Autor Wątek: swiecace nocki  (Przeczytany 2844 razy)

CAMO

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
swiecace nocki
« dnia: Listopad 17, 2008, 01:24:28 pm »
Może zna ktoś ten produkt?
Zakupiłem kilka nockow "tracer easton"
Ogólnie przyjemny gadżet, wręcz magiczny. Przy strzale przylepiony do łuku magnes uruchamia diodę, która sprawia, ze nock w strzale opuszczającej łuk zapala się silnym czerwonym światłem. Wyraźnie widać tor lotu strzały i miejsce trafienia. Po kilkudziesięciu sekundach dioda zaczyna mrugać. Co oszczędza baterie jednocześnie umożliwiając znalezienie strzały. Niemal bajka, zwłaszcza ze coraz wcześniej robi się ciemno, a efekt nocą jest niesamowity. Niestety wszystkie nocki, z którymi miale do czynienia okazały się wadliwe. Cos było nie tak ze sterownikami. Po kilku strzałach zaczynały wariować włączały się same, mrugały i nie uruchamiały przy strzale. Ciekaw jestem czy miałem takiego pecha i trafiłem na złą partie czy ogólnie one nie działają. Po firmie easton nie spodziewałem się raczej wypuszczenia niesprawdzonego bubla.
Pozdrawiam
mathews Q2XL 29" 70#
mission craze    28"70#

w bloczkach od 1994

Marek Pietrusiak

  • Administrator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 491
Odp: swiecace nocki
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 17, 2008, 01:32:54 pm »
Ja miałem jeden taki nock ale on działał w bardziej prymitywnej formie, po prostu był o ułamek milimetra wyciagnięty z obsady i przy strzale był wciskany co zwierało przewody i zacznał świecić.

Marek
--------------------------------------------------------------------
PSE Dominator 3D, TT SmackDown, Copper John ANTS, Vibracheck CFX, Fatboy, ACE

CAMO

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: swiecace nocki
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2008, 01:43:29 pm »
nie mial tendencji do wypadania? kilka razy widziałem jak mocno osadzony nock wylecial ze strzaly, ktora trafila w cos twardego.
mathews Q2XL 29" 70#
mission craze    28"70#

w bloczkach od 1994

kissielec

  • Gość
Odp: swiecace nocki
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2008, 02:09:30 pm »
przy uderzeniu w zbyt twarde, bardzo często wciskana w promień nasadka wypada lub w najlepszym wypadku wysuwa się częściowo z promienia.

adamc1

  • Gość
Odp: swiecace nocki
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2008, 08:29:03 pm »
Mam taką nasadkę eastona aktywuje ją magnes przyklejony do majdanu łuku, generalnie jest to tylko ciekawostka.