Autor Wątek: Sprzedam łuk bloczkowy Browning Discovery 29# 30"  (Przeczytany 2067 razy)

Ni_to_ni_sio

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Sprzedam łuk bloczkowy Browning Discovery 29# 30"
« dnia: Lipiec 27, 2009, 01:24:02 pm »
Witam,
Mam do sprzedania nieużywany (kupiony ponad rok temu) łuk Browning Discovery. Kupiłem go dla mojego syna ale nie radzi sobie z jego twardością (20-29#), więc sprzedaję.
Łuk wyposażony jest w najprostszy dostępny, regulowany celownik i podstawkę własnoręcznie wykonaną, przystosowaną do strzelania z palców - mogę przesłać zdjęcia mailem.

Łuk jest dość nietypowy jak na bloczkowca gdyż nie ma let-off. Krzywki wyprofilowane są w ten sposób aby utrzymywać stałą, wyregulowaną śrubami twardość w pełnym zakresie naciągu, czyli od ok 18" do maksymalnie 30".
Dzięki temu łuk jest bardzo uniwersalny i może być z powodzeniem używany zarówno przez młodzież jak i dorosłych.

Więcej danych na stronie producenta:
http://www.browning-archery.com/prod.php?k=134449&u=Discovery#

Dane:

Axle to Axle:32"
--------------------------------------------------------------------------------
Bow Weight:2.6
--------------------------------------------------------------------------------
Brace Height:6 1/2"
--------------------------------------------------------------------------------
Draw weight: 20 - 29 #
--------------------------------------------------------------------------------
Draw lenght: max. 30"
--------------------------------------------------------------------------------
Right hand
--------------------------------------------------------------------------------
Camo finish

Cena: 680 zł +koszt przesyłki (lub odbiór osobisty w Krakowie)
Łuk został kupiony przez internet w USA; zapłaciłem shipping, cło i podatek - sprzedaję go praktycznie po kosztach własnych.

Kontakt
Wojtek - tel: 601 958 956, email: stawowia@kr.onet.pl

Pozdrawiam,
Nitonisio