Autor Wątek: pewien model grozera  (Przeczytany 1923 razy)

sebo434

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
pewien model grozera
« dnia: Marzec 21, 2016, 08:10:32 pm »
Jak oceniacie ten ,, model " http://www.grozerarchery.com/index_b.htm (chodzi tylko o ,,old scythian bow). nie mam dużej pewności do tego grozera bo nie ma nic wspomnianego o połączeniu włókna szklanego drewnem a łuki tradycyjne tylko z włókna szklanego mnie nie przekonują napiszcie czy ma w sobie drewno

Runo

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 93
  • Łucznik z Warszawskiego Podziemia
Odp: pewien model grozera
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2016, 09:36:43 am »
Ten łuk ma w środku drewno, ponieważ na stronie pana Csaby Grozera jest napisane, że produkuje cztery "wersje" łuków, a mianowicie: "Basic, Extra I., Biocomposite laminated bows, and Extra III. (composite bow)". Rozumiem, że model "old scythian" jest wersją basic, a wersja basic, jak sam pan Grozer napisał jest laminatem drewna i włókna szklanego, więc wychodzi na to że tak. Na jednym ze zdjęć tego łuku również widać drewno, otóż na ostatnim w prawym dolnym rogu. Poza tym możesz zawsze napisać do producenta, jeśli dalej chcesz się upewnić na 100%.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2016, 09:38:54 am wysłana przez Runo »
Klub Łuczniczy "Robin Hood" Warszawa
`````````````````````````````````

sebo434

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: pewien model grozera
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2016, 06:32:44 pm »
Dzięki, coś tam zauważyłem jakby drewno ale nie miałem pewności. ale nadal chciałbym wiedzieć czy ktoś go używał a jak tak to żeby powiedział czy dobry łuk