Autor Wątek: gdzie można kupić dobre tanie strzały ?  (Przeczytany 3510 razy)

sebo434

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
gdzie można kupić dobre tanie strzały ?
« dnia: Luty 29, 2016, 06:55:41 pm »
Zaczynam ten wątek ponieważ chciałbym wiedzieć gdzie mógłbym kupić dobre tanie strzały drewniane do łuku 13 kg. Cena tak żeby gdzieś nie przekraczała tak około 13 lub 14

Mariusz Orzeł

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 273
Odp: gdzie można kupić dobre tanie strzały ?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 29, 2016, 07:35:53 pm »
Raczej wszystkie sklepy łucznicze mają w swojej ofercie strzały drewniane. Kiedyś kupowałem córce w sklepie robinhooda i były w dobrej cenie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


sebo434

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: gdzie można kupić dobre tanie strzały ?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 29, 2016, 08:53:27 pm »
patrzyłem i ceny no nie są tak super (ja muszę mieć strzały z lotkami z piór). tylko nie bierz mnie na początkującego strzelam już na poważnie gdzieś trzy lata  :) . w innym sklepie można kupić 10 strzał za cenę 6 strzał na sklepie robin hooda . tak znam już sklep z tańszymi strzałami ale chciałem znać parę stron do porównania

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: gdzie można kupić dobre tanie strzały ?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 29, 2016, 08:59:22 pm »
Czasami lepiej wydać parę groszy więcej i kupować w sprawdzonych sklepach, chociażby u przytoczonego przez Ciebie Robina. Przynajmniej masz pewność że są dobrze dobrane i wykonane.

PS. Teraz na strzały trzeba długo czekać bo się sezon zaczyna i każdy ze sklepów ma ich hołdy do obklejenia.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

sebo434

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: gdzie można kupić dobre tanie strzały ?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 29, 2016, 09:04:11 pm »
a zna pan stronę centrum-lucznicze.pl ?

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: gdzie można kupić dobre tanie strzały ?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 29, 2016, 09:37:45 pm »
Znam. Nawet kiedyś coś tam zamawiałem. W sumie nie było źle. Jednak od pewnego czasu kupuje wyłącznie u Robina i w DAKO bo po kilkunastu udanych zamówieniach nawiązała się cienka nić sympatii ;) ... a pozostałe sklepy to wciąż dla mnie obcy ludzie.
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: gdzie można kupić dobre tanie strzały ?
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 29, 2016, 09:47:05 pm »
Za 13-14 złotych nie kupisz dobrych strzał drewnianych. To raczej 20+. Na Arcusie masz linki do kilku rzemieślników którzy robią drewniane strzały custom. I naprawdę warto dołożyć. Kupisz raz a dobrze.
Z bezpośrednich kontaktów mogę polecić:
https://www.facebook.com/bogdan.guminski?fref=ts
https://www.facebook.com/wlodekwoznica?fref=ts