Autor Wątek: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?  (Przeczytany 6979 razy)

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 08, 2014, 11:12:24 pm »
Balrog tobie 30-40 chłopa tłumaczyło 20 wątków Życia, i skoro WIESZ co to wolny rynek to w WOLNYM rynku można robić co się chce, więc można też podawać konkurencyjne oferty bo NA TYM polega wolny rynek, zwłaszcza, że jesteśmy na wolnym forum......  nawet tego młocie nie wiesz, i nie rozumiesz więc nie wyjeżdżaj, że ty komuś coś tłumaczyłeś jak sam nie wiesz CO TO JEST....

pzdr. Łukasz

Już ci kiedyś pisałem.
Niby jesteś człowiekiem wykształconym ale buc z ciebie totalny i nie wyobrażam sobie jak musisz mieć przewalone w normalnym życiu 

Ale który model ? Bo widzę na eb tylko od 100 - 190

Dokładnie ten model
http://shop.miller-bogensport.de/themes/kategorie/detail.php?artikelid=838
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2014, 11:14:35 pm wysłana przez BALROG »

Darek Barczyk

  • Stowarzyszenie
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 111
    • łowiecki
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 08, 2014, 11:21:54 pm »
A ja z  Pyromagic 2014 wróciłem i jutro tez idę

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 08, 2014, 11:43:15 pm »
A ja z  Pyromagic 2014 wróciłem i jutro tez idę
Zazdroszczę bo do szczecina mam kawałek a jutro na strzelnicę jadę

Jan

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 09, 2014, 07:28:39 pm »
Śledzę te forum od dawna i pamiętam jeszcze czasy (ech... stare dobre czasy) wojen flejmowych Monstera ale  takiego idiotycznego wątku jak ten jeszcze chyba nie czytałem!
Do rzeczy:
Łukaszu - wydaje mi się słuszne w tym miejscu serdecznie ci podziękować "publicznie" za zamówienie i podesłanie z USA strzałek i innych dupereli. Nie widziałem cię na oczy i nie wiem, czy ze 3 zdania zamieniliśmy przez telefon ale to ci za bardzo nie przeszkadzało bezinteresownie mi pomóc (a dodajmy, że moje "wysługiwanie się" wynikało li tylko z mojego lenistwa)
@Aerografia - zawsze wiedziałem, że kreacjoniści nie należą do "najostrzejszych narzędzi w szopie" ale cytowanie Pisma, żeby komuś wytknąć dobry uczynek to jest wyższa szkoła jazdy.
Gratuluję!
PS. Mt 18, 15-16 - SZCZEGÓLNIE 15!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2014, 07:56:32 pm wysłana przez Jan »

tornister

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 79
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 09, 2014, 09:56:09 pm »
PS. Mt 18, 15-16 - SZCZEGÓLNIE 15!

Skoro już przytaczasz Pismo to może sprecyzuj o który werset tobie chodzi względem mojej osoby tak aby dać mi szansę na obronę na twoje argumenty które imputujesz.

Natomiast czy i ty masz Janie problem z czytaniem? Czy ja w swojej ofercie zamieściłem jakiś niejasny tekst pełen tajemnic.

Natomiast Łukasz zwyczajnie zamiast uszanować moją ofertę i zacisnąc zęby tym samym pokazać pokorę zabrał się za wbijanie w moją osobę, nie znając mnie prywatnie, wciskając bajki o chęci zarobienia na łuk

Dla mnie poezja Łukasza to nic innego jak:

(Mat. 7:3–5): A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz? Albo jak powiesz bratu swemu: Pozwól, że wyjmę źdźbło z oka twego, a oto belka jest w oku twoim? Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

Poezja ta uwidacznia się nawet w tym wątku do Balroga:

"Balrog tobie 30-40 chłopa tłumaczyło 20 wątków Życia, i skoro WIESZ co to wolny rynek to w WOLNYM rynku można robić co się chce, więc można też podawać konkurencyjne oferty bo NA TYM polega wolny rynek, zwłaszcza, że jesteśmy na wolnym forum......  nawet tego młocie nie wiesz, i nie rozumiesz więc nie wyjeżdżaj, że ty komuś coś tłumaczyłeś jak sam nie wiesz CO TO JEST...."

Co jest jawną hiporyzją bo z jednej strony pisze że mamy wolny rynek wolne forum, a mnie gani za to że sobie wyceniłem ofertę sprowadzenia tak jak chcialem i za ile chciałem, zgodnie z ewangelią Łukasza dobrodzieja powołując się na prawo WOLNEGO RYNKU!

Dodatkowo nazywając Balroga "młotem" co jest zwykłym nietaktem, dodatkowo wykrzykując gdzieś na forum "polaczki to polaczki tamto"

Szacunek dla istoty ludzkiej płynie strumieniami...

chełpiąc się tym jak jego lizuski przesyłają mu polubionka na fb i jak to w miłości i obyciu cieszą się z oblewania mnie żółcią za plecami, świetna cecha.

No tak, wolność rynku tylko dla Łukaszka...


Dlatego cytaty które przytoczyłem w moim odczuciu są na miejscu, ponieważ ja go nie obwiniam za to że coś załatwia kolegom czy to z tego forum czy marsjańskiego, lecz wyjaśniłem mu że skoro istnieją ludzie którzy go cenią za to co dla nich zrobił/robi to powinien w skromności to w sobie zachować, i mieć na uwadze własne słowa które często kieruje względem innych gdy dyskusja nie idzie po jego myśli obwiniając kogoś o "ból dupy" (kolejny modny hejterski tekscik internetowy)

Niestety ale własnie ten który najbardziej krzyczy w tej sprawie powinien udać się na zabieg wulwoskopii w celu neutralizacji boleści jelita grubego, czego objawem jest brak szacunku dla mojej prośby o to aby zaprzestał wbijania pod tym wątkiem!

Mój wątek nie jest ofertą "kumpelską" czy inną "dobroczynną"  nie szukam sobie tutaj sympatii, nie udzielam się w jakiś extremalny sposób, nie szukam tutaj drugiego domu.


I jak zaczniesz (jeżeli zaczniesz) Łukaszu coś tu dalej aplikować w formie wydzieliń z tylnej części ciała która jest objęta stanem zapalnym, (prawdopodobnie) Ponieważ sądząc twoją miarą którą przykładasz innym tak własnie wygląda twoja działalnośc w tym wątku w mojej prywatnej ocenie do której jak mawiasz "mamy prawo w wolnym forum"

Proszę abyś się sprecyzował do tego: "Więc DARUJ sobie swoje biblijne cytaty bo twoje postrzeganie świata bez sprawdzenia faktów jest błędne..." 

Powiedz mi jakie jest to moje postrzeganie świata? Chciałbym naprawić moje błądzenie.

Pozdrawiam





spite

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 216
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 09, 2014, 10:14:58 pm »
Może tutaj jestem nie długo za to na kilku innych forach jestem już kilka lat i pierwszy raz mi się zdarzyło znaleźć ofertę że ktoś coś zamawia i bierze za "fatygę" i to jeszcze w dolarach :) WOW! Gdzie indziej to człowiek się cieszy że za przesyłkę się z kimś zrzuci... świat idzie ku lepszemu...
Jest tutaj jeszcze jeden problem. Poziom wypowiedzi jest na bardzo wysokim poziomie a moderatorów jak na lekarstwo.

wojtek9929

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 10, 2014, 01:46:51 am »
Jak to powiedział pewien dąb ze Shreka: Teraz to zdębiałem...

Ludzie! Idźcie postrzelać!

Jeśli ktoś chce nawet zarobić na pomocy w zakupie, to może komuś pomoże. po co to oceniać i krytykować.

A przecież po to całe to forum, byśmy sobie pomagali.

Cytatów z biblii Wam nie zaserwuję, ale za to napiszę, że mam kogoś w Norwegii i w razie potrzeby wysyłki mogę w temacie pomóc.
Nie mam pojęcia czy coś z tamtąd się może przydać, ale w razie czego ;)
sprzęt:
łuk do strzelania w tarczę
celownik przykręcany do łuku
podstawka taka ze sznureczkiem
spust czarny
strzały z lotkami
motto:
trzymajmy się ramy, to się nie zesramy :D

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 10, 2014, 10:39:22 am »
Ktos tu chyba zapomniał isc na tzw pielgrzymkę. Potrzebna pomoc admina. Tu juz jest czysta kpina pano
wie.... Sory ale jako "stary" uzytkownik forum nie jestem  w stanie na "to" patrzeć...
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 10, 2014, 10:59:23 am »
Kolego "aerografia"

nie przytaczaj proszę mi, cytatów o nazywaniu kolegi Balroga tak a nie inaczej bo nazywam rzeczy po imieniu, podobnie jak prywanie większość łuczników tego forum, Jest to naprawdę skrajny fanatyk i po prostu mówiąc delikatnie MŁOT bo cisną się na klawiaturę epitety, szerzący wszechobecną nienawiść do CAŁYCH grup społecznych, życzący im śmierci, męki, cierpienia i konania w agonii BO TAK wg niego było by najlepiej, łącznie z wyzywaniem ich PUBLICZNIE od najgorszych, na FB na forach itp...  ot taka dobra duszyczka nasz kochany Balrog, możesz mu znaleźć kupę cytatów na jego poglądy w Biblii zamiast go bronić ....  Kupił cię bo udaje pseudo twojego kolegę, że mi kiedyś na coś zwracał uwagę a uwierz od zwracania uwagi to on jest ostatnią osobą na świecie....  Proszę cię ZEJDŹ na ziemię bo to tak jak byś się oburzał, że ktoś Stalina nazywał ludobójcą czy hitlera antysemitą, bądź sadam zbrodniarzem wojennym a nazywali ich gorzej bo na to zasłużyli podobnie jak Balrog, SPRAWDŹ na forum jego wyczyny, poddaj to analizie, potem spójrz na sprawę RAZ JESZCZE, bo znowu oceniasz książkę po okładce jak to zrobiłeś ze mną nie znając Faktów .... Poczytaj sobie na forum jaki poziom reprezentuje osoba Balroga to może przejrzysz na oczy bo naprawdę uwierz większość osób zebranych na forum znających jego poglądy, poziom wypowiedzi itp, nie chciało by nawet siedzieć z nim w tym samym barze ...

Nie jestem człowiekiem co owija w bawełnę tylko mówię prosto z mostu, tobie też powiedziałem na początku delikatnie potem dosadniej, i nie tylko jak widzisz ja mam takie zdanie.

Ty widzę, też nie rozumiesz Wolnego rynku, DAŁEŚ ofertę jak to ma miejsce na wolnym rynku OK, ale ja też DAŁEM ofertę, że zrobię tą "Fatygę" za free a nie za 30$.... OT koniec wolnego rynku .... Ty chciałeś za to 30$ a dla mnie nagrodą za to jest to, że coraz więcej łuczników przybywa i się zbroi.... I tyle...

Ty tutaj nie szukasz przyjaciół kolegów itp, nie zakładasz wątku kumpelskiego dobroczynnego itp, twoja sprawa, ja szukam, szukałem i znalazłem i to nie jednego ... Ciebie odebrali póki co jako zwykłego  naciągacza, bo żeby tobie DAĆ 100zł za to, że wrzucisz coś do paczki to sorry to musiało by być zamówienie najmniej na 800-1000zł żeby ta 100 wyrównała koszty zakupu tego samego stafu w PL, nie mówiąc już o zaoszczędzeniu czegokolwiek oprócz tego, że sobie być pokrył za to wysyłki choć zostało by pewnie jeszcze coś ...

Co do precyzowania twoich cytatów, otóż POZNAJ FAKTY, a nie swoje widzimisię, a POTEM KOGOŚ oceniaj, bo tak nie po bożemu.....


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 10, 2014, 12:39:59 pm »
Kolego "aerografia"

nie przytaczaj proszę mi, cytatów o nazywaniu kolegi Balroga tak a nie inaczej bo nazywam rzeczy po imieniu, podobnie jak prywanie większość łuczników tego forum, Jest to naprawdę skrajny fanatyk i po prostu mówiąc delikatnie MŁOT bo cisną się na klawiaturę epitety, szerzący wszechobecną nienawiść do CAŁYCH grup społecznych, życzący im śmierci, męki, cierpienia i konania w agonii BO TAK wg niego było by najlepiej, łącznie z wyzywaniem ich PUBLICZNIE od najgorszych, na FB na forach itp...  ot taka dobra duszyczka nasz kochany Balrog, możesz mu znaleźć kupę cytatów na jego poglądy w Biblii zamiast go bronić ....  Kupił cię bo udaje pseudo twojego kolegę, że mi kiedyś na coś zwracał uwagę a uwierz od zwracania uwagi to on jest ostatnią osobą na świecie....  Proszę cię ZEJDŹ na ziemię bo to tak jak byś się oburzał, że ktoś Stalina nazywał ludobójcą czy hitlera antysemitą, bądź sadam zbrodniarzem wojennym a nazywali ich gorzej bo na to zasłużyli podobnie jak Balrog, SPRAWDŹ na forum jego wyczyny, poddaj to analizie, potem spójrz na sprawę RAZ JESZCZE, bo znowu oceniasz książkę po okładce jak to zrobiłeś ze mną nie znając Faktów .... Poczytaj sobie na forum jaki poziom reprezentuje osoba Balroga to może przejrzysz na oczy bo naprawdę uwierz większość osób zebranych na forum znających jego poglądy, poziom wypowiedzi itp, nie chciało by nawet siedzieć z nim w tym samym barze ...


pzdr. Łukasz

Chłopie masz kompleks i zwie się on "BALROG"  :o
Może czas byś zaczoł się leczyć na nogi bo na głowę to już za późno!!!
Wypowiadasz się w imieniu wszystkich na forum a jakoś nikt tego nie popiera ani nie potwierdza.
Sporo osób odeszło przez twoje idiotyczne ataki, a z mojego powodu jeszcze nikt tego forum nie opuścił.

I jeszcze jedno, lepiej mieć jakiekolwiek poglądy i się ich trzymać niż być bytem którego pasją jest tylko zatruwanie życia innym.

To na tyle bycie zwanym Łukasz.

Nie pozdrawiam a za to życzę strzały w zadzie  :P
BALROG
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2014, 12:42:47 pm wysłana przez BALROG »

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 10, 2014, 01:58:07 pm »
Kompleksów to ty masz milion,

A kompleks o nazwie Balrog to wrzód na dupie całych grup społecznych z Łucznikami włącznie, a Z twojego powodu kupa ludzi go opuściła nie z moich ataków ( nie tylko moich zresztą ),  tylko za idiotyczny, światopogląd, szarzenie nienawiści i obrażanie ludzi właśnie PRZEZ to młocie, ale u ciebie leczyć nie ma co, głowy ani nóg ani nic, żyj sobie w swoim pseudo eco świecie, w przekonaniu że jesteś takie dobry dla świata i zwierzątek, w praktyce jesteś hipokrytom, oszołomem, z nizin wyrachowania społecznego, weź swoją cudną organizację i weź się za ECO robotę, idź sprzątaj lasy z syfu, dokarmiaj zwierzęta zimą jak to robią np myśliwi których najchętniej nabił byś na pal i patrzył na ich powolną śmierć, otóż nic z tego nie zrobisz jedynie będziesz przeżywał, ze ktoś pieska zostawił w lesie, albo fretkę skrzywdził, zrob fotki na FB wydęb kasę od ludzi na różnego rodzaju organizacje bazujące na litości dla jednej psiny, bo to MEDIALNE jest i COOL a do prawdziwej eco roboty NIGDY się nie pałałeś wręcz cię ona brzydzi  ... Nawet tutaj życzysz mi strzały w zadzie, każdy tutaj i nie tylko WIE jakim zerem społecznym jesteś, a z czytania i oglądania twoich wypocin na FB doją wszyscy na prawo i lewo, poza twoimi oszołopobratyńcami, i mają o tobie zdanie wyrobione już dawno. W normalnym kraju w najlepszym wypadku byś w pierdlu siedział za całokształt swojej twórczości. A najgorszym przy pierwszej lepszej PSEUDO ECO akcji został byś odstrzelony już dawno, a ten kto by cię odstrzelił był by bohaterem lokalnym ...


Kończę za radą sporej ilości osób, bo PW i na FB dostałem tyle wiadomości, żeby gówna nie ruszać, że chyba czas zostawić to gówno w spokoju ...
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 10, 2014, 02:51:21 pm »
Ale z ciebie oszołom drogi Łukaszku  ;D

Masz jakieś dowody ?
Czy znów bredzisz od rzeczy jak to masz w zwyczaju
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2014, 02:54:02 pm wysłana przez BALROG »

Tomasz_R

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 444
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 10, 2014, 03:25:13 pm »
Powiem coś od siebie, to śmieszne by żądać 30$ za pomoc ... co najwyżej powinien iść układ że podzieli się koszt przesyłki... kpiną jest by wymagać poza tym dopłaty... Powinno się robić tak jak kolega Łukasz pisał Pomagać za free by tylko więcej łuczników było i się dozbrajali...
Kolega Balrog i Łukasz mają trochę racji, lecz odnośnie ich to lecę dokupić popcornu bo mi zabrakło.
Buck Trail Antelope 40# Buck Trail BlackHawk 40#
PSE Stinger 3g 70#

Szumak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Keep Calm and Kill Spider
    • UKS Morświn
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 10, 2014, 04:52:58 pm »
Ja żadnej kpiny tu nie widzę. Kolega napisał ofertę, przedstawił jasno warunki. Jak komuś to odpowiada to skorzysta, jeśli nie to nie - tak działa wolny rynek i nie rozumiem o co to cale zamieszanie.

Sent from my BlackBerry 9790 using Tapatalk
Riser: Hoyt Formula Excel Pro 25"
Limbs: Hoyt Formula Carbon 720 68" 38#
Shibuya Button DX
Decut Nova Arrow Rest
Spigarelli Carbon 30 Sight with Shibuya Sight Pin Fiber Optic
Cartel Carbon Stabilizer
Easton Carbon One 730 28"

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Robię w poniedziałek zakupy w usa, chętni?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 10, 2014, 05:32:28 pm »
Ale z ciebie oszołom drogi Łukaszku  ;D

Masz jakieś dowody ?
Czy znów bredzisz od rzeczy jak to masz w zwyczaju

Dowody to sam oficjalnie pisałeś i piszesz dalej ;), znowu ci dać wycinki z profilu o miłości do myśliwych, albo tematy z tego forum ?? bo widzę, że skleroza doskwiera, albo może to jednak schizofrenia..

pzdr. Łukasz

Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350