Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 7974 razy)

mkhunting

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Witam
« dnia: Listopad 09, 2014, 06:04:02 pm »
Witam, mam na imię Michał, jestem miłośnikiem łucznictwa od najmłodszych lat ale od ok 2 lat zacząłem bawić się w bowhunting. Póki co szlifuje umiejętności i wtajemniczam się w tematykę. Pozdrawiam i liczę na pomoc zarówno z waszej jak i mojej strony ;)   

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 10, 2014, 11:53:27 am »
ok 2 lat zacząłem bawić się w bowhunting.

bowhunting to nie zabawa !

Munin

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 10, 2014, 01:10:48 pm »
Tak długo dopóki nie dostajesz za to kasy czyli nie robisz tego zawodowo i nie jesteś do określonych czynności zmuszany to jest to hobby. Definicję hobby znajdź sobie sam.

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 10, 2014, 01:44:48 pm »
proponuję sobie wygooglować różnicę między zabawą a hobby.
A zabijanie jakiejkolwiek istot żyjącej i czującej nie powinno być nazywane zabawą.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 10, 2014, 02:14:35 pm »
Oho znów święta wojna. Proponuję skończyć.

Cześć mkhunting ;)
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Munin

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 10, 2014, 04:21:51 pm »
:)

Wysyłane z HTC za pomocą Tapatalk 2

Marcin Borowski

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 664
  • operator bloczka
Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 11, 2014, 06:56:51 pm »
Barlog a może nowa akcja??
http://demotywatory.pl/3845787
TRG7 59# / Strother SX1 70#
Axcel Achive/  accutouch + CBE/x41/x31...
Nap Smartrest /Vapor limb driver
BeeStinger microhex 33",15",12"
"czekulatka" insideoutX
Vap V1 400/ X-buster 400/ eclipse 2315
W wolnych chwilach tradycyjny kijek i bambusy z Aliexpres

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 11, 2014, 07:52:05 pm »
BALROG
Cytuj
A zabijanie jakiejkolwiek istot żyjącej i czującej nie powinno być nazywane zabawą.
A roślina  to nie istota ,,raczej forma życia.....
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2014, 09:00:13 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 11, 2014, 08:43:03 pm »
Barlog a może nowa akcja??
http://demotywatory.pl/3845787

Zaczynam
Już udostępniłem na swoim profilu  ;D

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 11, 2014, 10:15:12 pm »
Przecież sam wpierdalasz zabijane zwierzątka, MAŁO tego zabijanymi zwierzątkami karmisz swoje biedne FRETKI, przeżuć się z nimi na weganizm ..... albo na kamienie.... Znowu święta wojna i krucjata z największym Polskim Hipokrytą ..


Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 11, 2014, 10:20:16 pm »
No to ładnie...
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Witam
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 11, 2014, 11:39:23 pm »
Przecież sam wpierdalasz zabijane zwierzątka, MAŁO tego zabijanymi zwierzątkami karmisz swoje biedne FRETKI, przeżuć się z nimi na weganizm ..... albo na kamienie.... Znowu święta wojna i krucjata z największym Polskim Hipokrytą ..

No i się wypowiedział największy Polski oszołom  ::)

Skąd wiesz że się coś nie zmieniło ?
Nie znasz mnie to się nie wypowiadaj ?
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2014, 11:41:28 pm wysłana przez BALROG »

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Witam
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 12, 2014, 04:46:47 pm »
Mówisz, ze z Fretkami kamienie wpierdzielacie  8)

Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Munin

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 14, 2014, 01:28:03 am »
Przepraszam za offtopa ale zostałem przywołany do ustosunkowania się
proponuję sobie wygooglować różnicę między zabawą a hobby.
Zawartość google i zasobów sieciowych tworzą użytkownicy wraz z ich wypaczoną na różne sposoby umysłowością. Sorki ale nie będę polegał na definicjach redagowanych przez "Munin-ów" czy "BALROG-ów", sięgnij po klasyczną encyklopedię i porównaj wyniki i zobacz jaka jest różnica między hobby a zabawą i co to takiego jest polowanie.
A zabijanie jakiejkolwiek istot żyjącej i czującej nie powinno być nazywane zabawą.
Twoim problemem jest, że dla Ciebie polowanie to zabijanie, natomiast zabicie zwierzęcia jest przedostatnim etapem polowania a może nawet przedprzedostatnim. Dla większości ludzi polowanie to tylko pozyskanie mięsa i ponad to ich 2d (płaska) wyobraźnia nie potrafi się wzbić. Zamień sztucer/łuk na aparat i idź do lasu zapolować na zwierzęta. Będziesz robił wszystko to co przeciętny myśliwy aby zdobyć upragnioną zdobycz.
Dla podróżnika najważniejsza jest podróż a nie osiągnięcie celu, gdyż osiągnięcie celu jest jednoznaczne z zakończeniem podróży, tak samo jest z łowcą, liczy się polowanie, ta cała otoczka od planowania, poprzez oczekiwanie czasem wielomiesięczne oczekiwanie na pozwolenie na odstrzał, wybór miejsca i sposobu podejścia/wabienia. To nie tylko pozyskanie mięsa, oddanie strzału jest niby ukoronowaniem trudu i wykazanej cierpliwości oraz panowania nad emocjami ale jest też sygnałem o zbliżającym się końcu tej wyprawy.
W Polsce pokutuje opinia, że myśliwy to starszy pan z flintą, zielonym kapelutkiem z bażancim piórkiem i pełną zamrażarką "darmowego" mięcha, o które to mięcho większości protestujących w ten czy inny sposób chodzi. A tak naprawdę niewiele z nich chciałoby ponieść dziesiątą część wszystkich kosztów tego mięsa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2014, 01:31:25 am wysłana przez Munin »

Robson

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 720
Odp: Witam
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 14, 2014, 11:44:50 am »
Munin
Cytuj
Twoim problemem jest, że dla Ciebie polowanie to zabijanie, natomiast zabicie zwierzęcia jest przedostatnim etapem polowania a może nawet przedprzedostatnim.
Jestem pewien że BARLOG nie myli pojęcia POLOWANIE  z samym już zabiciem zwierzęcia  .A cała piękna otoczka ,przygotowań do polowania jak i samo polowanie nie będzie miało tu żadnego znaczenia, skoro służy to tylko bestialskiemu zabiciu jak to widzi sam BARLOG.. Kiedyś przemknąłem wzrokiem po polu, walki BARLOGA z cała resztą forumowiczów ,,i tu podziw za cierpliwość ,odwagę i upór ,by chcieć tak twardo ścierać się,stojąc murem za swoim.Ale ..Po co to ,,na co to,, :D :D  Można tam  swoje uważać i żyć życiem swoim ..nie próbując aż tak na siłę ,przedstawiać swych poglądów,mając nadzieje że się coś uzyska .....  Sam BARLOG wie jak to się dla Niego,,,, nie kończy ..... Przyznam się że też nie jestem za zabijaniem zwierząt ot tak  np...jelenia dla posiadania trofeum...      Ale mięso jem i wiem co się za tym kryje   Ale co zrobić taki system .      Takich ludzi jak Barlog na terenach zlodowaceń  nie było(gdzie czasami bądź przeważnie mięso było jedynym możliwym pożywieniem) ,,A gdyby się pojawił to poglądy ,,,,nie zabijaj ,,równałyby się śmiercią głodową wyznawcy...
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2014, 01:36:07 pm wysłana przez Robson »
Hoyt Pro Elite  XT 3000 ,carter chocolate,,, , superlite acc