Autor Wątek: Przyszły Łucznik spod Rzeszowa.  (Przeczytany 1673 razy)

Kuba

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Przyszły Łucznik spod Rzeszowa.
« dnia: Lipiec 28, 2016, 04:53:23 pm »
Witam wszystkich, Kuba 20 lat. Mieszkam w Dąbrówkach, niedaleko Rzeszowa ;) Łuku co prawda jeszcze nie mam, ale już wybrałem. Na początek oczywiście Samick Polaris (24#, 178 rozpiętości ramion, więc 68"). Teraz czekam na fundusze. Dwa tygodnie temu, będąc na wakacyjnym wyjeździe, przypadkiem trafiłem na Panów z Opola, z szablami treningowymi, i dwoma łukami, prowadzili zajęcia dla młodych, których byłem opiekunem, wychowawcą, także też się załapałem. Z tego co się pytałem to był jeden 16kg, możliwe że Diana i Krymsko-Tatarski 22kg Łukbisu. Oczywiście dorwałem od razu 22kg, dostałem parę razy cięciwą po łapie, a po parunastu strzałach przy celowaniu miotało mną jak szatan, ale co tam. Skończyło się tym że połknąłem bakcyla. No i od czasu jak wróciłem to prawie codziennie przeglądam forum i oszczędzam :D

Redzyk

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Przyszły Łucznik spod Rzeszowa.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2016, 05:24:24 pm »
Siemanko i pozdrowienia ze 100licy :) sam też wybrałem Polarisa na pierwszy łuk, na pewno się nie zawiedziesz ;)
Kinetic Vygo + Kinetic Finity 36#
Skylon Radius 700

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Przyszły Łucznik spod Rzeszowa.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2016, 05:44:35 pm »
Witaj na forum. Fajnie ze zdecydowałeś sie zacząć przygodę z łukiem.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: Przyszły Łucznik spod Rzeszowa.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 29, 2016, 07:26:21 am »
AyE!

Witamy również z (trochę dalszych) okolic Rzeszowa. Fajnie że zdecydowałeś się na rejestrację. To forum to kopalnia wiedzy. Jak chcesz postrzelać wpadnij do nas - link w podpisie. Strzelamy w piątki i niedziele na organizowanych zajęciach. I wtedy kiedy tylko mamy wolny czas :D

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

Kuba

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Przyszły Łucznik spod Rzeszowa.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 29, 2016, 10:24:56 am »
Dzięki za zaproszenie, napewno wpadnę, myślę że jak już kupię swój łuk ;)

Kuba

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Przyszły Łucznik spod Rzeszowa.
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 21, 2016, 11:54:18 pm »
Nadejszła wiekopomna chwila! Kupiłem se łuk. Samick polaris. Jedyny mankament to amelinowe strzały, ale to się wytnie, zamieni na lepszy model. Takie były, w dobrej cenie, to czeba brać, zanim ktoś nie sprzątnie sprzed nosa. (ani nie czuję kiedy popkuję, co zdanie to nawiązanie do popkultury). Także pozderki i strach się bać jak kiedyś będę brylował po turniejach, he he.
Będę się jarał jak Frytka u Cejrowskiego, czekając na paczkę. A jak już dojdą to muszę uważać coby nie przesadzić na pierwszych "treningach".
A się cieszę, i się chcę podzielić radością, dwa miesiące na to czekałem :D