Autor Wątek: Artur z Łódzkiego  (Przeczytany 1429 razy)

zeniacki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Artur z Łódzkiego
« dnia: Luty 28, 2014, 10:02:11 am »
Witam szanowne grono forumowiczów :) Mam na imię Artur mieszkam w Poddębicach w woj. Łódzkim mam 24 lata. Łucznictwem interesuję się dopiero od 2-3 miesięcy, strzelam treningowo z samick polarisa kolegi 32#. mam 182/183 cm wzrosu i jestem w trakcie kompletowania własnego sprzętu dlatego proszę o wyrozumiałość forumowiczów ;) Pozdrawiam i mam nadzieję, że będę miał przyjemność spotkać się z Wami na żywo podczas jakichś zawodów ;)

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Artur z Łódzkiego
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2014, 12:51:52 pm »
Witam :) kompletuj, trenuj i ciesz się tym :) rozumiem, że interesuje Cię strzelanie z klasyka. Zamierzasz do tarczy czy raczej field ?


Wysłane z mojego iPod touch przez Tapatalk
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<

zeniacki

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Artur z Łódzkiego
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2014, 05:55:15 pm »
Tak na początek klasyk może w miare doświadczenia i większej stabilizacji finansowej dokupię też bloczek ;) Interesuje mnie głównie strzelanie tarczowe chociaż głównie interesują mnie większe odległości i tu bez większej precyzji może być też field ;) do tarczy oczywiście precyzyjnie na dystansach zawodniczych :) do tej pory z polarisa kumpla strzelalismy tak w okolicach 30m z 50m przy ramionach 32# już trzeba po sporej paraboli brac ale swietne uczucie ;)

TTT

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 198
Odp: Artur z Łódzkiego
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2014, 11:50:51 pm »
Poczekaj, zobaczysz jakie uczucie jest z 90m :P Choć nie ma co za wcześnie bo ja poszedłem za wcześnie i jedyne uczucie jakie miałem to bezradność :P praca nad techniką to podstawa no i przeniesienie techniki z 5 metrów do pustej maty na odległość, czasem bywa z tym problem.
"Nienawidziłem każdej minuty treningu, ale powtarzałem sobie - nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz"
Muhammad Ali

Dopóki myślisz, że możesz przegrać, przegrasz na pewno.
<---------------<<<