Autor Wątek: Łuk za 4tys -5tys  (Przeczytany 11703 razy)

NoRmall

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:46:36 pm »
ktos kupował cos z http://eluneta.pl/pl/ zaufany sprzedawca?

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 01, 2016, 09:57:38 pm »
Nie znam sklepu ale cen lepszych niż nasze nie mają.  Nie ma co kombinować ze sklepem tylko brać sprawdzony. Mogę polecić sklepluczniczy.pl sprzęt może ściągnąć na zamówienie jaki tam chcesz.

Nowoczesny telefon komórkowy z dotykowym ekranem ...

Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 01, 2016, 10:09:45 pm »
Tez polecam sklepluczniczy.pl
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 01, 2016, 10:48:01 pm »
Kolego nie kombinuj,tylko kup w dobrym,sprawdzonym polskim sklepie. Również gorąco polecam sklepluczniczy.pl
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

MD

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 91
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 01, 2016, 11:21:19 pm »
ktos kupował cos z http://eluneta.pl/pl/ zaufany sprzedawca?
kupowałem tam troche rzeczy do kuszy, to czeski sklep z polską domeną. kontakt telefoniczny dość dobry gość odrazu przez telefon mówi co ma czego nie ma i na kiedy da rade ściągnąć, są drodzy ale mają rzeczy których nikt inny nie oferuje( akcesoria do kusz), minus to bardzo drogi kurier dpd - koszt w okolicach 60zł za pobranie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2016, 11:54:08 pm wysłana przez MD »

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 02, 2016, 09:27:01 pm »
Moja oferta jest nieaktualna jakby co.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

HULK

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 237
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 04, 2016, 08:58:22 pm »
Długość naciągu to jednen problem. Ale w tym ogłoszeniu jest jeden podstawowy problem, cena z kosmosu. Owszem jest to sprzęt wysokiej klasy itd ale według mnie cena około 1k zbyt wysoka jak na polskie realia rynku. znam ten łuk, oraz poprzedniego właściciela i jest to sprzęt dobry jednak nie uprawnia to właściciela do ceny z kosmosu. Taka przynajmniej jest moja opinia oczywiście subiektywna

Panowie, żeby wam trochę oświecić temat, bo o moim łuku się tu niechcący zaczęło mówić. Łuk i cały zestaw jest wart każdej złotówki za jaką jest wystawiony. Dziwi mnie takie pierdzielenie, że tu za drogo, a tu za mało, a tu znam tego i tamtego. Gratuluję! Ja uwierzcie mi też znam poprzedniego właściciela i to nawet bardzo dobrze hehe, a i ja sam też nie jestem anonimowy, bo większość jeżdżących na zawody 3d czy field mnie zna. A skoro tak łatwo i tanio jest dostać tej klasy sprzęt, to dlaczego tak mało osób go ma? Najłatwiej jest krytykować i wróżyć z fusów. Analityków kupa, a sprzęty d... :P

Ale do brzegu. Jak widać jestem członkiem tego forum, ale nie wystawiłem tu tego łuku na sprzedaż. Dlaczego? Bo łuk na dzień dzisiejszy jest wystawiony tylko z powodów osobistych tzw. ŻONOWODÓW :P Nie jest tak naprawdę na sprzedanie, ale żeby moja piękna nie marudziła, że nie próbuję, to wystawiony jest i koniec pieśni! Mało tego, miałem już dwóch zdecydowanych na zakup klientów (pewnie idioci za "taaakie" pieniądze nie chojnas44?? A może jednak nie?), ale tak jak mówię łuk jeszcze nie jest na sprzedaż. Jak będę zdecydowany się go pozbyć, to wtedy na pewno dam znać na naszym forum, bo wolałbym, żeby moje zielone cudo trafiło w dobre i doświadczone ręce. Co prawda rozważam przesiadkę na coś typowo do zawodów field i 3d, bo w takich staruje w 99%, ale nie znalazłem jeszcze nic na tyle godnego uwagi i posiadającego naciąg do 32 ", żeby mojego wypieszczonego hoyta zamieniać. Z chęcią wysłucham waszych propozycji w tym temacie. Warunek jeden - ma być mega szybki! 

Do zobaczenia na turniejach ;)


Acha, żeby właściciel wątku nie był stratny, jak już wybierzesz i poskładasz sobie zestaw i uzyskasz najniższą ofertę, to wyślij mi do wyceny. Myślę, że będę w stanie Ci pomóc w uzyskaniu "ciut" lepszych cen niż te od Dawida ze sklepu ;)

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2016, 09:00:53 pm wysłana przez HulkGryz »
Łuk - Mathews Halon X COMP 60#
Celownik - AXCEL Achieve CARBON Lock BLUE RH 9" + scope AV-41 PLUS
Podstawka - Hamskey Hibrid PRO
Spust - Stan SX3 Large
--
Były - HOYT PRO EDGE ELITE, BOWTECH CPXL

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwiec 04, 2016, 09:02:16 pm »
PSE Beast Ext.
No, ale tłumaczenie totalnie od czapy, bo jak chciałbyś wystawić, aby żona miała spokojny sen to byś nie podawał prawdziwych cen tego sprzętu.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2016, 09:05:05 pm wysłana przez gibber »
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwiec 04, 2016, 09:11:41 pm »
Beast mega szybki to raczej nie jest ;)
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


HULK

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 237
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwiec 04, 2016, 09:17:17 pm »
PSE Beast Ext.
No, ale tłumaczenie totalnie od czapy, bo jak chciałbyś wystawić, aby żona miała spokojny sen to byś nie podawał prawdziwych cen tego sprzętu.

A jakie miałem podać sztuczne? Jeszcze by mi sprzedała go taniej, po takich wymyślonych jak by się klient znalazł, gdy ja wyjeżdżam w trasy :P Nie znasz powiedzenia: Boże nie pozwól mojej żonie po mojej śmierci sprzedać moich zabawek za tyle za ile jej powiedziałem, że kosztują... ;) Poza tym chciałem sprawdzić jaki będzie odzew na to ogłoszenie.

Tak jak mówię zastanawiam się nad sprzedażą, ale uważam, że cena jest adekwatna do stanu tego kpl i na dzisiaj jest nienegocjowalna.

A tego PSE oglądałem, ale nie podobają mi się łuki tej firmy jakoś.
Łuk - Mathews Halon X COMP 60#
Celownik - AXCEL Achieve CARBON Lock BLUE RH 9" + scope AV-41 PLUS
Podstawka - Hamskey Hibrid PRO
Spust - Stan SX3 Large
--
Były - HOYT PRO EDGE ELITE, BOWTECH CPXL

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwiec 04, 2016, 09:39:32 pm »

Cytuj
Bo łuk na dzień dzisiejszy jest wystawiony tylko z powodów osobistych tzw. ŻONOWODÓW :P Nie jest tak naprawdę na sprzedanie, ale żeby moja piękna nie marudziła, że nie próbuję, to wystawiony jest i koniec pieśni!


Współczuje...
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Ponury

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 82
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwiec 04, 2016, 10:02:37 pm »
Morał z całej sytuacji taki , że po pierwsze świat jest mały a po drugie warto trzymać się wątku opartego wyłącznie na merytorycznej części rozpoczętego tematu :).
Dla kolegi, który rozpoczął wątek sugeruję kupić dobrej klasy łuk, dobre strzały oraz bardzo dobrą torbę lub walizkę. Resztę-osprzęt kupić tańszą lecz nie najgorszą i po prostu zacząć strzelać, znaleźć przede wszystkim w tym znakomitą frajdę i odnaleźć dalszy własny kierunek łucznictwa. Dopiero potem wciąż inwestować w naprawdę super osprzęt a być może nawet drugi łuk, gdzie pierwszy będzie zapasowy :)

KAZIU

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 539
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwiec 04, 2016, 10:19:07 pm »
Może bowtech boss by się sprawdził do 3d
Pse stinger extreme 70#
Fuse cybex XT micro
Ripcord sos

gibber

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 955
Odp: Łuk za 4tys -5tys
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwiec 05, 2016, 01:16:05 pm »
wiadomo ze chcialbym najmocniejszy najwiekszy najpiekniejszy  ;D ja podalem swoj budżet i prosze o wybor
a co sadzicie o tym http://www.sklep-robinhooda.pl/luk-hoyt-pro-comp-xl-elite-xt2000-30-31-5-rh-70-bloczkowy-target-orange.html

Nie wiem, czy go nie kupię - bo najprawdopodobniej to jest łuk, który był dostarczany ze Spiralami #4 - zgadza się DL z opisu. Jeżeli teraz ma GTXy (w opisie) to wcale nie ma 70lbs tylko pewnie ze 62# max a jeżeli ma GTXy #4 to ma DL od 28 do 29,5. Czekam na info ze SR.
Mathews V3 31, Elite Impulse, Gillo G1, Border Hex