Autor Wątek: Witam po długim okresie oczekiwania na aktywację  (Przeczytany 1099 razy)

witeks1968

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
Witam po długim okresie oczekiwania na aktywację
« dnia: Lipiec 24, 2014, 08:36:11 pm »
Mam na imię Witek i tak jak wielu, zaraziłem się "bloczkiem" strzelając pierwszy raz w życiu z tego typu łuku. Boję się tylko, że nie pasuję do tego forum, bo "zamożnością" ustępuję wielu forumowiczom i dla mnie zakup łuku za 1500zł.(polecany), jest w zakresie innych bieżących wydatków nierealny. Myślę jednak, że mając satysfakcję z powtarzalnego trafienia 6-oma strzałami w karton o wymiarach 40x50 cm z 10m będzie mnie utwierdzało w tym aby poprawić warunki sprzętowe. Na razie będę korzystał z porad i doświadczeń od użytkowników forum (z czego już parokrotnie skorzystałem). Nadmienię, że zamierzam strzelać do tarczy, lub celów stałych. Do sprzętu, który posiadam, nie będę się z przyczyn powyższych przyznawał. Oczywiście zdążyłem się zapoznać z opiniami sprzętu i akcesoriów strzeleckich, a także czym się kierować dobierając dla siebie sprzęt, ale na ten czas pozostaje mi dalsze wtajemniczanie się w tajniki łucznictwa bloczkowego.

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Witam po długim okresie oczekiwania na aktywację
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2014, 10:44:35 am »
Niema się czego wstydzić ważne że się strzela a to wspaniałe hobby
Napisz jeszcze skąd jesteś 

forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Odp: Witam po długim okresie oczekiwania na aktywację
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2014, 08:41:10 am »
Witaj na forum. Najważniejsze że chcesz strzelać z łuku :-)  resztą się nie przejmuj.
Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Witam po długim okresie oczekiwania na aktywację
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2014, 09:11:48 am »
Spoko zacznij powoli zbierać. Sam nie dysponuje do ręki kasą na lepszy sprzęt więc "ciułam" powoli a na tańszym ćwiczę mięśnie i techniki się uczę.
Samick Polaris 70" 36#