Autor Wątek: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#  (Przeczytany 7843 razy)

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 14, 2016, 08:54:38 pm »
Munin, to dosyć radykalne rozwiązanie  8) choć skuteczne.
Inny sposób to możesz na początek zaproponować jakieś znacznie droższe hobby np. strzelanie z broni palnej hehe, a znając podejście żon to zaraz będą obiekcje i, że NIE... wtedy zaproponuj tańsze łucznictwo ;)
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

morzin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 14, 2016, 09:23:56 pm »
Bardzo dobry pomysł :) A swoja drogą to myślałem że moja żona jest jakaś inna, ale to widze że tak jest u wiekszości....

vellkan

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 595
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 14, 2016, 10:25:53 pm »
Prawda jest taka, że łucznictwo nie jest aż takie drogie.

Wejdź w rowery - enduro, szosa, dh, MTB - i już nie masz 10-14 tyś. A to nawet nie jest połowa tego, co można wydać.
A tam roczny serwis roweru, opony, itd. kosztują więcej niż to co się kupuje do łuku w sezonie.

Wiem, bo jeżdżę trochę enduro - nie mam nowego roweru, trochę ulepszyłem klasyczny model, ale wiem jak to wygląda dalej :)
Mathews TRX38 50"
Shibuya CBX+ Viper 1 3/4"
Trophy Taker Spring Steel 2 Micro
BeeStinger Premium Elite + BeeStinger Sidebar Elite
Truball HBC
VAP V1 450
W wolnej chwili: Win&Win Black Wolf 44"
Były: PSE Phenom / PSE Supra / Hoyt Podium

Munin

  • Gość
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 14, 2016, 10:48:13 pm »
Z punktu widzenia mojej kobiety każda kasa która szła nie na nią była kasą zmarnowaną i punktem na wypominki. Teraz ma dobrze, wszystko co sama zarobi wydaje sama na siebie. Zrobiłem to z czystej miłości do mojej kobiety, teraz nie musi ze swojej pensji dokładać do mojego hobby. Nie ma też kilku par butów w tygodniu i innych cudów ale nadal nie dotarło pod ten ciasny dekielek jak to się stało.

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 15, 2016, 06:19:39 am »
Bo przecież kobieta wychodzi za mąż aby mieć większy budżet do wydania.

Kończąc temat to kolega mi z 10 lat temu zdradził pewna prawidłowość. Jeżeli dasz odczuć kobiecie ze coś jest ważniejsze niz jej potrzeby to ta rzecz staje sie jej wrogiem nr 1
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

HULK

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 237
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 15, 2016, 10:40:58 am »
- Łucznictwo to moje najtańsze hobby - wystarczy ok 10tys na porządny sprzęt +- 1500 rocznie na strzały zawody itd
- Gram też w golfa - ok 10 tyś na średni sprzęt +- 3500opłata członkowska roczna +- 5000 wyjazdy na turnieje krajowe, piłeczki, domki itd +zagraniczne ............$
- Windsurfing - ok 10 tyś na przyzwoity sprzęt +- 5000 na wyjazdy i naprawy żagli itd
- Motocykle ... tu szkoda gadać masakra finansowa ;)
- Nurkowanie - ok 15 tyś na w miarę sensowny sprzęt + 5000 na wyjazdy tylko krajowe, gazy, ciągły upgrade sprzętu + ...........$ na wyjazdy zagraniczne, żeby zobaczyć czym naprawdę jest nurkowanie ;)

Tak więc jak kolega powiedział wyżej - jak się łucznictwo żonie nie podoba, to zawsze może być coś droższego, bo być i tak musi. Facet bez hobby, to CIPA !!! ;)
Sam mam jazdy o łuk i pozostałe hobby, ale to z powodu zbliżającej się duuużej inwestycji i to mogę jeszcze trochę zrozumieć, że się wścieka, ale przeciągam sprzedaż łuku ile się da ;) Ale pewnie za max 2-3 miesiące też polegnę na polu chwały... :P
Łuk - Mathews Halon X COMP 60#
Celownik - AXCEL Achieve CARBON Lock BLUE RH 9" + scope AV-41 PLUS
Podstawka - Hamskey Hibrid PRO
Spust - Stan SX3 Large
--
Były - HOYT PRO EDGE ELITE, BOWTECH CPXL

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 15, 2016, 10:50:29 am »
są i tańsze hobby  8), darty, pływanie, bieganie, siłownia, piłka nożna czy koszykówka, itp. rozrywki .... ale z takich gdzie faktycznie sprzęt trzeba konkretny kupić to łucznictwo jest z tych nie najdroższych, a jeszcze zostaje po drodze łucznictwo tradycyjne, a to już w ogóle "taniocha".
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 15, 2016, 11:07:24 am »
Z racji, że idzie totalny flame a łuk czeka na kupca, to się dołożę.

Łucznictwo to jedne z faktycznie najtańszych hobby.
W rowerze przełajowym mam 3 krotność wartości sprzętu łuczniczego. Sama grupa Shimano Dura Ace to mniej więcej tyle co topowe tarczówki. A gdzie rama, drugie tyle, koła - 1/2 topowej tarczówki, kokpit (siodło, sztyca,  mostek), ubiór, garmin, czujnik mocy itp.

Kolejne moje hobby - fotografia. Tutaj to naprawdę sky is the limit. Teraz mocno odpuściłem rozwój w tej dziedzinie, ale w najlepszych latach 2011-2014 byłem zaopatrzony w komplet optyki Zeiss i korpus FF + komplet sprzętu do fotografii analogowej - Rollei, Mamyia, Leica, chemia do wywoływania.
Zresztą, można sobie pooglądać.
https://www.flickr.com/photos/gibberpl

Z tą pizdowatością też bym się zgodził. Nie mam znajomych, którzy nie mają hobby. Nurki, strzelanie, myślistwo, nawet akwarystyka. O czym tu gadać, jak nie o hobby. Miałem kilku znajomków, którzy mieli prosty styl życia - praca - dom - rodzina - powtórz. Te znajomości nie przetrwały.

 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2016, 11:17:49 am wysłana przez gibber »
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

Jan

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 15, 2016, 11:37:02 am »
Sprzęt kosztuje - wiadomo. Szczególnie jak się lubi drogie zabawki i człowieka na to stać... Jak nie stać to też można sobie radzić. Ja mam szoskę na 105-tkach z aluminiową ramą od cannondale'a, i przyzwoitymi kołami fulcrum'a. Dużą przyjemność zawsze sprawia odbijanie od kolesia na karbonach z dura ace'ami, który wisi mi za długo na kole...
Ps przepraszam za off top

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


laleczla1515

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 16, 2016, 07:59:26 pm »
prosze o tel 515161493

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 17, 2016, 05:15:13 am »
W celu?
Piszesz prośbę o kontakt w dwóch watkach dotyczących sprzedaży kompletnie innych łuków jeśli chodzi o charakterystykę pracy i przeznaczenie, nie wspominając o sile naciągu i zakresie długości naciągu.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

soyek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 12, 2016, 09:15:06 am »
Witam. Czy łuk już sprzedany??

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 12, 2016, 04:54:51 pm »
Nie. Chcesz kupic?
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

soyek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 13, 2016, 03:13:30 pm »
tak jestem zainteresowany bo to jedyny łuk który na taką małą długość naciągu ja strzelam na 26.5 cala w swoim pse stinger x i szukam czegoś bardziej tarczowego.

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: [S] Łuk PSE Supra Max Czerwony 60#
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 29, 2016, 09:22:24 am »
Supra do sprzedania. Jest już godny następca.

2300 + wysyłka w cenie.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex