniły"  :) :) :)

smox:
Kilka dni temu pojawił się ostatni film Konstantina Mazilli o łuku Sanlida Dragon X8 - https://www.youtube.com/watch?v=eQof17GNRD4
Z filmów Konstina wiele nauczyłem się o łucznictwie, o ustawieniu łuku, synchronizacji. Ogólnie mówiąc o łucznictwie bloczkowym. Gość ma olbrzymią wiedzę nie tylko teoretyczną, ale i praktyczną.
Interesujące są końcowe wypowiedzi i odpowiedzi na pytania.
Zapytany czy kupić budżetowy łuk chiński czy amerykański odpowiedział tak - "Co do kupowania, to jeśli masz do wyboru łuk amerykański i chiński, to kup amerykański!!! Ale jeśli wybierzesz chińczyka, to wybierz Dragona X8, za takie pieniądze, to dobry łuk!".
Zapytany co sądzi o chińskich łukach powiedział tak - "Chińskim łukom daleko do amerykańskich, bardzo daleko".

Podsumowując - Sanlida Dragon X8, to dobry budżetowy łuk, ale tylko dla początkujących, dla bardziej zaawansowanych nie jest polecany. Skierowany jest też do posiadaczy starszych modeli chińskich łuków, którzy chcą kupić nowszy łuk, a nie stać na zakup łuku amerykańskiego.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej