Autor Wątek: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#  (Przeczytany 7844 razy)

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 30, 2016, 07:05:32 am »
Co kupujesz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 30, 2016, 07:26:19 am »
Juz post factum. Stopka. 
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 30, 2016, 09:29:35 am »
Gratki... 8)
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 30, 2016, 06:47:13 pm »
Dziękować. Natomiast nie jest to łuk, który chciałem kupić. Niestety nie da się kupić Full Throttle, na magazynie brak i info z PSE "nie będzie produkowany". Czyżby pod koniec roku, albo w nowym zobaczymy następcę?

Decree HD w idei miał zastąpić Suprę na zawodach 3D, ale jest tak kompletnie od Supry inny, że muszę się nauczyć z niego strzelać. Z racji lettof 80% używanie BT już nie jest takie komfortowe jak w Suprze. Decree a w zasadzie jego majdan jest sporo sztywniejszy, czuć nawet pracę spustu BT, pomimo, że nie mam możliwości strzelania z klikiem. Strzelałem najpierw z przednim stabem Fuse o dł 10,5 cala no i generalnie stwierdziłem, że to pudło rezonansowe. Założyłem 2 Doinkery od Supry i łuk wyciszył się i to praktycznie całkowicie, drgania na rękę - zero. Uchwyt wygodniejszy (węższy i zwęża się w kierunku półki majdanu) niż w Suprze. Co tu napisać o systemie Camów Hybrid HD. Łuk, który ma teraz ustawione 67,8 lbs naciąga się bardziej komfortowo niż Suprę, która miała 61,8lbs. Prosto z pudła łuk był ustawiony połowicznie, głównie ustawienia wymagała długość ATA i BH (zawsze staram się ustawić poniżej +/- 1/8 cala od specyfikacji producenta). Dałem 2 pełne obroty control cable, bo rozdzierał papier w dół niezależnie od położenia nocking pointa i podstawki. Teraz wali czyste przestrzeliny, generalnie nie zauważyłem, z racji krótszego ATA od Supry o 2 i 1/4 cala aby był mniej wybaczalny.

Na koniec - dzięki Dawid za szybką realizację.
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2016, 06:49:26 pm wysłana przez gibber »
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 12, 2016, 11:13:48 am »
Do zamknięcia - łuk znalazł nowego właściciela.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 12, 2016, 12:35:26 pm »
To super. Na pewno będzie zadowolony. Inni mogli by się uczyć na Suprze jak powinna wyglądać kultura pracy bloczka. Tak cichego łuku Gibber już raczej miał nie będziesz.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.