Autor Wątek: Prośba o poradę w sprawie zakupu pierwszego łuku.  (Przeczytany 4678 razy)

Luki11111

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Prośba o poradę w sprawie zakupu pierwszego łuku.
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 27, 2015, 01:43:35 pm »
Sam zaczynałem od Cobry  8) - łuk ten ma więcej wad niż zalet ale spokojnie można zaczynać z nim zabawę. Ja polecam ci zakup używanej Cobry na olx lub czymś takim. Kasa jaka ci zostanie polecam dobre strzały alu np: Gamegetter •2117 (400) - pasują do cobry i można je potem przenieść na inny sprzęt. Jak nazbierasz kasę to kupuj dobrej jakości dodatki - celownik, tłumik, spust itp. Nie popieram kolegów radzących kupić komus bez kasy od razy Stingera ponieważ za 800 pln to kupisz sam używany łuk - czytaj goły. Ja sam rozwiązałem to tak: za 550 pln kupiłem cały osprzęt - celownik itp + 10 szt strzał, za Cobre używkę dałem 70 pln i byłem bardzo zadowolony. Rady kolegów wyżej są bardzo dobre ale dla kogoś kto ma 1500 PLN - za tyle można kupić zestaw RTS nowy albo używany. w twojej opcji nie zostaje ci nic jak tylko cobra. Zabawa przednia ja trafiałem w makietę świni z 40 metrów ;) pzd

adam210797

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Prośba o poradę w sprawie zakupu pierwszego łuku.
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 27, 2015, 02:16:33 pm »
Dzięki Luki ;) Postaram się poszukać jakiejś fajnej oferty. Chciałbym ten bloczek ale jeśli nie znajdę go za mniejsze pieniądze to możliwe że wybiorę coś innego. Powoli przekonuje się do Polarisa. No, ale wielkie dzięki! :D

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Prośba o poradę w sprawie zakupu pierwszego łuku.
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 27, 2015, 02:43:23 pm »
No litości ten na OLX nie ma nawet odciągu kabli ;)
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


sipap248

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1854
Odp: Prośba o poradę w sprawie zakupu pierwszego łuku.
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 28, 2015, 09:36:46 am »
Dzięki Luki ;) Postaram się poszukać jakiejś fajnej oferty. Chciałbym ten bloczek ale jeśli nie znajdę go za mniejsze pieniądze to możliwe że wybiorę coś innego. Powoli przekonuje się do Polarisa. No, ale wielkie dzięki! :D
Kolego jak masz smaka na bloczka, to kup bloczka. Na drugiej stronie w tym dziale, masz temat o tanich bloczkach. Jest tam mowa o łuku Bowmax, sporo lepszym od kobry. Dozbieraj trochę kasy i pomysl nad jego zakupem. Z niego da się już naprawdę postrzelac. Niedawno byłem świadkiem jak kolega w ciągu 1 treningu miał dwa robiny strzelając do tarczy na 40 m.
PSE Supra Focus XL
Axcel Achieve Carbon 9" + Axcel AV-31
Hamskea Trynity MicroTune
Carter Whisper
BeeStinger Premier Plus 30"/10"
Victory VAP V1/Easton Lightspeed 3D/X-Buster 500