Autor Wątek: (S) TRU Ball Fulkrum Brass 4M  (Przeczytany 1100 razy)

CountDooku

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 298
(S) TRU Ball Fulkrum Brass 4M
« dnia: Kwiecień 22, 2021, 10:18:46 am »
Jak w temacie - sprzedam spust back tension TRU Balla, Fulkrum 4 palcowy rozmiar M. Wystrzeliłem z niego może 300 strzał ale BT to póki co, nie moja bajka. To znaczy nie dojrzałem chyba jeszcze do techniki BT. Sam spust jest jednym z najprzyjemniejszych w użytkowaniu a z kilku strzelałem (zarówno własnych jak i ostrzelałem się w sklepach), jego duża waga i kształt dopasowany do dłoni, są niezrównane. Dodatkowo w minutę można go całkiem rozłożyć i złożyć, on będzie kompletnie bezawaryjny - tu nie ma się co zepsuć a można błyskawicznie poznać zasadę działania. Przypuszczam że wszelkie najnowsze Flexy są jeszcze lepsze ale to prawie tysiak za spust. Ten można mieć nowy od 630zł, ja oczekuję 480zł już z ubezpieczoną wysyłką, w razie konkretnego zainteresowania, mogę jeszcze trochę zdjąć z ceny. To znaczy nie mam parcia na sprzedaż bo w końcu do niego dojrzeję, tylko teraz z satysfakcją strzelam z triggerowego Fanga a ten leży w szufladzie. Poza tym to lity mosiądz i jeśli zechcę to np. obetnę w nim czwarty palec i ładnie wykończę (jestem jubilerem i mam maszyny ;) ). Jeśli ktoś jest sfazowany na dobry BT w idealnym stanie a nie ma dużo grosza na nówki, to jest jedyne sensowne rozwiązanie. Nie wiem czy na spusty jest jakaś gwarancja ale jeśli jest to na niego działa bo spust ma miesiąc nie cały. Pozdrawiam Seba

P.S. Jak ktoś potrzebuje zdjęć, to piszcie wtedy wyślę na mail.
Łuk     - Hoyt Stratos/Mathews Halon X Comp
Celow. - B3 Exact / Fast Eddie XL
Podst.  - Sanlida Blade Rest
Staby  - B-Stinger Countervail
Spust  - B3 Omega PRO / B3 Ranger
Strzały - Skylon Paragon, Skylon Preminens

werto

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: (S) TRU Ball Fulkrum Brass 4M
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2021, 05:31:42 pm »
Byłbym zainteresowany sprawdzeniem się w technice BT, aczkolwiek koszt 480 PLN jest bardzo wysoki jak idzie o testowanie. Mentalnie mógłbym zaakceptować kwotę bliżej 400 PLN. Nie podważam bynajmniej wartości sprzętu dla kogoś doświadczonego w technice BT. Telefon 501392928.

Pekenia33

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: (S) TRU Ball Fulkrum Brass 4M
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2021, 08:57:23 pm »
Poszło PW

CountDooku

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 298
Odp: (S) TRU Ball Fulkrum Brass 4M
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2021, 12:56:38 pm »
Sprzedany.
Łuk     - Hoyt Stratos/Mathews Halon X Comp
Celow. - B3 Exact / Fast Eddie XL
Podst.  - Sanlida Blade Rest
Staby  - B-Stinger Countervail
Spust  - B3 Omega PRO / B3 Ranger
Strzały - Skylon Paragon, Skylon Preminens