Autor Wątek: Giercowanie  (Przeczytany 13203 razy)

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Giercowanie
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 22, 2020, 11:27:04 am »

https://www.x-kom.pl/p/523248-konsola-nvidia-shield-nvidia-shield-tv-pro-2019.html#Specyfikacja

To małe urządzonko póki co radzi sobie ze wszystkim. Minimalny rozmiar a maksymalne możliwości.

napisz więcej na czym polega wyjątkowość tej konsoli?
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Giercowanie
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 22, 2020, 11:31:11 am »
Chodzi pewnie o granie w chmurze.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


serek1582

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Giercowanie
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 22, 2020, 02:50:17 pm »

https://www.x-kom.pl/p/523248-konsola-nvidia-shield-nvidia-shield-tv-pro-2019.html#Specyfikacja

To małe urządzonko póki co radzi sobie ze wszystkim. Minimalny rozmiar a maksymalne możliwości.

napisz więcej na czym polega wyjątkowość tej konsoli?

Ja ją kupiłem jako przystawkę (android boxa) do telewizora, bo na samym androidzie w tv mi nie zależało żeby mieć. To w sumie trzecia moja taka przystawka, która daje radę ze wszystkim co do niej podpiąć. Poprzednie nie dawały radę z dużymi plikami o dużej przepustowości. Nie licząc chyba dwóch takich plików, które miałem to i poprzednie dawały radę z aplikacjami jak Netflix, YouTube, Hbo Go czy inne. Osobiście naprawdę mało grywam i nie mam porównania z innymi konsolami czy już nawet PC ale przez ostatnie lata dopracowywali oni możliwość grania właśnie w chmurze i grając w Wiedźmina robiłem to na maksymalnych możliwych ustawieniach graficznych, gdzie na lapku (kupionym później niż wyszła gra) to ledwie chodziło na minimum. Cały obraz jaki jest wyświetlany na ekranie powstaje na serwerach nVidii (chyba w Niemczech), nie jest więc potrzebna żadna wielka moc obliczeniowa, zasilanie czy chłodzenie co wpływa choćby na domowe zużycie prądu. Największy minus jeśli ktoś dużo gra, często i wszędzie, to to, że przy tym jest potrzebne stabilne łącze internetowe a nawet na takim czasem coś się przytnie. Na moje potrzeby grania to w zupełności wystarcza ale wiadomo, co kto lubi bo część gier jest wydawana tylko pod dane konsole i na innych nie da rady. Plus znowu taki, że na PS3 nie pójdą gry pod PS5 a tutaj nie ma takiego problemu, nie trzeba tego wymieniać co dwa lata. Moja to jeszcze poprzednia generacja a nadchodzący "Cyberpunk 2077" ma działać na wszystkich :)
Bear Archery Paradox 60#
HHA Optimizer Lite 5019
Vapor Trail Pro-V Limb Driver
Truglo Cadence 8"
Peep Sight G5 Meta
T.R.U. Ball Beast XT2

CountDooku

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 298
Odp: Giercowanie
« Odpowiedź #48 dnia: Sierpień 23, 2020, 10:36:47 am »
Wooow, w ogóle mindfuck :-O To teraz kuwa pluję sobie w brodę bo dopiero co kupiłem gamingowego lapka za 5 koła... :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Łuk     - Hoyt Stratos/Mathews Halon X Comp
Celow. - B3 Exact / Fast Eddie XL
Podst.  - Sanlida Blade Rest
Staby  - B-Stinger Countervail
Spust  - B3 Omega PRO / B3 Ranger
Strzały - Skylon Paragon, Skylon Preminens

serek1582

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Giercowanie
« Odpowiedź #49 dnia: Sierpień 23, 2020, 05:42:27 pm »
To nie jest też tak, że zagrasz we wszystko co chcesz. Możesz sobie sprawdzić, czy interesujący Cie tytuł jest na liście obsługiwanych gier:

https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce-now/games/

Lista ta się zmienia, tytuły raczej dochodzą ale potrafią i zniknąć. Niżej jest też lista ale nie wszystko już działa, bardziej aktualna jest ta wyszukiwarka z powyższego linku.

https://www.nvidia.com/pl-pl/shield/games/
Bear Archery Paradox 60#
HHA Optimizer Lite 5019
Vapor Trail Pro-V Limb Driver
Truglo Cadence 8"
Peep Sight G5 Meta
T.R.U. Ball Beast XT2

CountDooku

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 298
Odp: Giercowanie
« Odpowiedź #50 dnia: Sierpień 23, 2020, 07:03:54 pm »
No ok, czyli to nie jest takie hop-siup-tralala i trochę mało tego. Chyba zbyt pochopnie zwiastowałem zmierzch konsol - to gracze obecni na rynku od dekad i obecność nowej konkurencji, może je zmotywować do szukania podobnych rozwiązań lub pójścia na całość w tym kierunku. Temat jednak megaciekawy i to jest w jakiś sposób przyszłość gierczenia :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Łuk     - Hoyt Stratos/Mathews Halon X Comp
Celow. - B3 Exact / Fast Eddie XL
Podst.  - Sanlida Blade Rest
Staby  - B-Stinger Countervail
Spust  - B3 Omega PRO / B3 Ranger
Strzały - Skylon Paragon, Skylon Preminens

serek1582

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Giercowanie
« Odpowiedź #51 dnia: Sierpień 23, 2020, 08:32:49 pm »
Złotego środka nie ma ale nie ma też wielu liczących się producentów kart graficznych i mogą oni mieć przez to jakiś wpływ by nowe produkcje zgodne z ich kartami były dostępne w tym katalogu. Jakaś przyszłość to jest na pewno choćby z tego powodu, że mając android tv możesz obecnie zainstalować tam aplikację, podłączyć pada i grać bez potrzeby zakupu samej konsoli.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nvidia.geforcenow

Są tam chyba jeszcze jakieś darmowe gry więc nawet niewielkim kosztem można to sobie wypróbować :)
Grzebiąc w necie znajdzie się więcej informacji na ten temat. Ja się cieszę, że całego Wieśka 3 przeszedłem w bezpłatnym okresie beta testów :)
Bear Archery Paradox 60#
HHA Optimizer Lite 5019
Vapor Trail Pro-V Limb Driver
Truglo Cadence 8"
Peep Sight G5 Meta
T.R.U. Ball Beast XT2

CountDooku

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 298
Odp: Giercowanie
« Odpowiedź #52 dnia: Sierpień 24, 2020, 10:14:30 am »
Mnie Wiesiek zmęczył w połowie:( Chociaż to cudowna gra i dla niego oraz WoT kupiłem potężnego wówczas kompa. W czołgi czasem jeszcze pocinam; druga sprawa, że są gry dla których pad to za mało, co wyklucza niektóre tytuły.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Łuk     - Hoyt Stratos/Mathews Halon X Comp
Celow. - B3 Exact / Fast Eddie XL
Podst.  - Sanlida Blade Rest
Staby  - B-Stinger Countervail
Spust  - B3 Omega PRO / B3 Ranger
Strzały - Skylon Paragon, Skylon Preminens