Ankieta

W świetle zaistniałych "wątków". Kto ma zostać zbanowany

Rodrigues (Grzegorz Korczan)
Łukasz

Autor Wątek: Prowokator?  (Przeczytany 4800 razy)

Łukasz S.

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • KS SURMA Poznań
Prowokator?
« dnia: Grudzień 12, 2013, 03:31:38 pm »
w momęcie gdy widze wypociny w stylu

Proponuję założyć sobie temat pt, gorzkie żale Grzegorza K. i tam wrzucać tego typu bolączki, albo nie wiem napisać do Pani domu ze swoimi problemami, bekę z tych gorzkich żali mamy już od dawna i już się nam nudzi słuchanie tego płaczu nie spełnionego filozofa teoretyka.
Zacytowałem tylko fragment tych wypocin, bo szkoda papieru, nawet tego wirtualnego.

Przyjmij pan do wiadomości żeś pan jest kretyn. Nazywał mnie pan równie źle bez konsekwencji, więc....  .

Moderator zażądał pana usunięcia w kategoriach albo on albo pan. Ja się dołączam teraz do tego ultimatum.

 Uczestniczenie w jednej dyskusji z takim oszołomem i durniem to dla mnie wstyd, ujma, dyshonor, sponiewieranie, upadek.

Niech admin wybierze sobie kto ma zostać na forum: jego klubowy niesforny kolega klubowy czy Dariusz Gawryś i ja.
Cierpliwość do kretyna nam się skończyła.

Jak chce się mieć wartościowe wpisy na forum i wartościowych userów to trzeba o nich dbać. W przeciwnym razie asta lavista. Za dziesiątki danych specyfikacji sprzętowej idiota będzie mi robił wycieczki osobiste. Dziękuję bardzo.
to odchodzi mi ochota aby czytać cokolwiek na tym forum.
Morze wyjdzie na to że jestem pro Łukaszowy ale w mojej ocenie w poprzednim sporze z panem"B" miał racje i teraz także ją ma, i przepraszam wszystkich za to co powiem ale WYPIERDALAJ PAN! nie potrzebujemy kolejnego "aktywnego" prowokatora który sądzi że jego teoretyka jest pępkiem świata łuczniczego a wielcy świata łuczniczego powinni czytac jego "Wielką Teoretyczna Encyklopedie Łuczniczą" przed zawodami. Nigdy nie upieraj sie w swoich teoretycznych tezach bez wiedzy praktycznej
 Ten cytat obrazuje to co ja myślę
Cytuj
... dalej idąc nie dziwię się, że na forach Cię banują.
Robisz dużo zasłony dymnej, do całej wypowiedzi.. a, kiedy wychodzi, że coś nie trybi po Twojemu i nie masz gronkich braw.. odsłaniasz swoją prawdziwą twarz.
I myślisz, że masz rację w takim momencie??
.
HOYT CONTENDER ELITE 50#
SURE LOCK CHALLENGER,CARTEL X-PERT
TRUBall SHORT-N-SWEET
CARTEL BALKAN
CARTEL MIDAS 2 (przerobiony na opadającą bo mi lotki by zjadła:))

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2013, 04:18:18 pm »
Przypomina mi to czasy szkoły i oceny z zachowania kiedy to ktoś wychodził z klasy a reszta wydawała na niego werdykt, najgłośniej krzyczały wtedy osoby mające najmniej do powiedzenia badź takie które oceniały kogoś lubiąc badź nie taką osobe, uważam to za najgorszy rodzaj demokracji. Czy powinien czy nie powinien dostać bana, od tegojest mod czy admin nie my, my mamy opcje ignorowania i na ignorancji nasza demokracja się kończy. Moim zdaniem pisanie o kimś oszołom itp jest powodem do kary, nie bana, ale kary. Upomnienia czy nagany. Pod względem tego kto tu prowokuje to chyba widać po postach, staramy się komuś to wytłumaczyć jak widzi to społeczność, odzewu brak, jest nadal parcie na teorie bez praktyki. Łukasz jesteś mądry facet, po kiego kija nadal prowadzisz te dyskusje, browarek, muzyczka, żona w domu po co się denerwować.
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2013, 04:33:22 pm »
też się czasem, zastanawiam, ale czasem po prostu drażnią mnie takie osoby :), ja nie koniecznie jestem z tych co ZA długo owijają w bawełną

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

yokai

  • Gość
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2013, 05:32:28 pm »
Moim zdaniem Rod na forum zostać powinien, jest forumowej społeczności potrzebny jak druga strona monecie, jest buforem rozwijającym naszą forumową społeczną wrażliwość, jest nam tak potrzebny jak osoby starsze i chore są potrzebne społeczeństwu. Zwyczajnie rozwija w nas lepsze instynkty i tolerancje dla odmienności.

Łukasz też zostać musi, bez Rommla nie było by Eisenhowera, a może odwrotnie (o;
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2013, 05:36:58 pm wysłana przez yokai »

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 12, 2013, 06:04:51 pm »
Tu sie z Tobą yokai nie zgodze, słabsze jednostki nie uczą tolerancji dla ich odmiennośco tylko ją wymuszają, instynkt lepszy czy gorszy jakim jest wrażliwość na słabość jest instynktem destrukcyjnym dla całości grupy. Pobłażanie osobom chorym i bardziej mówie tu o chorych ambicjach, planach itp prowadzi do choroby całej społeczności. Wiem że śmierdzi to troche nietzschem ale jednak nie są to tylko teorie.

Nie ma pokoju bez wojny, ale to działa w jedną strone
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Darek Barczyk

  • Stowarzyszenie
  • Doświadczony forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 111
    • łowiecki
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 12, 2013, 06:44:04 pm »
Idei przyświecającej tej akurat ankiecie   żywcem nie rozumiem  :-[.

Starczy konia nie karmić a ten wbrew obiegowej opinii nie odzwyczai się od jedzenia tylko zwyczajnie i po końsku zdechnie

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 12, 2013, 07:47:57 pm »
Darek dobrze pisze :), ale swoją drogą wyniki ankiety są dosyć jasne, Łukasz masz 1 glos ... chyba nawet wiem od kogo  8)
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

aro1569 - Arkadiusz Kania

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 249
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 13, 2013, 12:21:15 am »
Wedle mojej oceny niepoważny temat a zwlaszcza to glosowanie. Czyżby admin bał się podjęcia decyzji ? Opowiedzialności za to forum ? To świadczy raczej o słabości administracji  co z przykrością muszę zauważyć. Zresztą po cóż w takim razie admin skoro decyzje podejmują uzytkownicy. Drodzy koledzy i koleżanki, przykro obserwować jak forum, ktore kiedyś dzierżyło palmę pierwszeństwa wśród łuczniczych w Polsce powoli umiera.
Bowtech Invasion CPX 70#, Mathews Drenalin 70#,
TR Micro Alpha v5, Sure- Loc QC,
Ripcord Code Red, Mathews HD II,
Cartel Midas Max ,
Octane 11'' , Bee stinger pro hunter max 8"
CE Maxima 250

Marek Klimczak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 871
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 13, 2013, 12:29:43 am »
Nie sądzę, żeby ta "ankieta" miała na celu banowanie kogokolwiek na naszym forum, raczej widzę to jako żarcik ale jednak coś tam pokazujący i może dający powód do przemyśleń.

Myślę, że po prostu część osób poczuła się już zmęczona drążonymi tematami przez Rodrigesa, niestety część z tych osób dała się wciągnąć w te rozważania dając pożywkę dla dalszych wywodów....

Powiem tak, jak mnie jakiś temat tutaj nie interesuje to po prostu go ignoruję. Gdyby tak postąpiła większość to szybciutko by się ta dyskusja zakończyła.
Victory37 45#, Axcel AX3000+X-41+Viper, Spot-Hogg Edge, T.R.U. Ball HBC, HT Pro, Bee-Stinger Premier Plus, Avalon Tec One

yokai

  • Gość
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 13, 2013, 08:35:24 am »
Temat sam w sobie jest bardzo ciekawy, tyle że sposób przedstawienia i wybierane przykłady w efekcie końcowym nie wyjaśniają za wiele zwykłemu czytającemu. To wygląda tak jakby autor istotne dane zachował dla siebie, żeby ktoś jego pracy nie wykorzystał albo coś w tym stylu. Zastanawiam się dlaczego nie podczepił się pod temat Robin_-a na Arcusie, no chyba że te rozmyślania głośne i ciągnięcie za język miało na celu stworzenie mistrzowskiego zestawu na ten konkurs :D
W każdym razie temat poruszony podobał mi się szalenie jak wszystkie gdzie ludzie z pasją albo innym samozaparciem realizują własne niecodzienne plany ale cała reszta jak dla mnie do odlania.

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 13, 2013, 09:12:08 am »
No ale problem jest taki, że tutaj nikt nic nie realizował, a jedynie teoretyzował na prawo i lewo, jeszcze pisał, że coś wyszło podejrzanie duże/małe, że producent mógł coś zaniżyć/zawyżyć, nie raz ktoś go poprawiał bo źle zinterpretował skróty odnośnie parametrów itp. Mało tego wszystko było robione pod lobby w jednym kierunku i było bardzo STRONNICZE. Na prośby i pytania o PRAKTYCZNE zastosowanie i sprawdzenie tego czy owego nastawało OBURZENIE, obraza majestatu no piana się wręcz toczyła. Mało tego jak poczytasz inne fora temat wałkował od X lat na X forach, tylko do realizacji i praktycznego zbadania sprawy jakoś się nie kwapił, tylko kręcił w kółko to samo na iluś forach. Wklejał te same rekordy, te same głodne kawałki itp itd. Tak się zastanawiam czy jemu się on podobał czy po prostu na siłę szukał poklasku, i chciał go osiągnąć bez MINIMUM wysiłku. Ani żadną techniką swoją piękną wymyślną nigdy nie chciał strzelać i nie strzelał chyba na żadnych zawodach, ciekawe ile z tych technik POKAZAŁ by na łuku o naciągach jak on to dumnie pisał, że posiada tam po 100# bodaj czy i wiecej, wtedy pokazał by, że dobra technika jest ta którą jest w stanie w ogóle naciągnąć ten łuk, pominę, że na innym forum bodaj jakiegoś mistrza polski pouczał jak ma strzelać, że jego techniki są naj itp, ale NIGDY chyba nie doszło do jakiejkolwiek konfrontacji, bo po prostu ból dupy i ścisk w rowie nie pozwalał... bo by wyszło, że taki z niego kozak jak z koziej dupy trąbka...

Pisał na innych forach i chyba na tym też, że ZROBI ten łuk i będzie bił te rekordy, pokazywał te cudne techniki, ale póki co bije pianę od X lat i nic z tego do dnia dzisiejszego nie wynikło, oprócz tego, że już chyba skończyły mu się fora łucznicze w Polsce do trucia ludziom dupy...

Powiem tak będąc na jednym forum modelarskim, taki gość dostał by bana już DAWNOOOOO tak o bez zbędnego wyjaśniania, bo nikomu by się nie chciało mu nic tłumaczyć, były mniejsze oszołomy i leciały w podskokach i oprócz śmiechu przez 1-2 dni z takich głąbów nic innego po nich tam nie zostało. Nikomu nie chciało się użerać. 2-3 zwrócenia uwagi, dalej było źle to NARA i tyle go widzieli :)

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Łukasz S.

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • KS SURMA Poznań
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 13, 2013, 10:34:50 pm »
Pan G.K gadał wiecznie o jakiś banach, wykluczeniach z forum (pomijając inne tematy z tym panem powiazane), zrobiłem ten temat aby ukrócić praktyki tego typu pokazać mu co niektórzy myślą o nim a przy okazji dodałem co nie co od siebie co pierwotnie nie było w planach
( gdy to pisałem byłem bardzo wzburzony, ale gdy przeczytałem to na następny dzień to jednak stwierdziłem ze napisał bym to troszkę inaczej:))
HOYT CONTENDER ELITE 50#
SURE LOCK CHALLENGER,CARTEL X-PERT
TRUBall SHORT-N-SWEET
CARTEL BALKAN
CARTEL MIDAS 2 (przerobiony na opadającą bo mi lotki by zjadła:))

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2013, 06:20:03 am »
Głosy na Łukasza są "podejrzanie niskie" :-) . Druga sprawa tego forum to brak regulaminu bo ten brak przyciąga trolli
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

yokai

  • Gość
Odp: Prowokator?
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2013, 10:47:59 pm »
Regulamin nikogo nie zdyscyplinuje tylko aktywny moderator może tego dokonać.
Teoretycznie są tu raczej sami dorośli (nie mylić z pełnoletnimi) ludzie którym za regulacje regulaminowe powinno wystarczyć obycie i kultura osobista.
To przypucowałam teraz ostro :D