Autor Wątek: Lotki  (Przeczytany 4834 razy)

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: Lotki
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 13, 2014, 02:25:33 pm »
a co w przypaku kiedy strzala w miejscu lotek posiada zdobienie nozykiem tez zdrapie zdobienie

Piotr D

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: Lotki
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 14, 2014, 09:10:41 am »
" No tak , liczyłem że uda się odzyskać lotki ze zniszczonych strzał , ale jak widzę czekają mnie zakupy ..."
Lotka kosztuje 40 groszy. Jeśli boisz się takich wydatków to daruj sobie łucznictwo. Strzały w końcu zużywają się i nie tylko strzały.

FiqsDMX

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Lotki
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 14, 2014, 09:32:21 am »
Chodziło o to , że kupowanie samych lotek przez internet nie ma sensu , za przesyłkę więcej zapłacę niż za lotki , daruj sobie tego typu komentarze.

Piotr D

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: Lotki
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 14, 2014, 10:03:07 am »
Dlaczego? Kupowałem ostatnio 200 sztuk lotek. W liście poleconym przyszły. Można?

Piotr D

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 179
Odp: Lotki
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 14, 2014, 10:06:16 am »
Zresztą co mnie to obchodzi! Jak kolega nie ma kasy to może z witek brzozowych strzelać. Tez latają.

yokai

  • Gość
Odp: Lotki
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 14, 2014, 10:48:32 am »
a co w przypaku kiedy strzala w miejscu lotek posiada zdobienie nozykiem tez zdrapie zdobienie
Najmocniej przepraszam a gdzie Ty widziałeś Bemany, bo o nich jest tutaj mowa, z ręcznymi zdobieniami? Na siłę szukamy problemów gdzie ich nie ma żeby wbić szpilę czy zwyczajnie nie czytamy całości albo co lepiej nie czytamy całości ze zrozumieniem?
Kolega opisał problem dość wyraźnie i nawet gdyby te jego połamane Bemany miały zdobienia to i tak była by z nich lipa.
Taki drobny apel z mojej strony
Odpowiadajcie na zadane pytania, bez osobistych wycieczek czy grzebania ludziom w portfelach.

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: Lotki
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 14, 2014, 11:44:35 am »
bez obrazania nikogo jest temat o zdejmowaniu lotek z promieni wiec sie podlaczam ze swoim skoro temat zostal niemal wyjasniony bo to JA MAM PROBLEM I POTRZEBUJE ZDJA LOTKI Z ZDOBIONYCH PROMIENI I NAKLEIC PIORA jesli macie zakiar trolowac to lepiej nic nie piszcie ponawiam pytanie dla tych co niezrozumieli jak zdjac lotki z bloodline bez uszkadzania zdobienia rozpuszczalniki do cyjanoakrylu z castoramy nie penetruja laczenia one dzialaja powierzchownie.

yokai

  • Gość
Odp: Lotki
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 14, 2014, 11:54:35 am »
bez obrazania nikogo jest temat o zdejmowaniu lotek z promieni wiec sie podlaczam ze swoim skoro temat zostal niemal wyjasniony bo to JA MAM PROBLEM I POTRZEBUJE ZDJA LOTKI Z ZDOBIONYCH PROMIENI I NAKLEIC PIORA jesli macie zakiar trolowac to lepiej nic nie piszcie ponawiam pytanie dla tych co niezrozumieli jak zdjac lotki z bloodline bez uszkadzania zdobienia rozpuszczalniki do cyjanoakrylu z castoramy nie penetruja laczenia one dzialaja powierzchownie.
Najmocniej Cię przepraszam! Odczytałam błędnie intencje Twojego pytania.
Jeśli napiszesz coś więcej o sposobie klejenia lotek, jaki klej i na jak zabezpieczony promień coś się wymyśli.

EDIT
Choć z drugiej strony sam sobie jesteś winien takiej a nie innej interpretacji swojego stwierdzenia, bo do pytania to brakuje temu znaków przystankowych i ogólnej formy zdania zgodnie z zasadami języka polskiego, do tego podmiot domyślny też tu nie pomaga w określeniu tego co autor miał na myśli pisząc.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2014, 05:30:04 pm wysłana przez yokai »

FiqsDMX

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Lotki
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 14, 2014, 06:08:17 pm »
Proponuję nie kręcić gównoburzy o duperele , natomiast w ramach testu z rozpuszczalnikami kupiłem też rozcieńczalnik akrylowy , dzisiaj wrzuciłem do niego kawałek promienia karbonowego żeby sprawdzić czy zareaguje , może okaże się lepszym rozwiązaniem niż aceton , który zdecydowanie rozwarstwia karbon.

M.C. napisz jakie to są zdobienia , naklejane , malowane ??

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: Lotki
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 14, 2014, 07:16:00 pm »
w sumie to rzeczywiscie pytanie ni z gruszki ni z pietruszki za skladnie odpowiada telefon z ktorego w wiekszosci pisze ale do rzeczy.
promienie do bloodline orygilalne lotki w kiejscu klejenia bialy cresting tak to sie chyba pisze szkoda bylo by go uszkodzic przy zdemowaniu lotek a musze zmienic bo preferuje indycze. z drugie strony nie bardzo chce experymentowac stad moje pytanie.

FiqsDMX

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Lotki
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 14, 2014, 08:06:00 pm »
Poczytałem chwilkę o crestingu i wyczytałem że można używać różnych farb , tak olejnych jak i wodnych , chyba musisz to sam ustalić , chociaż raczej w Twoim przypadku używanie rozpuszczalników raczej odpada. Natomiast znalazłem filmik jak zrobić cresting , tyle że niezbędna jest jakaś tokarka ;)
https://www.youtube.com/watch?v=iUNW7hotDE4

Ten promień karbonowy po dwóch godzinach w "kąpieli" nie zareagował , więc chyba jest to sposób na bez inwazyjne ściąganie lotek.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Lotki
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 14, 2014, 08:11:50 pm »
Bloodline maja fabryczny wrapy w postaci folii.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


FiqsDMX

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 47
Odp: Lotki
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 14, 2014, 08:38:32 pm »
Czyli tym bardziej rozpuszczalnik odpada.

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: Lotki
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 14, 2014, 10:14:10 pm »
poprzeglądam internet i wygląda na to że nie da się usunąć lotek z wrapów i nawet nikt się tym nie przejmuje poprostu niszą wrapy i nakładają nowe i nowe lotki trudno taka karma liczę jeszcze może się ktoś objawi z odpowiedzą

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Lotki
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 14, 2014, 10:14:58 pm »
Dlatego ja zrezygnowałem z wrapów.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)