Łucznictwo bloczkowe > Tematy związane ze sprzętem

Sanlida Dragon X8 - chiński łuk budżetowy 2020

(1/7) > >>

smox:
Zastanawiałem się czy o tym napisać, bo widzę, że niektórzy dostają białej gorączki jak coś napiszę o chińskich łukach.
Tym razem jednak sytuacja jest inna. Sanlida wypuściła naprawdę dobry, budżetowy łuk. W jednym z filmów nazwano go - "pogromcą budżetowych łuków" - https://www.youtube.com/watch?v=YY5mLePwWQA
Sanlida Dragon X8 ma konkurować z budżetowymi łukami Poelang i Mankung. Nie będę tu opisywał parametrów tego łuku, kto zechce sam to sprawdzi. Napiszę tylko, że bloczki są na łożyskach, co praktycznie nie występuje w tej klasie łuków. Łuk do obsługi nie potrzebuje prasy i ogólnie zbiera bardzo dobre opinie.
Znalazłem nawet film porównujący ten łuk z Bear Cruzer G2 - https://www.youtube.com/watch?v=Jm_3K2xAqNU&t=70s Nie znam angielskiego, więc nie wiem co gościu tam gada.

Łuk Bloczkowy Sanlida Dragon X8 Zestaw RTS pojawił się już w Polsce. Dziwne, że sprzedający nie podaje, że bloczki są na łożyskach. Zastanawia mnie jednak wysoka cena 999,00 zł, bo właśnie oprócz jakości, niską ceną Sanlida chce pokonać konkurencję.
Przykładowo na Ukrainie łuk kosztuje 5047 грн, czyli 683 złoty - https://arcusmarket.com/luk-sanlida-dragon-x8-kit
 

FAZIK:
Łuki Chińskie robią się coraz lepsze, więc niedługo będą tak samo dobre jak te "hamerykańskie" tylko za połowę ceny. Co do tego nie ma wątpliwości.
Wydaje mi się że chodzi o nazewnictwo tematów a nie o same łuki.
"cała prawda o" i "najlepszy (...) łuk 2020" to typowe slogany, które może mają w sobie ziarno prawdy, ale tylko ziarno ...

smox:
Masz rację FAZIK, zmienię te nazwy. Dzięki, jakoś o tym nie pomyślałem :)

smox:

--- Cytat: FAZIK w Wrzesień 23, 2020, 11:34:17 am ---Łuki Chińskie robią się coraz lepsze, więc niedługo będą tak samo dobre jak te "hamerykańskie" tylko za połowę ceny. Co do tego nie ma wątpliwości.

--- Koniec cytatu ---
To już się dzieje FAZIK. Weźmy choćby łuk sprzed kilku lat - Sanlida Velocity, czy nowy Sanlida Hero X10 - https://www.youtube.com/watch?v=tyfHlUtP-mA , który kosztuje 63 000 rubli (3 174,17 złoty.

doozers:

--- Cytat: smox w Wrzesień 23, 2020, 09:30:40 am ---Znalazłem nawet film porównujący ten łuk z Bear Cruzer G2 - https://www.youtube.com/watch?v=Jm_3K2xAqNU&t=70s Nie znam angielskiego, więc nie wiem co gościu tam gada.

--- Koniec cytatu ---

Generalnie gość porównuje parametry tych łuków i wychodzi mu,
że te łuki są porównywalne jeśli chodzi o parametry na papierze.
Przy czym Sanlida jest 200$ tańsza :)

Dodaje też, że dostaje profity jeśli ktoś kupi dowolny z tych łuków na Amazonie
za pomocą jego linku afiliacyjnego.
Zatem nic z tego filmu za bardzo nie wynika,
poza chyba własnym marketingiem Sean'a :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej