Autor Wątek: Mathews karty tuningowe  (Przeczytany 2400 razy)

Dawka 148

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Mathews karty tuningowe
« dnia: Listopad 24, 2022, 06:27:18 pm »
Witam, jestem nowicjuszem i dopiero rozpoczynam obcowanie w tym temacie. Szukam bliższych informacji na temat łuku bloczkowego TRX 38 marki Mathews a konkretnie danych potrzebnych do zamówienia cięciwy gdyż zakupiłem ten łuk z drugiej ręki a potrzebuje przesunąć przeziernik i zauważyłem że wcześniej ktoś przypalił włókno albo dwa przy montażu. Niestety na stronie producenta nie znalazłem takich informacji, pewnie tam gdzieś są ale jestem na to za głupi. Może ma ktoś jakieś informacje w tym temacie i chęć pomocy. Pozdrawiam

esperad

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Mathews karty tuningowe
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2022, 09:26:07 pm »
Witam i pozdrawiam z małopolski co do danych Ci nie pomogę ale zapytaj Jaco ( moderator na forum ) robi na prawdę dobre cięciwy ja u niego zamawiałem na początku tego roku i jestem zadowolony.
PSE Supra EXT LH
Shibuya Ultima Cpx
Spot Hogg Edge

Kinetic Valenz + Kinetic Engage 30

Dawka 148

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Mathews karty tuningowe
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2022, 10:30:15 pm »
Dziękuję serdecznie będę się w takim razie kontaktował ale mogę wymienić sama cięciwę bo cały zestaw był wymieniany w sierpniu tego roku więc kable chyba zostaną. Pozdrawiam

Galus

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 117
Odp: Mathews karty tuningowe
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2022, 05:39:04 pm »
tu masz na niego namiary na FB https://www.facebook.com/MaxBowstrings

Dawka 148

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Mathews karty tuningowe
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 25, 2022, 06:32:11 pm »
Super dzięki będę szukał po firmie MaxBowstrings bo FB to dla mnie nie osiągalna planeta gubię się tam już na stronie startowej a nie mówiąc o reszcie. Pozdrawiam