Autor Wątek: wiki dla bloczków  (Przeczytany 20329 razy)

RedPunica

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 116
    • o mnie na Facebooku
Odp: wiki dla bloczków???
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 13, 2009, 01:24:54 pm »
Mam pytanie: czy tworzone wiki ma dotyczyć wyłącznie bloczków? Tak wynika z tematu i działu wątku. Właściwie zajrzałem tu przypadkiem, jako że bloczków nie czuję, zajrzałem też na wiki i - ku uciesze - zobaczyłem, że sprawa dotyczy nie tylko bloczków...

kissielec

  • Gość
Odp: wiki dla bloczków
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 13, 2009, 01:53:17 pm »
Wiki-archery to pomysł bloczkowców, w związku z tym, że ani polskiej literatury o bloczkach nie ma, ani chociażby tłumaczeń, ani trenerów lub wybitnych polskich autorytetów. Łucznictwo bloczkowe w Polsce to amatorstwo, samouctwo i hobby.
O łukach klasycznych jest co nieco, bo na nich bazuje od lat PZŁ i przez ten czas stworzył parę skryptów i biuletynów.

Ale jest okazja by w tworzenie wiki-archery włączyli się klasycy, tradycjonaliści, kusznicy,...lub jeszcze inni cięciwowcy i wspólnie tworzyli coś wielopłaszczyznowo.

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: wiki dla bloczków
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 18, 2009, 10:02:13 pm »
Witajcie
Pod adresem http://cypher.home.pl/wiki dostepny jest zainstalowany skrypt. Bedzie on w ciagu kilku godzin dostepny pod adresm pod www.lukopedia.pl .
Włączone jest logowanie oraz upload zdjeć, Jeszcze nie rozgryzłem jak sie to wszystko edytuje ale liczę na Waszą inwencję. Postaram sie poprzenosić artukuły osób które na to wyraziły zgodę. Przepraszam, że tyle to trwało..

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

Myszoor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Mysia Perć : )
Odp: wiki dla bloczków
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 10, 2014, 08:20:35 pm »
Witajcie
Pod adresem http://cypher.home.pl/wiki dostepny jest zainstalowany skrypt. Bedzie on w ciagu kilku godzin dostepny pod adresm pod www.lukopedia.pl .
tak sobie ryję archiwum (od najstarszych postów do najnowszych) i trafiłem na ten wątek. Pytanie: czy to wiki gdzieś nadal działa?