Autor Wątek: Może ktoś obok, chciałby odmienić życie..?  (Przeczytany 4290 razy)

Elf z błotnego lasu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 44
Może ktoś obok, chciałby odmienić życie..?
« dnia: Czerwiec 09, 2020, 09:37:48 pm »
Witam. Jestem gościem z wózka inwa. Poznałem w szpitalach i oddziałach rehabilitacji kilku towarzyszy niedoli. Pragnę podzielić się swoimi doświadczeniami. Jako że przez wiele lat korzystałem z ręcznego wózka inwa. Po kilku latach starań udało się z programu i PFRON zdobyć terenowego elektryka. Przez długi czas myślałem, czym się zająć i jak żyć i by nie zwariować. Wybrałem drogę łuku bloczkowego. Jego parametry 30" lub nieco ponad 30" pozwalają na bezproblemową przygodę z tym sportem. Wyrobione mięśnie ramion od wózków, pozwalają na szybkie przystosowanie się do przygody na strzelnicy. Najważniejsze jeżeli klub czy sekcja przyjmie w swe szeregi, skarby jakimi jesteśmy, to i na sprzęt fundusze się znajdą. To jeden z nielicznych sportów gdzie nie potrzebny jest drogi przystosowany do jego uprawiania sprzęt. Wystarczy zdjąć progi z wózka (Podłokietniki) i można działać. Dawno nie czułem się tak szczęśliwy, pomimo że zniechęcano mnie i kłody trafiły się pod koła i trafiać będą, ale szczerze zachęcam by choć spróbować. To idealne zajęcie i sport gdzie możemy na równi z innymi "stanąć" w zawodach obok siebie. Pozdrawiam i może ktoś w pobliżu z "bloczkiem" wyciągnie was na strzelnicę.
Xpedition MX-15,  60-70 lbs
Apex Cover pro mikro, specyalty archery + soczewka
Rip-Cord
Tru Ball Max Pro plus 4.
PSE stinger max ss 30-70 Lbs
Tru Glo Range Rover mikro slider,
Trophy Ridge Whisker Biscuit,
Tru Ball Bandit.

Legolas

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1218
  • Lone Wolf
Odp: Może ktoś obok, chciałby odmienić życie..?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2020, 11:18:18 pm »
Super, że coś tak prostego jak łucznictwo sprawia Ci tyle radości :) Ja też trochę w życiu przeszedłem (nowotwór z przerzutami) i po części mogę Cię zrozumieć co czułeś jak było naprawdę źle. Pozdro i powodzenia :-)
Mathews TRX 40, 60#
Axcel Achieve XP 9",UltraView UV3XL+szkło X-365 Focus Double Archromat x6 
Hamskea Epsilon
Conquest Smackdown 30"+15"
Hamskea Insight Peep
Scott Longhorn Hex
Victory Archery 3DHV, 400 Elite

jackbow

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Może ktoś obok, chciałby odmienić życie..?
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2020, 06:31:50 pm »
Też trzymam kciuki! Swietnie że znalazłeś to dla siebie.
Życzę wiele radości, satysfakcji i nowych znajomości :)
Pozdrawiam serdecznie :)
J.
PSE Response, Bowtech Carbon Icon, Obsession HB33 LH
..i kilka tradycyjnych łuczków:)