Autor Wątek: (S) Hoyt Nitrux Storm 60-70 lbs  (Przeczytany 996 razy)

CountDooku

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 298
(S) Hoyt Nitrux Storm 60-70 lbs
« dnia: Marzec 02, 2021, 12:45:02 am »
Hej!
Postanowiłem tu wpaść i polecić Wam swój łuk bloczkowy Hoyt Nitrux, w malowaniu Storm (matowa szarość) o regulowanej sile 60-70 funtów, który kupiłem w lipcu u.r. w Centrum Łuczniczym, więc jeszcze obejmuje go gwarancja do 2022 r. Obecnie jego następcą jest Torrex ale w wersji XT bo tak jak ten, ma wysokiej jakości elementy wykończenia ale już nigdzie nie ma w takim kolorze i jeszcze w macie ;) Służy mi w sumie tarczowo, więc na zdjęciach w pełnym uzbrojeniu, natomiast sprzedaję łuk z akcesoriami myśliwskimi - dodatki sportowe pokazują tylko jaki kosmos można z niego zrobić :) Dołączam podstawkę opadającą firmy TruGlo, przedni myśliwski czarny damper, którego nie ma na zdjęciach, jednopinowy celownik IQ z Retiną oraz spust nadgarstkowy z hakiem Beast BoneCollector. Zadbany, konserwowany, przeglądany przez speców od bloczków regularnie bo sklep mam pod nosem. Realnie strzelany nieco ponad 4 miesiące bo zima wszystkich zaskoczyła w tym roku. Mięciutki, płynny naciąg, regulowany od 60 do 70 lbs - niejeden cherlak będzie zaskoczony, że bez problemu naciąga 70 funtów. Cichutki strzał. Przesiadłem się na niego ze Stingera i zostałem oczarowany. Prezentuje się duuużo lepiej niż na zdjęciach, jedyne mankamenty - używanego jednak łuku - to niewielki 2mm odprysk farby w okolicy półki (niepowiększające się jednak) i usunięte gumki z ygreka podstawki opadającej, bo na początku miałem za wolno ustawioną podstawkę i używałem szerokich lotek, które mi kaleczyły zapadkę. Nie ma to już jednak wpływu na lot strzały, czy sam strzał, poprawiłem i grupy robię piękne :) Na półce pianka zapobiegająca stukaniu strzały o aluminium. Nie sądzę aby potrzeba było cokolwiek w nim wymieniać, chyba że dla indywidualnej estetyki np. d-loop który jest zielony. Cięciwa się jakoś nie zużywa, nie strzępi, zresztą konserwuję ją od początku naturalnym woskiem pszczelim a newralgiczne odcinki są pięknie zabezpieczone nicią na owijki. Serce mnie trochę boli i prawie nie wierzę w to co robię, że sprzedaję mojego kochanego Hoyta ale jestem niestały i zakochałem się w jednej tarczówce, no i jest już koniec. Prawdopodobnie robię życiowy błąd ale muszę mieć tamten sprzęt. Zachęcam do zakupu bo wiem, że się zaprzyjaźnicie :) Cena 3500 zł do negocjacji. Kontakt tel sms

P.S. Mimo, że to jeden z najwygodniejszych gripów Hoyta, nawinięta jest genialna, czarna owijka Wilsona, która jest cieniutka i nie zaburza czucia łuku ale trzyma łapę jak papier ścierny, więc nową, dołączam w komplecie.

Tutaj link do ogłoszenia na olx:  https://www.olx.pl/d/oferta/luk-bloczkowy-hoyt-nitrux-60-70-lbs-CID767-IDILjg0.html#90e8727608;promoted

Waga Łuku: 1.85 kg.
Długość ATA : 31-1/2″
Wys. Cięciwy: 6-1/2″
Let Off: 80%
Długość naciągu: 27″ – 30″
Siła Łuku: 60-70 lbs.
Prędkość wylotowa: 333 fps
Łuk     - Hoyt Stratos/Mathews Halon X Comp
Celow. - B3 Exact / Fast Eddie XL
Podst.  - Sanlida Blade Rest
Staby  - B-Stinger Countervail
Spust  - B3 Omega PRO / B3 Ranger
Strzały - Skylon Paragon, Skylon Preminens

CountDooku

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 298
Odp: (S) Hoyt Nitrux Storm 60-70 lbs
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 03, 2021, 08:23:32 am »
Poszedł w dobre ręce, smuteczek..
Łuk     - Hoyt Stratos/Mathews Halon X Comp
Celow. - B3 Exact / Fast Eddie XL
Podst.  - Sanlida Blade Rest
Staby  - B-Stinger Countervail
Spust  - B3 Omega PRO / B3 Ranger
Strzały - Skylon Paragon, Skylon Preminens