Autor Wątek: Od admina- zmiany na forum  (Przeczytany 17612 razy)

yokai

  • Gość
Odp: Od admina- zmiany na forum
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 14, 2014, 10:37:43 pm »
Witam
Nie wiem czy to dobry pomysł, ale dział giełdy się rozrasta w zastraszającym tempie, może dało by się stworzyć osobne działy/katalogi/ dla Sprzedam, Kupię i Zamienię. Wydaje mi się, że było by dużo czytelniej.

EDIT
Żeby nie było, że mam postawę roszczeniową i dorzucam roboty Herr Flickowi zgłaszam się na ochotnika do przenoszenia wątków po katalogach (ale tylko na czas tego zajęcia i nic więcej).
Sugeruję zmianę nazwy obecnego na Sprzedam i dołożenie Kupię i Zamienię, w kilka wieczorów powinno się udać przenieść do Kupię i Zamienię stosowne tematy.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2014, 05:50:08 pm wysłana przez yokai »

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Odp: Od admina- zmiany na forum
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 28, 2014, 09:08:14 am »
Tematy kupie sprzedam są usuwane a to niepotrzebne, powinny być przenoszone do tzw śmietnika, usuwane raz na rok. Czemu? Po usunięciu temat w sprzedam nie ma już żadnej wartości informacyjnej a może taką posiadać dla innych sprzedających chcących w jakiś sposób wycenić swój przedmiot w porównaniu do drugiego oraz dla kupujących aby określić aktualną cene rynkową. Dodam jeszcze że często do tematu dochodzi masa zdjęć co czasem pomaga, nie zawsze w internetowym sklepie wszystko jest dobrze "obstrykane" najczęściej to zdjęcia z katalogu
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: Od admina- zmiany na forum
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 29, 2014, 02:13:42 pm »
Popieram Sebastiana też jestem za tym aby nie kasować wątków "sprzedam"
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Herr Otto Flick

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 381
Odp: Od admina- zmiany na forum
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 29, 2014, 02:53:42 pm »
OK. Będę zamykał ale nie kasował. Postaram się w najbliższym czasie utworzyć działy Sprzedam, Kupię

Piotrek W.

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Od admina- zmiany na forum
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 29, 2014, 04:36:49 pm »
A nie można w każdym z działów zrobić "pod-dział" ARCHIWUM?

I wtedy z automatu do archiwum przenosić wszystkie wątki starsze niż miesiąc lub 3 miesiące (lub cokolwiek ustalone wcześniej) posty?

Od razu dział stanie się czytelniejszy...
Hoyt Vector Turbo

NAP Apache
HHA optimizer 5519 + Rheostat
Fuse Connexion 8"  / Beiter 28''
Easton Powerflight/Axxis

Szumak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Keep Calm and Kill Spider
    • UKS Morświn
Odp: Od admina- zmiany na forum
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 27, 2014, 05:05:07 pm »
Działy "Sprzedam", "Kupię" jak najbardziej byłyby pomocne ale sugerowałbym jeszcze, jak już poruszali przedmówcy, utworzenie subforum w każdym z tych działów na oferty już nieaktualne - zamknięte przez oferenta.
Jestem przeciwny automatycznemu przenoszeniu starych ofert, gdzie jedynym warunkiem jest czas utworzenia oferty, bo na przykład przy sprzedaży mało chodliwego "towaru" nie koniecznie udać się musi sfinalizowanie oferty w ciągu założonego czasu.

W razie braku rąk do tej dodatkowej pracy zgłaszam chęć ewentualnej moderacji w zakresie przenoszenia zamkniętych wątków do wspomnianych archiwów.
Riser: Hoyt Formula Excel Pro 25"
Limbs: Hoyt Formula Carbon 720 68" 38#
Shibuya Button DX
Decut Nova Arrow Rest
Spigarelli Carbon 30 Sight with Shibuya Sight Pin Fiber Optic
Cartel Carbon Stabilizer
Easton Carbon One 730 28"

Myszoor

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 26
    • Mysia Perć : )
Odp: Od admina- zmiany na forum
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 28, 2014, 09:30:04 am »
Czy przeniesienie wątków w stylu "jaki pierwszy łuk" do osobnego podforum sprzętowego to dobry pomysł? Wiem, że to trochę klikania, ale ułatwiło by przekopywanie się przez posty z 46 na dziś podstron : )