Autor Wątek: Majdan  (Przeczytany 4549 razy)

Thc

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Majdan
« dnia: Lipiec 14, 2016, 01:20:55 pm »
Witam. Może mi ktoś wyjaśnić różnicę majdanu samicka od optimo +? Bo w sklepie po zapytaniu o samicka dowiedziałem się, że w grę wchodzi tylko ramiona samick i majdan optimo ponieważ majdan samicka często jest felerny i ma problemy z gwintami

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Majdan
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 14, 2016, 03:22:50 pm »
Nie pamiętam żeby ktoś o takich problemach wspominał.

Co to za sklep?
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Thc

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Majdan
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 14, 2016, 03:41:29 pm »
witam,

majdan optimo ramiona samick ( tylko taka konfiguracja wchodzi w grę) większość majdanów samicka jest felerna tzw krzywe gwinty i w związku z tym nie ściągamy tego produktu.

pozdrawiam

Taką odpowiedź dostałem po spytaniu czy można załatwić, że dostanę oryginalnego samicka polarisa a nie majdan optimo lub jeszcze inny, sklep to centrum łucznicze.

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Majdan
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 14, 2016, 05:02:00 pm »
Poczytaj sobie ranking sklepów i perypetie różnych kolegów z forum....po czym wybierz sklep który nie mówi ci że masz kupić to co akurat mają na półce zamiast to co powinieneś.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Thc

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Majdan
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 14, 2016, 05:13:32 pm »
Czyli jednak kupię Samicka ze sklepu Robinhood. A strzały to ludzi pisali, że cross x, widziałem fajną ofertę 12 sztuk za 230 złotych ale już nie ma, znasz może jeszcze jakieś dobre?

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Majdan
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 14, 2016, 05:53:45 pm »
Ostatnio sklepluczniczy.pl zamieścił informację że ma nową dostawę Cross X. To dobry sklep i jak zadzwonisz albo napiszesz email do nich to na pewno pomogą i będziesz Pan zadowolony.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: Majdan
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 14, 2016, 07:43:06 pm »
No i lepiej kup wszystko w jednym sklepie to nawet jak zapłacisz 10 zł więcej za łuk to zaoszczędzisz na przesyłce bo mimo wszystko lepiej zamówić z platnoscia przy odbiorze
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

Marcelixt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Majdan
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 14, 2016, 10:31:27 pm »
Majdany Polarisa są felerne???Tak odpisał sklep???Kupowałem łuk samick polaris w centrum łuczniczym i nic nie mówili kurcze a odpisali tak??
Też uważam weź parę rzeczy na raz.Przesyłka wyjdzie taniej.A i tak będziesz dokupować.

Thc

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Majdan
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 14, 2016, 11:09:50 pm »
Taką odpowiedź dostałem po spytaniu czy mogę się umówić, że dostanę oryginalnego samicka a nie majdan innego modelu.Kiedy kupiłeś swojego Samicka? Może nie zauważyłeś i masz w nim teraz majdan optimo :) Wątpię żeby majdan Samicka był felerny wkońcu wszyscy tutaj polecają Samicka.

Cytując Tomka Ryszkę:
Poczytaj sobie ranking sklepów i perypetie różnych kolegów z forum....po czym wybierz sklep który nie mówi ci że masz kupić to co akurat mają na półce zamiast to co powinieneś.

Marcelixt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Majdan
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 14, 2016, 11:28:23 pm »
Kupiłem z miesiąc temu.Jak poznac róznice między majdanami Samickiem a Optimo??

Thc

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Majdan
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 14, 2016, 11:32:30 pm »
Ja Ci nie powiem bo sam jestem początkującym w tym temacie, poczekaj do jutra aż "Starsi wyjadacze" przyjdą z pomocą :)

Munin

  • Gość
Odp: Majdan
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 14, 2016, 11:37:06 pm »
Na śrubach od przymocowywania ramion jest napisane SF

http://dziki.2box.pl/archery/lukasz/top.jpg

Thc

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Majdan
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2016, 11:39:02 pm »
I tyle?

Marcelixt

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Majdan
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:22:14 am »
U mnie jest napisane na śrubach SF. Ale ja nie mam pretensji.Bo na stronie centrum łuczniczego ten łuk w opisie ma własnie taki majdan.

http://www.centrum-lucznicze.pl/produkt/10,samick-polaris-optimo-zestaw

Pomiędzy tymi majdanami Polaris a Optimo jest jakaś znacząca różnica???
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2016, 12:26:59 am wysłana przez Marcelixt »

Thc

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Majdan
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 15, 2016, 12:28:25 am »
Z tego co mi wiadomo w tym łuku: http://www.sklep-robinhooda.pl/luk-klasyczny-samick-polaris.html jest majdan samick polaris tak samo ramiona. Oświećcie mnie jeśli jestem w błędzie.