Autor Wątek: Problem z łukami od GROZERA  (Przeczytany 9276 razy)

Kefir

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
    • Drużyna Słowian i Wikingów Posłannicy Chorsa
Problem z łukami od GROZERA
« dnia: Grudzień 02, 2008, 09:40:53 pm »
Witam

Ten temat nie jest miły, ale Jestem troszkę zdenerwowany... Kupiłem sobie łuczek od Grozera i na 3cim treningu pękła na nim okleina.... Do znajomego łuk doszedł z głębokimi rysami na ramionach a łuk który mu wysłali w reklamacji nie doszedł nawet bo podczas sprawdzania go przez importera z polski rozwarstwił się.. drugi znajomy nie cieszył się długo swoim Nomadem bo również się rozpadł...
Czy komuś jeszcze przydarzyła się taka historia z łukami od tego producenta?? w dwóch pierwszych przypadkach uwzględniono reklamacje pierwsza trwała dłuuuugo ponad 3 miesiące chyba dokładnie nie wiem a druga trwa już 2 miesiące i zapowiadają się kolejne miesiące oczekiwania... Ja swój odsyłam jak najszybciej ale na bogów płacąc 1200zł za tradycyjny łuk oczekuję jakości co o tym myślicie??
Hungarian bow base Grozer 50#

Turek TRH Grozer 52#

N.E.M.O

  • Gość
Odp: Problem z łukami od GROZERA
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2008, 09:54:47 pm »
Mówiąc o zniszczonym Nomadzie myślałeś może o smutnym przypadku Ivara ?

Kefir

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
    • Drużyna Słowian i Wikingów Posłannicy Chorsa
Odp: Problem z łukami od GROZERA
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 02, 2008, 09:56:25 pm »
Tak o tym właśnie smutnym przypadku:( A drugi przypadek to Nazar z Tarnowskich Gór
Hungarian bow base Grozer 50#

Turek TRH Grozer 52#

N.E.M.O

  • Gość
Odp: Problem z łukami od GROZERA
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 02, 2008, 10:15:26 pm »
Podobna sytuacja była jakiś czas temu z Windfighterami- ponoć cała partia miała wady...Jeśli chodzi o Grozery to myślę że również w pewnym sensie zaszkodziła im ich popularność-mam wrażenie że trochę zrobiła się z tego masówka...
Chociaż z drugiej strony wiele osób bardzo chwali sobie te węgierskie cuda za ich trwałość i solidność wykonania...

Ivar Trzy Strzały

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 107
    • Posłannicy Chorsa
Odp: Problem z łukami od GROZERA
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 02, 2008, 11:25:07 pm »
Niejaki Ivar zaopatrzył się w półnaturala TRH, turka, któremu też do doskonałości sporo jednak brakuje... A po pogrzebie pierwszego grozera  powiedziałem sobie, że będę je łamał aż trafię na porządny egzemplarz... zobaczymy... jak by na to nie spojrzec, ma rok gwarancji... cóż... albo ja albo on... Oczywiście, nie mam zamiaru zniechęcac nikogo do zakupu łuków tego uznanego przecież w świecie producenta, byc może ja mam takiego pecha i już... choc trzeba niestety pogodzic się z tym, że procedura postępowania w sprawie reklamacji to w 99% przypadków sport wybitnie ekstremalny, czerwony szlak dla zawodowców, spotkanie w cztery oczy z niewiadomym i niejednego już porządnie wytrąciła z równowagi  :-\
"Mój sekret celności? - PRAKTYKA" - Simo Häyhä

Kefir

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
    • Drużyna Słowian i Wikingów Posłannicy Chorsa
Odp: Problem z łukami od GROZERA
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 03, 2008, 10:31:21 am »
Właśnie zadzwonił do mnie owy importer Grozerów.  Powiedział ze bez poroblemu wymieni łuk... Narzekał też na łuki z ostatniego pół roku... Mówił, że być może to wina pracowników których Grozer często zmienia... więc zobaczymy ja jestem dobrej myśli:)
Hungarian bow base Grozer 50#

Turek TRH Grozer 52#

Kefir

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
    • Drużyna Słowian i Wikingów Posłannicy Chorsa
Odp: Problem z łukami od GROZERA
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 13, 2009, 12:09:15 pm »
No to się strasznie zdenerwowałem!!!!!!!!!

Grozer twierdzi, że to moja wina w użytkowaniu.... Jak cięciwa spada za którymś wystrzałem w serii to według tego pseudo rzemieślnika jest to wina użytkownika w zakładaniu cięciwy i złym napinaniu łuku.... Zdarzyło się kiedyś komuś źle założyć na te łuki cięciwe? Bo mi na pewno nigdy!!!

Zapłaciłem za ten łuk 1200zł i strzelałem całe 2 razy....

Wysłałem ostatniego maila jeżeli nie zareklamuje tego łuku to nie wiem co zrobię...
Czuje się bezsilny, zły nawet cholernie wściekły... Dla osoby która nie ma pracy ustukać tyle kasy na łuk to nielada wyczyn... Nie wiem co robić.. Jeżeli nie rozpatrzy reklamacji pozytywnie  stanę na głowie żeby dowiedziało się o tym jak najwięcej osób!!!

« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 02:02:49 pm wysłana przez Kefir »
Hungarian bow base Grozer 50#

Turek TRH Grozer 52#

Kefir

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
    • Drużyna Słowian i Wikingów Posłannicy Chorsa
Odp: Problem z łukami od GROZERA
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 14, 2009, 07:19:33 pm »
Coś się zaczyna klarować...

Grozer wymieni okleinę i sprawdzi czy spada cięciwa w trakcie użytkowania, jak spadnie moje na wierzchu jak nie jego na wierzchu... to mi się podoba. 

Jak jego będzie na wierzchu z całego serca przeproszę za słowa z postu powyżej;)
Hungarian bow base Grozer 50#

Turek TRH Grozer 52#

Kefir

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 32
    • Drużyna Słowian i Wikingów Posłannicy Chorsa
Odp: Problem z łukami od GROZERA
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 16, 2009, 12:22:16 am »
No i doszedł łuczek jakiś czas temu.... Zapłaciłem za tą naprawę i tyle.. Nie jestem z tego zadowolony za to po naprawie z łuku bardzo.

Za pseudo rzemieślnika przepraszam.
Jednak tempo realizacji naprawy pozostawia wiele do życzenia.
Hungarian bow base Grozer 50#

Turek TRH Grozer 52#