Autor Wątek: Hejka  (Przeczytany 1614 razy)

LalaFanka

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Hejka
« dnia: Maj 13, 2016, 10:40:23 pm »
Hej jestem Daria i dopiero zaczynam moją historie z łucznictwem:) Mieszkam w pobliżu Warszawy i myślę o dołączeniu do jakiejś sekcji łuczniczej.
Obejrzałam już parę stron z klubami łuczniczymi i nnajbardziej zachęcający wydaje się ROBIN HOOD . Pozdrawiam
Lala :)

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: Hejka
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 13, 2016, 10:42:37 pm »
Witaj Dario! Dołącz do klubu i ćwicz a na forum bierz czynny udział w dyskusjach :-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Hejka
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 13, 2016, 10:44:09 pm »
Witaj. Bardzo dobrze że chcesz dołączyć do jakiegoś klub. Warto to zrobić zanim zdecydujesz się wydać kasę na sprzęt. Tam Ci doradzą w co najlepiej zainwestować w Twoim przypadku i pomogą dobrać sprzęt.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Runo

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Łucznik z Warszawskiego Podziemia
Odp: Hejka
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2016, 06:58:27 pm »
Cześć Dario!
Zapraszamy serdecznie do naszego klubu! Gwarantuje, że u nas zaczniesz swoją łuczniczą przygodę w fantastyczny sposób!
(Wiem, że ostatnio ciągle reklamuje klub, do którego chodzę  ;D ale tak mi się w nim podoba, że nie sposób się opanować  ;) ).
Pozdrowionka, Runo!
Klub Łuczniczy "Robin Hood" Warszawa
`````````````````````````````````

marekfrakan

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Hejka
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 08, 2016, 08:35:05 pm »
Marek- tak mam na imię. Jestem tutaj nowy i totalnie zielony. Liczę , że tutaj poznam wielu fajnych ludzi z takimi pasjami jak ja. Chciałbym mieć tu z kim porozmawiać. Jestem typem komputerowca. Wiele czasu spędzam na grach ale bez przesady , robie też inne rzeczy to znaczy gram hobbistycznie w piłkę ręczną. Pozdrawiam wszystkich.

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Hejka
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 08, 2016, 08:48:50 pm »
Witaj Marek...pewnie w MMORPG zawsze grałeś łucznikiem hehe....pozdrowienia z południa ;)
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

MateuszN

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 191
Odp: Hejka
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2016, 07:36:21 am »
Skad jestes Marku i w jakie gry grasz? :D
PSE Stinger X