Łucznictwo bloczkowe > Tematy związane ze sprzętem

Apex vs HHA

<< < (3/3)

CountDooku:
Ja bez szkieł próbowałem ostatnio i na 50m jest mega słabo, tzn nie ma tragedii ale też nie wyczynowo - nie mam takich grup jak z optyką. Ja nie zakładam, że nie zostanę mistrzem świata, wręcz przeciwnie, oprócz frajdy to cel do którego zmierzam ;) Próbowałem bez szkieł bo kumpel mnie przekonuje, że na 3D celu nie znajdę z powiększeniem. Teraz jednak wiem, że bez powiększenia nie zobaczę nawet strefy :D Mam nienajlepszy wzrok jeśli chodzi o dal, więc u mnie minimum x4-x6 musi być(najlepiej x8 mi się strzelało), nawet do fielda czy 3D.
Co do celowników - ani Axcela ani HHA nie ma w hurtowniach jeśli chodzi o wyższe modele 1-pinowe. Będzie więc Fast Eddie XL od Spot Hogga. Do tego dobre szkło i jest gitarka ;)

Legolas:

--- Cytat: CountDooku w Kwiecień 11, 2022, 12:19:42 pm --- Próbowałem bez szkieł bo kumpel mnie przekonuje, że na 3D celu nie znajdę z powiększeniem.

--- Koniec cytatu ---
Uwielbiam opinie takich ekspertów xD Prawie wszyscy prosi z USA strzelają ze szkłem i jakoś znajdują cel, ale według jakiegoś miszcza znad Wisły, celu z optyką na 3D, nie da się znaleźć :P

CountDooku:
Tu się nie kłócę bo on śmiga bez szkieł i wygrywa nawet wysoko ;) Ja nie jestem w stanie bez co najmniej x4, kropka :) Nawet 30m bez żadnej optyki, jest bardzo na styk, 18m już całkiem spoczko.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej