Autor Wątek: Puchar Polski Field WA - I runda - 24.05.2014 - Rybnik - Golejów  (Przeczytany 5941 razy)

lukilak1994

  • Gość
Odp: Puchar Polski Field WA - I runda - 24.05.2014 - Rybnik - Golejów
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 25, 2014, 07:00:11 pm »
Wszyscy słodzą a ja pozwole sobię na odrobinę krytyki :)
Generalnie cała impreza była okej, bardzo fajna atmosfera, trasa rozplanowana dobrze choć jeden cel był postawiony bardzo niebezpiecznie, aż się dziwie czemu nie zostało to zmienione.
Problem był też z torami do rozgrzewki: brak wyznaczonej stałej lini strzelań, takiej aby można było by przestrzelać ustawienia celownika- co jest dość istotne w zawodach polowych oraz beznadziejne maty rozgrzewkowe- no sorry ale dać słomianke na 30m jest jakimś nieporozumieniem, przez każdą z pianek strzały przechodziły na wylot lub zatrzymywały się na lotkach.

Teraz lepiej :D
Obsuwa czasowa- udało się wam zmieścić w 1h co jest dużym plusem i zasługuje na pochwałę, ponieważ na wszystkich zawodach na których byłem(oprócz III rundy PP Field w 2013r oraz II rundy PP Bloczkowego w 2014) wynosiła ona przeważnie od 1h-4h ;)
Jak na pierwszy raz to wyrobiliście się z czasem dobrze.
Następną rzeczą którą bardzo dobrze rozplanowaliście byli pomocnicy w kamizelkach chodzący po trasie, pilnujący bezpieczeństwa oraz porządku, duży +. Napoje, posiłki, ognisko, miejsce do odpoczynku itd- wszystko perfekcja :)
No i oczywiście zrozumienie organizatora w przypadku beznadziejnych mat rozgrzewkowych i udostępnienie mi dobrej maty na 5m abym mógł rozgrzać się przed właściwą rozgrywką, duży + :) :) Pytanie: czy nie można było zrobić tak odrazu i ustawić maty podwójnie skoro są już zniszczone?

Mam nadzieje, że nikt się nie obrazi a może pomoże to w lepszym przygotowaniu następnej imprezy :)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2014, 07:02:52 pm wysłana przez Łukasz Przybylski »

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Puchar Polski Field WA - I runda - 24.05.2014 - Rybnik - Golejów
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 25, 2014, 07:55:40 pm »
Obsuwa czasowa jeśli chodzi o start bodajże wynosiła 0,5h planowany był na 11, pamiętam że na stanowisku byłem o 11.15 strzelanie rozpoczeliśmy o 11.30. Jeśli chodzi o obsuwę dotyczącą zakończenia strzelania - cóż na to już się ma mały wpływ jak maszyna ruszy. Jeśli chodzi o ogłoszenie wyników to wpływ miała burza z ulewnym deszczem oraz mały problem z drukarką. Miejsce treningowe fakt kulało, i jest to temat do poprawy, ale też maty są jakie są i priorytetem było aby lepsze maty poszły na trasę. Co do słomianek kolejny raz jestem zdziwiony bo nie pierwszy raz na nich żeśmy robili Fielda i nigdy nie narzekaliśmy na przechodzenie strzał.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


lukilak1994

  • Gość
Odp: Puchar Polski Field WA - I runda - 24.05.2014 - Rybnik - Golejów
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 25, 2014, 08:08:00 pm »
No tak, lepsze maty na trase przedewszystkim i za to brawa. Ale dlaczego by nie zrobić 3 mat z dwiema liniami strzelań zamiast 6 ?
Pozatym widziałem, że 3 maty leżały wolno i nie były używane więc dlaczego nie ustawić by ich podwójnie ? :)
Co do opóźnienia napisałem, że zmieściliście w 1h(a nie że było 1h opóźnienie) w kontekscie tego, że przeważnie jest to ponad godzina :) Co do dekoracji to było wporządku  8)

Co do strzał- niestety ale cieńkie tarczowe strzały jakie były używane przez ponad połowę strzelających dość głęboko penetrują cel, z bloczka tym bardziej.
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2014, 08:10:28 pm wysłana przez Łukasz Przybylski »

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Puchar Polski Field WA - I runda - 24.05.2014 - Rybnik - Golejów
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 25, 2014, 08:46:42 pm »
No i pozdrowienia dla Michała C. którego miałem okazję poznać;-) Jak i dla reszty naszej grupy. Gratuluję medali.

Na pamiątkę:
« Ostatnia zmiana: Maj 25, 2014, 09:24:03 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Puchar Polski Field WA - I runda - 24.05.2014 - Rybnik - Golejów
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 30, 2014, 03:52:34 pm »
I na koniec garść statystyk:
http://archeryfield.pl/IPPField2014stat.pdf
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)