Autor Wątek: Turniej Łuczniczy w Chełmku  (Przeczytany 4583 razy)

Ivar Trzy Strzały

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 107
    • Posłannicy Chorsa
Turniej Łuczniczy w Chełmku
« dnia: Wrzesień 23, 2008, 08:47:45 pm »
Wiem, że to trochę późno na takie wybiegi ale z przyczyn różnych postanowiliśmy urządzić w najbliższą sobotę 27 września małe, kameralne strzelanko w Chełmku koło Oświęcimia. Charakter imprezy będzie podobny do tego jaki prezentowały imprezy u Apacza, czyli strzelanie w atmosferze wzajemnego zrozumienia, a potem biba do białego rana. Nagrody oczywiście symboliczne. Z przyczyn technicznych zapraszamy tylko tradycyjnych. W poniższym linku można znaleźć "program imprezy", mapki i namiary. Serdecznie zapraszamy  :)
http://www.kasztelania.pl/forum/viewtopic.php?t=723&postdays=0&postorder=asc&start=285
"Mój sekret celności? - PRAKTYKA" - Simo Häyhä

An

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 97
Odp: Turniej Łuczniczy w Chełmku
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2008, 10:12:18 pm »
W tym czasie (w sobotę) jest Turniej łuczniczy w Jeseniku.
Czy ktoś z Rosomaków sie tam wybiera?
Łuk TR-LB # 18 kg, strzały drewniane
chcesz pogadać o wszystkim i o niczym - GG 21864197

Ivar Trzy Strzały

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 107
    • Posłannicy Chorsa
Odp: Turniej Łuczniczy w Chełmku
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2008, 10:20:10 pm »
Z tego co wiem to nie... ale impreza w Czechach zapowiada się rzeczywiście sympatycznie :)
"Mój sekret celności? - PRAKTYKA" - Simo Häyhä

Ivar Trzy Strzały

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 107
    • Posłannicy Chorsa
Odp: Turniej Łuczniczy w Chełmku
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 29, 2008, 08:58:34 am »
No i po imprezie :)
Jeśli chodzi o wyniki to wygrał Rosomak - gratulacje :)
Resztę uzupełnię przy okazji bo mi pewna podstępna dwójka Czechów uciekła z oficjalnymi wynikami... a że było nas z 10 sztuk strzelających to nie chcę ryzykować sprawdzania sprawności swojej pamięci  ;D
Niby miało być o pietruszkę... ale nazbierało się pół stołu nagród... i to nie byle jakich! Sponsorom serdecznie dziękuję.
Podsumowując jednym zdaniem, jak na taki sponton całkiem fajnie chyba wyszło... i nawet ten siwy, starszy Pan (bez nazwisk  ;D ), który twierdził, że jak już przejechał te 300 km to przynajmniej chciał sobie postrzelać - wyglądał na zadowolonego (przynajmniej na pierwszy rzut oka)  ;D
Dla chętnych było nawet nocne strzelanie... niektórzy strzelali w lampiony (Ci sami, którzy twierdzą, że rozumieją wszystko, co się do nich mówi po polsku ;) )
Tak naprawdę wygraliśmy wszyscy - nagrodą była cudowna pogoda, bez której nie było by takiej frajdy dla całego towarzystwa :)
...i od dzisiaj śmiało możecie mnie nazywać Ivar Dwa Punkty...  ;D
...i jeszcze, z pamiętnika pogromcy mitów... da się załatwić wiewiórkę trzema strzałami na 30 punktów - SZACUN, Kefir!  :D
Dzięki wszystkim za obecność, kiedyś to powtórzymy... z jeszcze większym rozmachem ;)
...i zdjęcia mi tu dawajcie! Wszystkie!! Bez cenzury... zwłaszcza te najbardziej abstrakcyjne  ;D
"Mój sekret celności? - PRAKTYKA" - Simo Häyhä

Imioł

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 39
  • HELLS HUNTERS TARNOWSKIE GÓRY
Odp: Turniej Łuczniczy w Chełmku
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 29, 2008, 12:08:59 pm »
witam,

ja już widziałem kilka zdjęć i bardzo żałuję że nie mogłem przyjechać. i nawet konie były!!!
poproszę zdjęcia z biesiady!

pozdrawiam
Grozer TRH Extra II Hungarian 45#

Rosomak

  • Gość
Odp: Turniej Łuczniczy w Chełmku
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 29, 2008, 06:40:06 pm »
Witam !
I potwierdzam , turniej i imprezka świetne , dzięki wielkie gospodarzom i sponsorom ;
grochówka była niesamowita :) karczek też ... a piwko wypiłem za Wasze zdrowie w domu  :)
Strzelanko urozmaicone ale już mam dość zwierzaków mniejszych od mojej dłoni.. :P za to Kefir pokazał drzewnym kocurom  ;D
pozdrawiam i do następnego ..
>>>--------->
R.

chin shin

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Wyniky od ucieklych Czechów..
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 29, 2008, 08:11:49 pm »
1.Rosomak 344 pnk
2.Ivar 342 pnk ( 2punkty to zase nasere,co.. ::))
3.Hoblík 321 pnk
4.Karibu 287 pnk
5.Zefir 278 pnk
6.já ;) 262 pnk
7.Grzes 228 pnk
8.Grzes K. 218 pnk
9.Marcin 81 pnk
10.Kinga 76 pnk
11.Szmrek 47 pnk
12.Kuba 27 pnk


A zdjecie..
http://chinshin.rajce.idnes.cz/27-28.9_08_Ivaruv_turnaj-kdesi_v_Polsku/

Jinak díky organizátorům za nádherný víkend.. :-*

Z.

hoblik

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Turniej Łuczniczy w Chełmku
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 29, 2008, 09:46:23 pm »
No , fajnie bylo , pogoda dopisala , jedzenia bylo pod dostatkiem tak jak i piwka ;) Spanie w stajni na ubraniach rycerskich teeeez bylo niezle ;)
Do domu przyjechalem tak fajnie zmaczony , ze sie juz ciesze na nastepna impreze .
A fotografie naszej Zuzki sa swietne ;)
Pozdrawiam wszystkich
Ahoj  Hoblik