Autor Wątek: Witam Sieradza sie klania  (Przeczytany 1515 razy)

Arek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Witam Sieradza sie klania
« dnia: Styczeń 26, 2017, 06:49:21 am »
Witam wszystkich jestem z okolic Tarnowa dokładnie z Sieradzy. Interesują mnie luki myśliwskie i mam nadzieje że pomożecie mi wybrać:)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2017, 09:28:30 pm wysłana przez Arek »

Arek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Witam Sieradza sie klania
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2017, 09:36:24 pm »
Jeśli ktoś z waz koledzy mieszka tam ok. 100 km od Tarnowa i chciałby mnie bardziej zarazić łucznictwem z bloczków to proszę pisać. Chce kupić Łuk ale nie wiem jaki po parametrach mi nie wiele bo nie wiem jak to jest strzelać z profesjonalnego Łuku. Jeśli ktoś byłby chętny oswoić nowicjusza z blokiem proszę o kontakt bo nie chce bawić się w łuki typu ,, nova'' myślę o hoyt ale nie wiem jakie ata itp z góry dzięki za pomoc panowie puzdro!:)

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Witam Sieradza sie klania
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 01, 2017, 11:26:08 am »
Witaj na forum gdzie wszystko jest dokładnie opisane. Jedz najlepiej osobiście do sklepu na stosowna przymiarkę.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Arek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Witam Sieradza sie klania
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 07, 2017, 11:16:42 am »
Przymiarka to napewno przy zakupie, chodzi o siłe naciagu łuku i czy w o ogóle poradze sobie z mocnym blokiem poniewaz 4 lata temu miałem naderwane wiazadła  barkowe dlatego chciałbym spotkac sie z kims kto posiada takie łuki i spróbować
swoich sił w strzelaniu. Bede bardzo wdzieczny za pomoc Pozdrawiam!

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Witam Sieradza sie klania
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 07, 2017, 07:24:38 pm »
Uwież mi że strzała z łuku #40 spokojnie dolatuje na wszystkie bloczkowe dystanse
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.