Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 7972 razy)

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Witam
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 14, 2014, 10:12:27 pm »
Ja też nie widziałem ,co nie dowód na ich nieistnienie... Ale o takich słyszałem ...co oczywiście też nie żaden dowód ..Ale trudno zakładać ,i czy to wogóle możliwe że wszyscy istniejący kulturyści to wyłącznie mięsożercy ..
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2014, 10:15:26 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Witam
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 14, 2014, 10:22:51 pm »
ci DUZI napewno nie są na fasol, czy soi  ;)


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Witam
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 14, 2014, 10:26:41 pm »
Nie widziałem jeszcze kulturystów, siłaczy itp na warzywach ;)


pzdr. Łukasz

Bo mało wiesz!!
Zresztą wpierw się naucz po Polsku pisać poprawnie

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Witam
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 14, 2014, 10:37:54 pm »
Domyślałem się że tu uderzysz,, że o tych wegetarianach nic nie słychać bo zajmują nazbyt odległe miejsca .. :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2014, 10:41:58 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

Munin

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 14, 2014, 10:45:09 pm »
@BALROG
Fotografia trofealna, jak również szczycenie się trofeum z upolowanego zwierzęcia czy wiele praktykowanych na łowisku obyczajów łowieckich jest dla mnie zwyczajnym brakiem szacunku dla istoty którą pozbawiliśmy życia. Nie wyobrażam sobie robić sobie zdjęcie ze zwierzęciem które ma suknie brudną od farby i "ostatni kęs" w pysku. Ciekawe czy Ci co sobie takie zdjęcia robią cieszyliby się, jakby ktoś z ich najbliższym zmarłym podzielił się grochówką czy innym mielonym z ziemniaczkami i buraczkami na gęsto i ten fakt uwiecznił na zdjęciu. Dla mnie to jest ten sam poziom profanacji.
Nie mniej jednak nie domagam się utylizacji tych co tego typu praktyki uskuteczniają.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Witam
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 14, 2014, 11:44:07 pm »
Nie widziałem jeszcze kulturystów, siłaczy itp na warzywach ;)


pzdr. Łukasz

Bo mało wiesz!!
Zresztą wpierw się naucz po Polsku pisać poprawnie

Barlog zlituj się ... idz przykuj się do jakieś ambony i rób krucjatę, proponuję do TEXASU wyjechać i odjebać jakąś twoją propagandę którą tu siejesz, wrócisz w plastikowym worku i tyle cię widzieli ..., tylko dla tego, że żyjemy w pojebanym kraju ludzie twojego pokroju pierdolą publicznie farmazony, obrażają całe grupy społeczne łacznie z wycieczkami persolanymi ;). Taki socha za to co onim oficjalne pisałeś w USA by cię z torbami puścił, i gibał byś w pasiaku 2h na spacerniku i miał dużo czasu na przemyślenie swojej prostoty ...

Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Witam
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 14, 2014, 11:54:31 pm »
przeżuć się z nimi na weganizm .....

Po pierwsze jak już pisałem naucz się pisać poprawnie i z kulturą, której jak widać ci brakuje i takiego chamstwa oraz buractwa jak w twoim wykonaniu jeszcze nie widziałem.
Po drugie wyjedź z tego kraju jak ci się tu nie podoba!!! Wiele osób pomacha ci na pożegnanie!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2014, 11:56:03 pm wysłana przez BALROG »

Łukaszewski

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Witam
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 15, 2014, 12:51:24 am »
Barlog a po co Ci broń do zabijania zwierząt, którą masz w podpisie ? Ja nie mam zamiaru polować i posiadam łuk tarczowy czyli sportowy. A Ty posiadasz broń do zabijania zwierząt. Tylko nie pisz, że do strzelania do tarczy, do tarczy są przeznaczone łuki sportowe a to jest to konstrukcja czysto myśliwska, czyli do zabijania.
PSE Evolve 35      -  LH  -

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Witam
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 15, 2014, 11:41:53 am »
Barlog a po co Ci broń do zabijania zwierząt, którą masz w podpisie ? Ja nie mam zamiaru polować i posiadam łuk tarczowy czyli sportowy. A Ty posiadasz broń do zabijania zwierząt. Tylko nie pisz, że do strzelania do tarczy, do tarczy są przeznaczone łuki sportowe a to jest to konstrukcja czysto myśliwska, czyli do zabijania.

Teoretycznie masz racje z tą tylko małą różnica, ze czysto tarczowe łuki są sporo droższe od topowych myśliwskich. Ja sam jestem przeciwnikiem polowania dla sportu. Ale gdybym musiał zapewnić wyżywienie dla siebie i rodziny polując - uwierz nie miałbym żadnych skrupułów.
Samick Polaris 70" 36#

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Odp: Witam
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 15, 2014, 02:52:36 pm »
Panowie kolega przedstawił się na forum, może nie zbyt fartownie a Pan Barlog i inni zrobili z tego pyskówkę, jak macie problemy to umówcie się na polance i wytłumaczcie sobie który ma rację. Panie Barlog to nie program Pana Miodka i jeżeli ktoś lekko nagnie z polszczyzną to i tak doskonale wiadomo o co chodzi. A tak od siebie witam kolegą który zaczoł posta z powazaniem Maciek.
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Witam
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 15, 2014, 03:07:31 pm »
To fakt, miejsce nie najlepsze ..Tak łatwo jest się wciągnąć..I od razu  na wstępie wgląd ,,że tu czasami nie za wesoło ...To mój tu ostatni post...
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

Łukaszewski

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 57
Odp: Witam
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 15, 2014, 06:47:01 pm »
Barlog a po co Ci broń do zabijania zwierząt, którą masz w podpisie ? Ja nie mam zamiaru polować i posiadam łuk tarczowy czyli sportowy. A Ty posiadasz broń do zabijania zwierząt. Tylko nie pisz, że do strzelania do tarczy, do tarczy są przeznaczone łuki sportowe a to jest to konstrukcja czysto myśliwska, czyli do zabijania.

Teoretycznie masz racje z tą tylko małą różnica, ze czysto tarczowe łuki są sporo droższe od topowych myśliwskich. Ja sam jestem przeciwnikiem polowania dla sportu. Ale gdybym musiał zapewnić wyżywienie dla siebie i rodziny polując - uwierz nie miałbym żadnych skrupułów.

Barlog propaguje akcje przeciw myśliwym i zabijaniu zwierząt, a sam kupuje broń z jakiej zwierzęta są zabijane (zabijane z łuku oczywiście nie w Polsce). Nie zdziwiłbym się, że nam sprzedaje swoje kity, a sam używa łuku zgodnie z przeznaczeniem, w jego przypadku łuku myśliwskim do polowań. No bo po co przeciwnikowi polowań i zabijaniu zwierzyny łuk myśliwski ? Podkreślam: łuk skonstruowany i wyprodukowany w jednym celu. Do polowań.
PSE Evolve 35      -  LH  -

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Witam
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 15, 2014, 07:24:52 pm »
Barlog propaguje akcje przeciw myśliwym i zabijaniu zwierząt, a sam kupuje broń z jakiej zwierzęta są zabijane (zabijane z łuku oczywiście nie w Polsce).
Łukaszewski, kopiuj mój nick jak nie potrafisz spamiętać kolejności sześciu liter.
Mam taki łuk bo tak wyszło i nawet jak będę miał tarczówkę co na pewno nastąpi to i tak huntera sobie zostawię.
Interesuję się militariami i bronią, najchętniej chciałbym wszystkie rodzaje w domu.
Za rok będę sie starał o pozwolenie na kuszę i nie poto by strzelać do zwierząt a poto by mordować tarcze

Nie zdziwiłbym się, że nam sprzedaje swoje kity, a sam używa łuku zgodnie z przeznaczeniem, w jego przypadku łuku myśliwskim do polowań.

Bardziej niedorzecznego pomówienia co do mojej osoby nie słyszałem
Jestem inspektorem ds. Ochrony Praw Zwierząt i polowanie z czym kolwiek nawet z młotkiem jest całkowicie sprzeczne z moimi przekonaniami

No bo po co przeciwnikowi polowań i zabijaniu zwierzyny łuk myśliwski ? Podkreślam: łuk skonstruowany i wyprodukowany w jednym celu. Do polowań.

Sobie wyobraź że w domu mam katany, ale nie latam i nie zabijam nimi ludzi zgodnie z ich przeznaczeniem  ;D
Łuk kupiłem taki bo mi sie podoba a jest w Camo bo sam lubię chodzić w moro lub camo a fajnie jak coś do czegoś pasuje.
Owszem wyglądam jak myśliwy ale jak to się mówi " nie oceniaj książki po okładce"

maciej6619

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 197
Odp: Witam
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 15, 2014, 07:55:42 pm »
Czyli farbowany lisek ?
Mathews Apex 7
celownik CBE 3D
Shibuya Ultima
carbon one 500

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Witam
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 15, 2014, 08:07:10 pm »
Czyli farbowany lisek ?
Jakbyś mógł rozwinąć, w tym momencie nie wiem o jakie znaczenie tego zdania ci chodziło.