Łucznictwo bloczkowe > Tematy związane ze sprzętem

Apex vs HHA

<< < (2/3) > >>

Legolas:
Oczywiście, że w LAS, tego nawet w Europie nie znalazłem.
Ten co wysłałeś też jest oczywiście zacny, lecz uboższy od Achive XP, ale dużo tańszy. Nie jestem tylko pewien, czy da się w nim zainstalować soczewkę.

CountDooku:
Da się soczewkę, da się osłony p/w słoneczne itd. Fajne jest to, że mogę wybrać wersję z pinem 0.010 :) Do tej pory tylko 0.019 używałem, ciekawe jakie wrażenia z takiej cienizny ;)

Legolas:

--- Cytat: CountDooku w Marzec 31, 2022, 07:00:10 pm ---Da się soczewkę, da się osłony p/w słoneczne itd. Fajne jest to, że mogę wybrać wersję z pinem 0.010 :) Do tej pory tylko 0.019 używałem, ciekawe jakie wrażenia z takiej cienizny ;)

--- Koniec cytatu ---
Miałem kiedyś 0,10". Dla mnie za małe i wróciłem do 0,19". Ale tak czy siak teraz mam dot-a i sobie bardziej chwalę, bo lepiej widzę cel.

łill_szkarłatny:
No cóż...polecam HHA - bo mam, 0,19 - bo mam i mi wystarcza - nawet w nocy, co do szkła - eksperymentowałem i zrezygnowałem całkowicie... mistrzem świata i tak nie będę, spróbujcie a zobaczycie ile radochy daje strzelanie bez szkła zniekształcającego, jakoś olimpijczycy i bez tego osiągają zacne wyniki (bez optyki)

Legolas:

--- Cytat: łill_szkarłatny w Kwiecień 10, 2022, 04:06:00 pm ---No cóż...polecam HHA - bo mam, 0,19 - bo mam i mi wystarcza - nawet w nocy, co do szkła - eksperymentowałem i zrezygnowałem całkowicie... mistrzem świata i tak nie będę, spróbujcie a zobaczycie ile radochy daje strzelanie bez szkła zniekształcającego, jakoś olimpijczycy i bez tego osiągają zacne wyniki (bez optyki)

--- Koniec cytatu ---
A czym się różni satysfakcja z trafienia w cel ze szkłem i bez szkła? Druga sprawa, szkło ma powiększać, a nie zniekształcać. Widocznie nie używałeś szkła w przezierniku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej