Autor Wątek: I runda PP już za nami  (Przeczytany 7822 razy)

astroleo

  • Gość
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 06, 2009, 07:20:02 am »
 :D Pomysł z tym zajazdem jako bazą, był naprawdę dobry, ;D miejsce też super, choć osobiście wole strzelać dalej od zabudowań.  8) o mało żaby nie zastrzeliłem przy tym stawku hodowlanym  ;D ale to jej wina po co się tam pląta. Co do poślizgu na początku to chyba musimy się do tego przyzwyczaić.
Zawody 3D staja się coraz to bardziej popularne i jest nas coraz więcej.
Opanowanie takiej sporej bandki nie jest proste :P Nie pomoże w tym nawet super program do prowadzenia zapisów i punktacji, bo zawsze się ktoś spóźni lub zapomni i zawsze wyskoczy jakieś małe zamieszanie to nieuniknione przy takiej liczbie zawodników :P Ale i tak było super.
Zdjęcia robione przez mojego nadwornego fotografa umieściłem w Piccasso,
pod adresem:
http://picasaweb.google.com/kieruzel/IRundaPucharuPolski3DJaworze2009r?feat=directlink 

możecie sobie ściągnąć lub ze strony:
http://wolnistrzelcy.socjum.pl/
Pozdrawiam wszystkich z mojej drużyny i resztę zawodników- fajnie było.

astroleo

  • Gość
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 06, 2009, 07:39:52 am »
 ;D Maćku to może się udać o czym piszesz. Jeśli do tego połączy się projekt Adama by licencje zastąpić dyskietkami. A rejestrację zawodników licencjonowanych prowadzić za pomocą czytnika kart połączonego z automatycznym wpisem w program startowy do komputera.  8) Rozważaliśmy już ten pomysł i wyeliminował by wpisywanie ręczne 150 zawodników!!!
Cena samego oprzyrządowania i kart zamiast laminowanych licencji to nie taki znowu wielki wydatek a ilość pracy w biurze zawodów spadłaby o 80%.
Ja po Ogrodzieńcu przez dwa dni nie miałem ochoty włączyć komputera. Nie wspominam o nieszczęsnych dyplomach które pomieszał mi jeden z organizatorów szukając kolegi i już masz problem, za nim to poukładasz czas leci i ludzie się denerwują.  8) Jest nas coraz więcej i to jest fajne ale i coraz sprawniej wszystko działa, pomyśl w Rudzie Śląskiej było nas w 2005e 30-tu
 :D i pisaliśmy wszystko ręcznie bo to wystarczało tera już rozmach jest niesamowity i organizatorom należą się brawa. Ale ten pieczony baranek co poprzednio mógł by jeszcze kiedyś być.....he he :P

tomasz.k

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 211
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 06, 2009, 01:31:33 pm »
Witam !
Było bardzo fajnie i organizatorom należy się uznanie za taką impreze.Nawet pogoda dopisała ;D
Jak zwykle są głosy za i przeciw.Łatwo jest mówić ,że było coś nie tak.
Chciałbym zobaczyć tego co narzeka jakby sam zorganizował takie zawody i jak by one wygladały :o
Warto pamiętać o jednym że my przyjeżdzamy sobie tylko postrzelać i spędzić miło czs. Tylko nikt nie patrzy ile jest przy tym pracy,przed i po zawodach i jak organizatorzy biegaja jak w ukropie żeby było wszystko OK.
Więc trzeba to docenić!!! A pośligi zawsze były i będą. Takie poprostu jest życie ;)
POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!! ;D
Tomasz Kobuszewski

ZielonOOka;)

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 06, 2009, 04:23:02 pm »
Witam łuczników!
Zawody zdecydowanie zaliczam do udanych! O pogodzie nawet nie trzeba dużo pisać- piękna była! Pewnie znowu zamówiona! ;D
Co do trasy- ok, dość urozmaicona, choć uważam, że łatwiejsza niż w zeszłym roku -i za mało się zmęczyłam! :D ;) Za to miejsce zawodów i posiłek w chacie to świetna inicjatywa.  ;)
Organizacja...no cóż...uważam, że mogło być lepiej ze startem - nieco chaosu to wprowadziło - pewnie to zasługa dnia (wieczora) poprzedniego. ;D
Grunt by wyciągnąć wnioski- i kolejne zawody pod tym kątem ulepszyć.

Gratuluję wszystkim medali!!! :D

 A szczególne podziękowania i pozdrowienia dla piątkowych kompanów wieczornych! :D ;D

A.
Łuk TR-LB;) / Wlkp Weles!

Pimor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 06, 2009, 10:43:08 pm »
Fantastyczna impreza, rowniez pozdrawiam kompanow z Piatkowego wieczoru. Co prawda dalsza jego część przypomina pokaz slajdów, a dnia następnego na zawodach ręka mocno drżała (w ślad za resztą rozkalibrowanego ciała) ale dziwnym trafem (szczęście? doświadczenie? nie wiem do teraz.. ) udało się wystrzelać srebro :)

Organizacja troszeczkę chaotyczna, ale zważywszy na fakt uczestnictwa Organizatorów w Wieczorze Pieśni Patriotycznych całkowicie zrozumiała:)

Tak naprawde nie ma imprezy bez komplikacji , a jeżeli jużsię uda takową zorganizować, zatraca swój pierwotny charakter. Brak jej wówczas osobowości, stylu, luzu.... Pozdrawiam i popieram !

Hassassin

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 343
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 08, 2009, 04:04:38 pm »
Czy jeszcze ktoś robił zdjęcia podczas zawodów?
Możecie podać linki do galerii?  ;)
Łucznik wart jest tyle, co jego zapasowa cięciwa.

Bowtech Sentinel 60#
Barnett Ghost 410 185#

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 08, 2009, 10:19:11 pm »
Dzieki organizatorom za impreze oraz za swietnie wytypowana trase.Oby tak dalej.Pozdrawiam
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250

An

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 09, 2009, 08:18:04 pm »
Udana impreza, przepiękna okolica, wymarzona pogoda, fantastyczni ludzie - czego chcieć więcej.
Wszystko co pozytywne zostało napisane, więc tylko podpisze się pod tym.
Doceńmy trud organizatorów, przygotowanie tak dużej imprezy to wielki wyczyn.
Pewne poślizgi w czasie grupowania zawodników... owszem mogły zniecierpliwić, zawsze jednak ten czas można było z pożytkiem spędzić ;)
Już tęsknię za następną wyprawą z łukiem w las.
Pozdrawiam
Łuk TR-LB # 18 kg, strzały drewniane
chcesz pogadać o wszystkim i o niczym - GG 21864197

Wiedzimir

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 90
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 09, 2009, 10:00:20 pm »
An -  Pamiętaj ,że wszystkie lasy w Wielkopolsce tęsknią już za łucznikani z Opolszczyzny(i nie tylko) i serdecznie zapraszają w lipcu na II rundę Pucharu Polski do Potach - gdzie czekają dodatkowe atrakcje
Pozdrawiam

ZielonOOka;)

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: I runda PP już za nami
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 29, 2009, 12:16:36 pm »
Jeszcze na wspomnienie->>--------> trochę fotek:  ;D
http://picasaweb.google.pl/ZielonOOkaAs/Jaworze3D042009ByEndelbrektMe#

Pozdrawiam!
Łuk TR-LB;) / Wlkp Weles!