Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 7975 razy)

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Witam
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 15, 2014, 08:37:49 pm »
Myślę że temat można zamknąć. Kolega sie przywitał i już. Prośba do admina lub właściciela wątku o zamknięcie.
Samick Polaris 70" 36#

Shonsu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Witam
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 18, 2014, 12:22:57 pm »
Nie widziałem jeszcze kulturystów, siłaczy itp na warzywach ;)


pzdr. Łukasz
https://www.facebook.com/frankmedrano99
wegetarianin ;)
https://www.youtube.com/watch?v=mvJHw64fxgQ

Przy okazji się też przywitam :)
Jestem z okolic Otwocka, jakby ktoś mieszkał w pobliżu (nie z wa-wy) to proszę o kontakt PW ;)

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Witam
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 18, 2014, 01:45:47 pm »
 Witam kolegę Shonsu..  Dwa lata temu też tak zrobiony byłem ,,noo praawie.. :D No miałem już tu nie pisać ..Ale może byłoby dobrze, rozpocząć temat ,względem odżywiania,, nie tyle co wegetariańskiego, jak takiego który wzmocni stawy barkowe  ,bo przecież nie jedna osoba, może być w przyszłości narażona na kontuzję .. A zapobiegać przeca lepiej...
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2014, 07:13:37 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Odp: Witam
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 18, 2014, 09:00:04 pm »
Robert myślę że nie ma diety na same stawy, czy barkowe czy inne. Można je czymś " smarować " kurze łapki, galareta itp. tu raczej ćwiczenia wzmacniające obręcz barkową i mięśnie pleców. Nie jestem farmaceutom może są jakieś suplementy na stawy, ale rozmawiałem ze specem od kości czyli ortopedą i powiada on że z czasem stawy jak każde łożysko ulegają degradacji i niema mocnych. U jednych jest to szybsze zużycie u innych wolniejsze w zależności od trybu życia i pracy.
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Witam
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 18, 2014, 10:27:31 pm »
Maciej tu racja ,, efektów,  czasu nie zatrzyma się , to jasne ,,ale oddalić je, dość daleko w czasie byłoby bardzo wskazane , i raczej jest możliwe..      Już kiedyś słyszałem jak bardzo dieta ma wpływ na odnowę tkanek kostnych  łącznych itd. Nie pomijając całego organizmu ,bo dbając  skrupulatnie o całość ,wtedy każda część ciała zyskuje..   Sam zaraz coś poszukam,i myślę że tych info jest ogrom...  Jestem po,, i na prawdę tego jest full.i każdy pewnie znajdzie coś ciekawego ..
« Ostatnia zmiana: Listopad 18, 2014, 11:39:31 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc