Autor Wątek: Pętelka  (Przeczytany 8524 razy)

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 30, 2014, 02:38:04 pm »
moje posty wzbudzaja wiel kontrowersji szkoda ze w kwesti ortografi i gramatyki a nie samej idei wypowiedzi. Naprawe czasem szkoda czasu aby wlaczyc sie w wypowiedz bo pomija sie merytoryke zagadnienia a temat schodzi na polszość. domena politykow jest odwracac uwage od rzeczy istotnych tematem zastepczym nie istotnym dla poruszonej sprawy.

Sławomir Cichacz

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 124
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 30, 2014, 02:43:04 pm »
moje posty wzbudzaja wiel kontrowersji szkoda ze w kwesti ortografi i gramatyki a nie samej idei wypowiedzi. Naprawe czasem szkoda czasu aby wlaczyc sie w wypowiedz bo pomija sie merytoryke zagadnienia a temat schodzi na polszość. domena politykow jest odwracac uwage od rzeczy istotnych tematem zastepczym nie istotnym dla poruszonej sprawy.
o to mi dokładnie chodziło żeby już dać sobie spokój i wrócić do odpowiedniego tematu:)
BEAR ATTITUDE 60#
podstawka - TROPHY RIDGE WHISKER BISCUIT
celownik - TROPHY RIDGE PUNISHER
stabilizator - TROPHY RIDGE
spust - T.R.U. BALL STINGER
strzały - Easton Camo Hunter 2219, Easton Realtree HD 2216

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 30, 2014, 03:25:19 pm »
Cytuj
o to mi dokładnie chodziło żeby już dać sobie spokój i wrócić do odpowiedniego tematu:)
Popieram. BTW od dwóch dni boli mnie palec środkowy tzw "faki" mozliwe ze od złego puszczenia cięciwy? Boli w drugim stawie.
Samick Polaris 70" 36#

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 30, 2014, 05:48:25 pm »
Cięciwe trzyma się na pierwszych "zgięciach" czyli pierwszych stawach patrząc od paznokci :P sprawdź czy dobrze trzymasz cięciwę, to bardzo ważne.


Wysłane z mojego iPod touch przez Tapatalk
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 30, 2014, 06:41:15 pm »
Cięciwe trzyma się na pierwszych "zgięciach" czyli pierwszych stawach patrząc od paznokci :P sprawdź czy dobrze trzymasz cięciwę, to bardzo ważne.
Wysłane z mojego iPod touch przez Tapatalk
Trzymałem dobrze ale przy 5 seri przy puszczaniu coś poszło nie tak. Z reszta strzałka poleciała jako jedyna po za mate. Więc gdzieś 3 palec zrobił złą robotę.

Samick Polaris 70" 36#

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 30, 2014, 08:55:22 pm »
Cięciwy się nie puszcza, palce mają być luźne. Może tu jest błąd. Ile oddajesz strzałów w serii? Może to po prostu ze zmęczenia? Ile oddajesz strzałów dziennie i ile razy w tygodniu?


Wysłane z mojego iPod touch przez Tapatalk
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 30, 2014, 09:58:45 pm »
Cięciwy się nie puszcza, palce mają być luźne. Może tu jest błąd. Ile oddajesz strzałów w serii? Może to po prostu ze zmęczenia? Ile oddajesz strzałów dziennie i ile razy w tygodniu?


Wysłane z mojego iPod touch przez Tapatalk

Jak jest pogoda to dwa trzy razy w tygodniu. Seria to 9 strzałów (bo jedna się wzięła i spsuła) Po około 5/ 8 serii.
A jak mi kontuzja nie będzie chciał przejść to wezmę se pętelkę założę kupię najtańszy spust i będzie "FO PA". DO tego ubędzie mi ze 3" naciągu i w końcu będzie 30# naciągu  ;D
Samick Polaris 70" 36#

Michał Ciesielski

  • Gość
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 30, 2014, 10:16:15 pm »
polecam masc "Reparil gel N" bardzo dobra ale droga mi pomogla jak przesadzilem z strzelaniem.

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 30, 2014, 10:17:04 pm »
Nie idź drogą ze spustem, nabędziesz złych nawyków. Nikt poważny nie strzela z takiego łuku za pomocą spustu przeznaczonego do bloczków.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 30, 2014, 11:32:05 pm »
Twoja broszka co zrobisz, ale jak kiedyś wpadniesz na pomysł wzięcia udziału w zawodach to po pierwsze nikt Ci nie pozwoli tak strzelać, po drugie będzie Ci nieziemsko trudno nauczyć się poprawnego strzelania, teraz masz czystą kartę i naucz się dobrego bo potem ciężko się będzie "nawrócić".

Co do ilości strzelania to raczej zmęczenie odpada no chyba że strzelasz od tygodnia i wcześniej nie miałeś styczności z łucznictwem, to może to być taki szok dla palców, jak już bawisz się w strzelanie troszkę dłużej to stawiałbym na Twoje błędy.
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

Axit

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Pętelka
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 31, 2014, 08:36:37 am »
Nie no z tym spustem to raczej żartowałem, a co do reszty to tak strzelam od niedawna więc pewni to to.
Samick Polaris 70" 36#