Autor Wątek: Sklep łuczniczy w Gdańsku  (Przeczytany 21450 razy)

Siwy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Sklep łuczniczy w Gdańsku
« dnia: Marzec 12, 2009, 07:19:00 pm »
Witam, mieszkam w okolicach Gdańska i chciałbym w najbliższym czasie zająć się łucznictwem. Niestety nie wiem gdzie w pobliżu mogę znaleźć jakiś odpowiedni sklep w którym mógłbym wypróbować sprzęt. Jeżeli wiecie gdzie znajduje się jakiś dobry sklep łuczniczy byłbym bardzo wdzięczny za informację.

mat_owy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Sklep łuczniczy w Gdańsku
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2009, 07:14:08 am »
Nie mam dobrych informacji... Dobrego sklepu łuczniczego w Gdańsku nie ma. Jest sklep "maraton" na poczatku ulicy Rajskiej przy parkingu gdzie sa jakies smetne 3 luki i 5 rodzajow strzal ( nie zawsze dobrych ). Jest we Wrzeszczu mlody czlowiek, ktory zajmuje sie produkcja strzal i widzialem u niego kilka lukow Bisoka. Polecam internet, porady praktykow i zycze powodzenia. Moze bedzie nas tu wiecej
Pozdrawiam - Maciek

Siwy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Sklep łuczniczy w Gdańsku
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2009, 04:16:57 pm »
Dzięki za odpowiedź. Czyli chyba zostaje mi znalezienie kogoś w Gdańsku kto pozwoli mi wypróbować swój łuk i kupno przez internet.

Hassassin

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 343
Odp: Sklep łuczniczy w Gdańsku
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 30, 2009, 08:02:02 pm »
Podobnie jak Mat_owy jestem z Gdańska i przychylam się do jego zdania. Tu nie ma dobrego sklepu łuczniczego.
Polecam 2 rozwiązania:
1. Wpadnij na trening jakiejs sekcji łuczniczej (masz MRKS w Gdańsku, MORŚWIN w Gdyni i mnóstwo wolnych strzelców z łukami tradycyjnymi i bloczkowymi), zobacz jak Ci się widzą różne łuki, porozmawiaj i popytaj - może uda się coś doradzić ;)
2. Polecam www.sklepluczniczy.pl - to solidna i uczciwa firma (niestety, lokalizacja to drugi koniec Polski) - jak już się na coś zdecydujesz, to proponuję robić w nim zakupy. Popatrz też na ich stronę, mają szeroką ofertę z opisami i zdjęciami ;)
Łucznik wart jest tyle, co jego zapasowa cięciwa.

Bowtech Sentinel 60#
Barnett Ghost 410 185#

ArchersDen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Sklep łuczniczy w Gdańsku
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 30, 2016, 01:08:41 pm »
Serdecznie zapraszamy do sklepu ArchersDen (www.archersden.pl) w Gdańsku na ulicy Sarnia 5

Seraphim

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Sklep łuczniczy w Gdańsku
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 30, 2016, 01:55:54 pm »
Serdecznie zapraszamy do sklepu ArchersDen (www.archersden.pl) w Gdańsku na ulicy Sarnia 5

Będziecie mieć w najbliższym czasie coś więcej z łuków sportowych - hoyt, win&win ??