Autor Wątek: Łuk sportowy klasyczny X-PER + KAYA  (Przeczytany 1153 razy)

wlasti

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Łuk sportowy klasyczny X-PER + KAYA
« dnia: Październik 02, 2014, 08:04:14 pm »
http://pokazywarka.pl/kayak1/

     Łuk złożony z:

#    Ramiona:  KAYA   K1   PROFESSIONAL   multi layer limb - standard ILF - można wymienić do innego majdanu standardu ILF - na gwarancji - paragon ze stycznia 2014, te  ramiona przy długości majdanu 23' dają 40 funtów - ramiona z kilkoma ryskami od zakładania cięciwy i przy gniazdach mocujących do majdanu - standardowe od zakładania;

#    Majdan:  Cartel X-Pert - 23 cale, waga 980 g - standard ILF, używany, jak na zdjęciach... widać  - pracował dzielnie pewnie  z wieloma ramionami, otarcia srebrnej farby widoczne, oczywiście żadnych wad mechanicznych nie ma - to tylko kosmetyka... majdan długości 23 cali z ramionami daje 68 cali, zaskoczył mnie wygodą rękojeści;

#    Cięciwa: nowa - dakronowa - kilka raz przestrzelana do ułożenia, niewoskowana, po prostu nowa;
#    Celownik: MIDAS chyba najtańszy z przyzwoitych - metalowy - żaden plastik - ale ma swoje lata - góra - dół działa jak należy, prawo - lewo z oporem - ktos chyba tuningował śrubę aby się ciężej przekręcasła, kosmetycznie dość zmęczony - farba porysowana , ziarno w celowniku było poprawiane jasną farbą - dodaję jako bonus - bo działa i na amatorskie strzelanie więcej nie potrzeba - na zawody pewnie trzeba by poszukać czegoś lepszego;

#    Button - cartel - nowy;
 
#    Podstawka - magnetycza - SF Archery - wklejona, używana, działa jak należy;
 
#    Kliker  - jest, używany - działa - klika tak jak mam klikać;



  Sprzęt  daje radość strzelania - to już smak prawdziwych zawodów - strzały lecą tam gdzie chcemy :)

Całość sprzętu kupiłem tu na giełdzie od Szanownych - ale życie jest życie i muszę zebrać nieco gotówki... Cena 450.

W każdej sprawie śmiało pisać - dla bezpieczeństwa kupujących mogę sprzedać przez alegro -  opinię mam nieposzlakowaną :) (i taką chcę zachować :) )

wlasti  (maupa) op.pl 

Tu kilka zdjęć - jeśli potrzeba lepszych - ufff będę się starał - ale nie obiecuje - słaby ze mnie foto_graf...

http://pokazywarka.pl/kayak1/

« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2014, 08:59:16 pm wysłana przez wlasti »

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: Łuk sportowy klasyczny X-PER + KAYA
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 02, 2014, 08:11:13 pm »
przy długości majdanu 23' to 70 funtów -
zabawne
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2014, 08:14:16 pm wysłana przez Tomasz_R »
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

wlasti

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Łuk sportowy klasyczny X-PER + KAYA
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 02, 2014, 08:58:21 pm »
przy długości majdanu 23' to 40 funtów -
zabawne

poprawiłem - pierwszy wpis był oczywiście łomyłkowy     ;) - ma być 40#  !!!

długość łuku -   jest 68 cali    naciąg 40 funtów

 no i ciesze że Kolegę rozbawiłem  :P

oldarcher

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 135
Odp: Łuk sportowy klasyczny X-PER + KAYA
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2014, 09:17:45 am »
brał bym ale najpierw musze tradycyjny upłynnic.
Olimpijskeigo mi brakuje w kolekcji.
Mathews V3X33 PSE Dominator3Dmax,  WNS 41lbs
BUL SASII Open, AR15 Competition Custom, Breda B12X by Toni System