Autor Wątek: już nie wiadomo o co chodzi :( (przeniesione z "Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkując  (Przeczytany 40322 razy)

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Sebastian niestety zwierzęta same sie nie obronią
zobacz ile jest sadyzmu ze strony ludzi
co chwila się o czymś słyszy
Niestety zawsze będę uważał ludzi zabijających dla "sportu/hobby" za zwyrodnialców którzy muszą coś innego nadrabiać krwawą jatką ( może rzeczywiście im inaczej nie staje )
I wbrew temu co pisze Łukasz nie bałbym się powiedzieć tego nikomu w twarz bo już nieraz mówiłem na żywo o tym co myślę
A pana Sochę zapraszam z małym kozikiem do wku.... niedźwiedzia, jeśli wygra to będę miał dla niego szacunek, a jak chce sobie postrzelać to niech postrzela do maty albo 3D
Wkurza mnie że myśliwi nie dość że sami mają zrytą psychikę to zabierają jeszcze na polowania dzieci
I owszem napisałem na FB to co wkleił Łukasz, dałem się ponieść emocją ale potem zmieniłem, nie powinienem tak pisać ale stało się i tego nie cofnę.
Oczywiście nie zmieniłem zdania co do polowania 

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
No Panowie POJECHALIŚCIE z tematem grubo. ;D

Nie było krowy?? No bez.. jaj.
ZWYRODNIALSTWEM jest karmić fretkę pokarmem pochodzenia roślinnego.




Dobiegły mnie słuchy, że ktoś: " wyszukał listę członków na stronie PBA i forum gazety pomorskiej w dziale miasta Rypin założył wątek "nienawidzę myśliwych" zamieszczając wewnątrz nasze nazwiska z ostrzeżeniem, że oni chcą polować z łukiem. Jak dla mnie i pozostałych to czyste nawoływanie do samosądu."

Ma ktoś jaja, żeby się przyznać kto to taki opublikował dane osobowe, czy źle trafiłem z zapytaniem??


Hodowanie fretki bycie z tego dumnym i mówienie, że kocha się zwierzęta, walczy o ich cierpienie, świadczy o tym że jest się skrajnym:
"► hipokryta
człowiek, który nie mówi prawdy, jest dwulicowy i fałszywy; obłudnik, kłamca, faryzeusz
"

Fretka to nie królik, niestety.  ;D
zapalony łucznik

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Piotrze nie za bardzo rozumiem do czego pijesz

Mam fretki tak jak inni maja koty czy psy
Fretka jest drapieżnikiem i nie żywi się jej marchewką ( dałeś okładkę  "Fretka wesoły drapieżnik " )
Moje fretki dostają mięso !!
Zaznaczam że to są zwierzęta po przejściach które zostały porzucone oddane bądź trafiły do nas w kiepskim stanie ( zrobił to człowiek )
Nie posiadam hodowli i nie rozmnażam zwierząt
Fretka została udomowiona jakieś 2500 lat temu czyli przed kotem tylko kot ją wyparł bo posiada więcej cech pożądanych
wcześniej to fretka zajmowała się tępieniem szkodników w gospodarstwach domowych

Co do tej listy, to tu nie mogę się podpisać ale ją widziałem już po umieszczeniu


pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Co do tej listy, to tu nie mogę się podpisać ale ją widziałem już po umieszczeniu

To dobrze Pawle, kamień z serca..

Mam fretki tak jak inni maja koty czy psy
Fretka jest drapieżnikiem i nie żywi się jej marchewką ( dałeś okładkę  "Fretka wesoły drapieżnik " )
Moje fretki dostają mięso !!
Zaznaczam że to są zwierzęta po przejściach które zostały porzucone oddane bądź trafiły do nas w kiepskim stanie ( zrobił to człowiek )
Nie posiadam hodowli i nie rozmnażam zwierząt
Fretka została udomowiona jakieś 2500 lat temu czyli przed kotem tylko kot ją wyparł bo posiada więcej cech pożądanych
wcześniej to fretka zajmowała się tępieniem szkodników w gospodarstwach domowych

..a, skąd masz to mięso dla tej fretki? Chyba nie z hipermarkietu, ani nie z tych biednych zwierząt, które już niestety padły?? :-X

Mam cichą nadzieję, że pozyskujesz sam.

Choćby małą myszkę..  ;)

Pozdrawiam i miłej dalszej jazdy w tym zwariowanym hajdeparku.  ;D
Jak już bluzgi lecą, naprawdę robi się ciekawie.
zapalony łucznik

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Twoje fretki po prześciach dostają na obiad kurę czytaj ich mięso hodowane w nieludzkich warunkach w klatkach itp. To jest hipokryzja jakich mało. Nie powiesz chyba że karmisz futrzaki wesoło biegającymi kurkami hodowanymi w cudownych warunkach bo po 1 takich kurek nie ma po drugie to i tak zabijanie zwierząt.
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
bo po 1 takich kurek nie ma

Są tylko ty nie wiesz gdzie szukać

I jeszcze jedno co innego zabijanie dla potzeby ( choć też walczymy o to by jak najbardziej humanitarnie ) a co innego zabijanie dla sportu/hobby
no chyba ze ten pan pozjada te zwierzaki
ale z opisu wynika jaką miał frajdę w bicie rekordu to już nie jest myślistwo to choroba

Szczęśliwy opis

" W poprzednim sezonie w dzień polowania z psami pozyskałem 7 lisów i był to do dziś rekord dnia!(zdjęcie w galerii)
Dziś został poprawiony.
Polowałem z pomocnikiem (panem Markiem), Grandlem i towarzyszyła nam Lishka:)))
Od godziny 9 do 13 strzeliliśmy 8 lisów z dren i na tym skończyliśmy polowanie"



Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Balrog wydaje mi się człowiek MUSI regulować populację lisów, więc nie rozumiem co w tym złego? Płakać mają ci myśliwi nad tymi lisami aby było ok czy jak?
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 06:17:14 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
No Paweł zły przykład wyciągnąłeś.. taka gromadka lisków przetrzebi małe bażanty, sarny, warchlaki, źrebaki i inne o kuropatwach nie wspominając, w promili wielu kilometrów kwadratowych.

W cytacie, nic na temat "spuszczania się" na to ile zabili i jacy są z tego uhahani. Nic nie wskazuje, że uciech mają od tego zabijania..
Niby piszesz, że istnieje zabijanie z potrzeby.. i widzisz to?? Widzisz??

Lisy nie mają wrogów naturalnych Paweł, kiedyś były to wilki. W średniowieczu, niestety teraz jest teraźniejszość. ;)
.. i trzeba kontrolować populację lisów.

Ale, Ty chyba tego do końca nie pojmujesz, bez urazy.

« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 06:26:43 pm wysłana przez Piotr Pietraszun »
zapalony łucznik

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Jaco tu nie tylko chodzi o lisy
Cytuj
Układanie psa na skrępowanym kocie czy lisie, który nie ma szans na obronę i szybko zostaje zdławiony przez psa czy psy do niczego nie prowadzi a wręcz przeciwnie.

Cytuj
Kolejnym etapem jest pokazanie psu "prawdziwych" drapieżników, czyli kuny. W tym celu należy schwytać kunę domową w pułapkę żywołowną, którą można kupić i stosować bez specjalnych zezwoleń. Należy posłużyć się kamionką (kuną domową), gdyż schwytanie tumaka (kuny leśnej) jest niemożliwe w podobne urządzenia. Można też w ostateczności zakupić fretkę, tchórzofretkę lub tchórza z hodowli.

układanie psa za pomocą kotów, kun i fretek

zaznaczam że fretka taka z hodowli niema szans z psem ale oto w tym chodzi
to sie nazywa zabijanie dla zabawy i zachęcanie innych do zakupu zwierząt domowych by na nich wytresować psa
to ze strony Pana Leszka Ciupis

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Pozatym fretka - tchórzofretka i tchórz hodowlany to to samo o czym pan myśliwy niestety nie doczytał

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
..a, jaka jest celowość Paweł takiej tresury??

Chwilowa, czy o dalekim wymiarze??

Chwilowa.. np: "..Ty patrz jak ją zadusił.. HAHAHA <śmiech do łez>". Nie sądzę, że to są pospolici myśliwi.. i jest ich znaczna przewaga. (marginalne pojeby się zdarzają, jak wszędzie).

Daleki wymiar tresury, to dobrze wyszkolony pies, który wystawi 200 lisów na odstrzał, przez co uchroni 1500 małych saren, 2000 warchlaków, 5000 bażantów.. i niestety kilka fretek na wyszkolenie, jest tu tym smutnym poświęceniem, aczkolwiek widać z doświadczenia potrzebnym.

Dalej nie widzisz?
zapalony łucznik

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Dalej nie widzisz?

Nie i sorki ale opuszczam tą rozmowę bo jadę z moją fretką do weterynarza więc będę za 2-3 godziny

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Lis nie poluje przed obiektywem.. ale, zdziwiłbyś się ile szkody dla populacji zwierząt innych gatunków potrafi wyrządzić.
Osoby, które mieszkają w okolicach łąk i lasów nie raz w pewnych latach słyszały piękne śpiewy bażantów, a później ileś lat nic.

Za to po nocach, jak nastało to "nic".. jadąc autem stało się żadnym zaskoczeniem widzieć drepczącego lisa za lisem po rowach.
Na niektórych obszarach dopiero hodowle i odstrzał lisów są w stanie przywrócić populacje choćby tych bażantów.

Osobiście uwielbiam zwierzaki, domowe ogólnie przytulać. :)
zapalony łucznik

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Nienawidzę Myśliwych vol.2:

https://www.facebook.com/pages/Ludzie-Przeciw-My%C5%9Bliwym/325356154277382?fref=ts
 
Zdjęcie kota ze strzała oczywiście też znowu jest, w kontekście łucznicy-myśliwi...
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 07:17:59 pm wysłana przez Jaco »
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


forlorn

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 909
Balrog- Aniele Zbawco -  w Syrii ginie masę ludzi, w Afryce nędza i głód, Ameryce i Europie grozi kolejny kryzys a ty nam tu serwujesz liski itd itp
przestań chłopie "demonizowac" myśliwych i nas łuczników, zaczynasz pożądnie przesadzac. Fajnie, że strzelasz z łuku i że do nas dołączyłeś ale przekraczasz pewną granicę ... Widzisz kolego to jest Forum Łucznicze i niech już tak zostanie :)
Dobrze że się forum ożywiło ale szkoda że że powód tej aktywności jest taki jaki jest:/
Panowie pora już skończyc z tymi pierdołami  :)

Bowtech Sentinel FLX, 60# 28" RipCord
Hoyt Carbon Element G3, 60# 28" RipCord
Old Mountain 15" ILF + TRADTECH Blackmax 38#
Kinetic Novius 25" ???