Autor Wątek: Podstawka blaszkowa  (Przeczytany 11325 razy)

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Podstawka blaszkowa
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 11, 2016, 02:12:08 pm »
Napisał mi na PW, po co miałby sciemniac? Przecież ta podstawka DOA to nie jest jakiś nowy model i nie chodzi o reklamę nowego sprzętu. Może jemu akurat lepiej strzela się obecnie z podstawki opadającej.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Podstawka blaszkowa
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 11, 2016, 04:42:57 pm »
Całkiem możliwe że to kwestia upodobań i wygody. Dziwi mnie trochę tylko fakt że ma to wpływ na wielkość grupy. Nie chodzi o to żebym się wymądrzał. Wbrew przeciwnie...jestem trampkarzem i próbuje jak najwięcej wiedzieć aby lepiej rozumieć swój sprzęt i wyciskać z niego 100%. Niekiedy trudno w tym chaosie internetowym odróżnić ziarno od plew ;)
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.

sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Podstawka blaszkowa
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 11, 2016, 05:19:22 pm »
Tomek ,może też ma problem ze spadaniem strzały z blaszki i wtedy człowiek się denerwuje,traci cenny czas i to może miec wpływ na celność. Pamiętam,ze jak gość strzelał jeszcze z TRG7 to widziałem jak na zawodach pare razy musiał poprawiac strzałę,co mu spadła z blaszki podczas naciagania. Dlaczego wybrał starszy model podstawki opadającej,a nie np. najnowszego Hamskea? Nie wiem,ale Martin ma chyba umowę z firmą Arizona i dlatego używa ich podstawek. A ten model DOA ma bardzo dobre opinie,jest bardzo szybki,ma szerokie widły o które nie mają prawa zaczepiać lotki. Ma mikroregulację i świetnie wykonany klips(duzo lepiej wyglądający od tego np. z RipCord-a.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500

Tomasz Ryszka

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1445
  • ŚKŁ REFLEX
    • ŚKŁ "Reflex"
Odp: Podstawka blaszkowa
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 11, 2016, 08:22:37 pm »
Nie ma co roztrząsać tematu. Po prostu przeszedłem z opadającej na blachę i nie widzę różnicy w skupieniu na tarczy.

A każdy niech strzela z tego na co ma ochotę. Nasza Hamskea się świetnie sprawdza również jako stała :)
Success is not final, failure is not fatal - it is the courage to continue that counts.