Autor Wątek: Problem z załącznikami  (Przeczytany 2266 razy)

Halciasty

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 13
Problem z załącznikami
« dnia: Maj 04, 2014, 07:13:43 pm »
Sorry jeśli to zły dział. Mam pewien problem. Mianowicie chciałam wrzucić zdjęcie łuku, który robię i cały czas pojawia mi się komunikat, że jest problem z jakąś ścieżką. Zdjęcie wysyłam z telefonu, na innych forach zawsze działa a tutaj mam taki prblem. Wie ktoś o co w tym chodzi? Z góry dzięki za pomoc.
Adiós amigos;-)
"Łuk bez cięciwy to tylko jeszcze jedna rzecz do dźwigania. Łuk naciągnięty to broń"

januszpogorzelski0

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • szybkie przeprowadzki
Odp: Problem z załącznikami
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 22, 2014, 12:45:13 pm »
Może podałaś złą ścieżkę dostępową pliku. To znaczy mogłes przenieść plik w inne miejsce w komputerze, a podajesz starą ścieżkę.
Założyłem  Zespół na wesele lubuskie  i jednosześnie poszłem na ratownictwo medyczne, mam teraz dużo zajęć.

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Problem z załącznikami
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 22, 2014, 01:47:54 pm »
Sorry jeśli to zły dział. Mam pewien problem. Mianowicie chciałam wrzucić zdjęcie łuku, który robię i cały czas pojawia mi się komunikat, że jest problem z jakąś ścieżką. Zdjęcie wysyłam z telefonu, na innych forach zawsze działa a tutaj mam taki prblem. Wie ktoś o co w tym chodzi? Z góry dzięki za pomoc.
Adiós amigos;-)

Ewentualnie zapodaj na wrzuta.pl, albo podobne i zalinkuj.
Jak coś to podeślij do mnie na damian37@interia.pl ja ci wrzucę do siebie na picasse i z tamtej lokalizacji zalinkuje.
Samick Polaris 70" 36#