Autor Wątek: Majdan  (Przeczytany 4550 razy)

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: Majdan
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 15, 2016, 09:02:47 am »
AyE!

Szczerze? To przecież rozmawiać o tym samym modelu różnych producentów - co więcej - w zasadzie producentów tej samej klasy.

Chcesz wiedzieć czy poczujesz różnicę jak będziesz trzymał w ręce? Nie, nie poczujesz.
Chcesz wiedzieć czym się różnią? Łbami śrub, tak jak napisał kolega Munin. Oraz ułożeniem słojów drewna :) reszta jest TAKA SAMA.
Czy majdan Jandao jest do niech porównywalny? Wymiarami tak. Cała reszta jest o klasę niżej.

Pozdrawiam!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników

Marcelixt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Majdan
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 15, 2016, 02:20:30 pm »
Zauważyłem,że chyba łatwiej dokręcać jest tą śrubę w Optimo.Ma większy "łepek".Chwytasz i już.A jak jest w Polarisowym majdanie????Ją się dokręca jakimś imbusowym kluczem,czy jak???BO na zdjęciach nie widać jakoś.

Marcelixt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Majdan
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 28, 2016, 11:20:13 pm »
Trochę nie bardzo rozumiem taka politykę sklepu.Skoro majdany polarisa są niby felerne, to dają majdan optimo i mimo to ramiona polarisa.
Czemu nie dają do majdana optimo po prostu ramion optimo a polaris???

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Majdan
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 29, 2016, 06:13:31 am »
Samick Polaris to chyba najcześciej sprzedawany luk.  Procentowo wcale nie wychodzą tak złe jeżeli chodzi o defekty.

Ja bym akurat nie brał argumentu awaryjności pod uwagę.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Amator_

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Majdan
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 15, 2016, 12:32:53 am »
Nawiązując do tematu.

Dokładnie taką samą odpowiedź otrzymałem ze sklepu, o którym jest tutaj mowa. Majdany Samick są ferelne i mają przez nie dużo reklamacji...i odpowiedź brzmi NIE! Znaczy nie ma możliwości ZAKUPU!

Otrzymałem taką odpowiedź.


Jacobsen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Majdan
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 01, 2016, 03:30:51 pm »
Ja również otrzymałem od rzeczonego sklepu taką odpowiedź przy czym proponują mi majdan Core lub KAP (jeśli jestem leworęczny). Jaka jest wasza opinia na temat tych majdanów? Jest to porównywalna klasa?

Munin

  • Gość
Odp: Majdan
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 01, 2016, 03:59:12 pm »
Awaryjność tych majdanów jest zmyślona przez sprzedających. Łatwiej jest powiedzieć, że coś jest kaszanką i klient już nie drąży niż powiedzieć, że jest to najlepszy i najstabilniejszy a zarazem najdroższy majdan pośród sprzętów z "entry levelu" i następnie ścierać się z klientem który będzie chciał majdan Polarisa w cenie SF-a.
Sugerowana cena sprzedaży majdanu Polarisa jest o €20 wyższa niż "takiego_samego" majdanu od SF Optimo+ co daje w efekcie końcowym 100 zł z kawałkiem w górę na cenie zestawu majdan + ramiona.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 01, 2016, 04:47:42 pm wysłana przez Munin »

Jacobsen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Majdan
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 01, 2016, 08:40:12 pm »
Ok, wiadomo drobne musza się zgadzać i każdy chce na czymś zarobić.
Ale czy jest konkretna różnica miedzy tymi majdanami aby się upierać przy jednym albo drugim? Serio ja chce tylko rekreacyjnie postrzelać i zależy mi żeby kupić sensowny łuk za rozsądne pieniądze o przyzwoitym stosunku ceny do jakości. Jeśli jest sens upierać się przy jednej albo drugiej firmie to mogę sobie nawet osobno zamówić te części i złożyć go w domu jeśli nie mają w ofercie zestawu jaki mnie interesuje. Tylko serio pytam czy tu jest o co kruszyć kopie?

TreQ

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 265
    • XMS Multigaming
Odp: Majdan
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 02, 2016, 08:33:09 am »
AyE!

Jeśłi mówisz o Samicku i SF Optimo + to niema.

Pozdrawiam!!
Ludzie kiedyś byli bliżsi sobie... Musieli. Broń nie niosła tak daleko.
Dzidownica: Samick Polaris 30# 70" Dzidy: Easton Inspire 630
FB: Grupa Łucznicza "Sagittarius"
www.lucznicy.dl.pl - Mapka łuczników