Autor Wątek: Łuk bez ramion do 1000zł (ramiona mam)  (Przeczytany 4784 razy)

zeniacki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Łuk bez ramion do 1000zł (ramiona mam)
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 08, 2014, 11:14:16 am »
Ok dzięki za odpowiedź zakupię strzały o długości 29" tylko jeszcze nie wiem jaka firma i jaki spin? gdzieś wyczytałem, żę około 600 spin w carbonach powinien być przy tej sile ramion ale czy dobrze wyczytałem to już nie wiem :P dzisiaj albo jutro będę zamawiał więc na wtorek powinno dojść max środę i chciałbym oddać pierwsze strzały :P Pierwszą cięciwę zamówię z sklepu robinhooda bo kolega z postów wyżej nie odpowiada narazie... hm i jeśli jeszcze mógł bym prosić o jakieś instrukcje, filmiki i wszelaką wiedzę na temat składania takiego łuku i regulacji wszystkich odstępów itp to bym był bardzo wdzięczny ;) Pozdrawiam

Dotarło do mnie zamówienie po ponad tygodniowym oczekiwaniu... strzały polecono mi alu carbo cartela a/c spin 550 po 25zł za szt. poskładałem wszystko do kupy podstawkę pod button rozwierciłem troszkę i teraz regulacja... pytanie odnośnie podstawki... decut nova. W opisach ustawiania łuku niby podpórka(drucik) powinien być z góry niewidoczny ale przy tej podstawce jeśli jest ustawione w ten sposób to bez trzymającego klikera spada odrazu po polozeniu... czy może trochę ten drucik wystawać?
ustawianie brace high po założeniu cięciwy mam od dziurki buttona do cięciwy 23cm a czytałem, zę ma być do 22.5 czy muszę do zmniejszenia tego dystansu zdejmować cięciwę czy da się to jakoś śrubami zregulować? pojutrze jak będę miał chwilę to polecą pierwsze strzały na dystans i wtedy powiem co nie co o moich odczuciach :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2014, 08:41:47 pm wysłana przez zeniacki »