Autor Wątek: już nie wiadomo o co chodzi :( (przeniesione z "Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkując  (Przeczytany 40318 razy)

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Pokazał to co dla niego wygodne, ale spoko przyzwyczaiłem się
jak dla mnie to On tu wszystkich nastawia i prowokuje oraz wydaje mu się ze jest pępkiem świata 
A zdanie o polowaniu jako hobby mam takie i go nie zmienię, wiec proszę to uszanować.
Tak samo jak ja uszanuje to ze nie chcesz dalej ze mną dyskutować

Wolność słowa a to co pokazał Łukasz to 2 różne rzeczy, Ty chcac bronić zwierząt obrażasz innych. Z drugiej strony zastanawiam się czy bez tej brody i dlugich włosów stojac na baczność też byś tak obrażał przełożonego który właśnie wrócił z polowania. Jednak niepotrzebnie zawiesili ten pobór, mniej by było rurkowców, obrońców fretek i innych wariatów a więcej mężczyzn. Jak kogoś obraziłem nazywając go wariatem niech się zgłosi do mnie osobiście, przeprosze go i nazwe pajacem
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
bo to takie MODNE teraz iście z cyklu:



Chciał bym zobaczyć Balroga jak jedzie na jakiś spot łuczników gdzie jest SOCHA i wyzywa go od impotentów, że mu nie staje, że jest chamem mordercą i musi polować, żeby mu stanął :). Byłby to widok rodem z fotki wyżej.  Ogólnie chciał bym zobaczyć do kozaczenie do ludzi których obraża w sposób chamski jak to robi bezpodstawnie na ŻYWO :), jak jedzie nasz chudy brodaty bohater na polowanie np do USA i wyzywa amerykanów z dziećmi od pedofili, morderców impotentów itp :). Myślę, że by już do nas nie powrócił z takiej wycieczki bo ktoś w USA wziął by go za antylopę :)

Do Barloga.... choć nie wiem czy ma to sens pisać 10x to samo bo pisało to już 20 osób nie raz....

Ty dalej nie rozumiesz mimo, że ci pisało to już X osób, że nie chodzi o twoje poglądy tylko o formę twoich wypowiedzi, brak argumentów, ogólne chamstwo i wulgaryzm do innych ludzi, robienie tanich sensacji, obrażanie całych grup społecznych, wyzywanie jednostek od impotentów itp itd, zamiast napisać jakikolwiek konkretny argument ??. Nikt nie ma nic do tego, że nie lubisz zabijania zwierząt, a forma twoich wypowiedzi jest poniżej jakiej kolwiek krytyki, Jak byś o mnie i myślę, że nie tylko o mnie, napisał na FB tak jak pisałeś o Kamilu to gwarantuję ci, że dawno miał byś sprawę w prokuraturze, z góry przegraną i podejrzewam, że oprócz publicznych przeprosin, jak i karze finansowej której bym domagał się jak najwyższej która z góry miała by być przekazana na np jakiś dom dziecka, to mogłbyś jeszcze zawiasy dostać, i ciekawe czy dalej był byś WIELKIM inspektorem z wyrokiem w zawiasach.... Zobaczysz, że któregoś dnia za swoje wybryki i język w najlepszym wypadku ktoś ci wpierdziel spuści na otrzeźwienie.

pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 03:45:42 pm wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Z drugiej strony zastanawiam się czy bez tej brody i dlugich włosów stojac na baczność też byś tak obrażał przełożonego który właśnie wrócił z polowania. Jednak niepotrzebnie zawiesili ten pobór, mniej by było rurkowców, obrońców fretek i innych wariatów a więcej mężczyzn.

Sebastian sam napisałeś ten post czy na prośbę Łukasza

Po drugie ja byłem w wojsku wiosna 1998 stopień kapral i nie miałem brody ani długich włosów, ale zawsze stanę w obronie fretek bo i co w tym złego

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
hahaha tak cały bowhunting.pl i połowa tego forum ma cię za chama, oszołoma, pieniacza, prowokatora, bez argumentów na moją prośbę xD, oj zmień dilera ..... zmień .... , Sochę pewnie też przekabaciłem xD  :)


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
hahaha tak cały bowhunting.pl i połowa tego forum ma cię za chama, oszołoma, pieniacza, prowokatora, bez argumentów na moją prośbę xD, oj zmień dilera ..... zmień .... , Sochę pewnie też przekabaciłem xD  :)


pzdr. Łukasz

A ty oczywiście jako przedstawiciel wszystkich ludzi z bowhuntingu i połowy osób z tego forum przekazujesz mi ich sposób myślenia o mojej osobie  ;D
Zacytowałbym coś ale nie chce przeklinać bo tu nie tylko dorośli siedzą o czym i ciebie informuje bo epitetów w twoich wypowiedziach niema końca

pozatym jak nie potrafisz spamiętać kolejności sześciu liter to je kopiuj

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Odp: Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkujących
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 16, 2013, 03:54:46 pm »
Oj Łukasz, Łukasz, po co Ty jedziesz do tej Warszawy?

Romku jadę ciebie poznać na żywo, powiedzieć cześć Łucznikom z Forum, uścisnąć im i tobie rączkę i liznąć temat trochę głębiej:)

Lukilak , nie chodzi o to kto pozjadał rozumy a o rzeczową dyskusję z argumentami, mam wrażenie że ty nawet połowy rzeczy co tam napisałem o postawie chwytach i całe analizy nie rozumiesz.... Więc liźnij parę książek z biomechaniki, anatomii to pogadamy kiedyś jak uzupełnisz braki.

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Odp: Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkujących
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 16, 2013, 03:59:49 pm »
Lukilak , nie chodzi o to kto pozjadał rozumy a o rzeczową dyskusję z argumentami, mam wrażenie że ty nawet połowy rzeczy co tam napisałem o postawie chwytach i całe analizy nie rozumiesz.... Więc liźnij parę książek z biomechaniki, anatomii to pogadamy kiedyś jak uzupełnisz braki.

pzdr. Łukasz

Za takie obrażanie ludzi z forum to powinieneś bana czasowego dostać na ochłonięcie  ::)

Mówię ci chłopie ogarnij się bo piszesz już od rzeczy

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
hahaha tak cały bowhunting.pl i połowa tego forum ma cię za chama, oszołoma, pieniacza, prowokatora, bez argumentów na moją prośbę xD, oj zmień dilera ..... zmień .... , Sochę pewnie też przekabaciłem xD  :)


pzdr. Łukasz

A ty oczywiście jako przedstawiciel wszystkich ludzi z bowhuntingu i połowy osób z tego forum przekazujesz mi ich sposób myślenia o mojej osobie  ;D
Zacytowałbym coś ale nie chce przeklinać bo tu nie tylko dorośli siedzą o czym i ciebie informuje bo epitetów w twoich wypowiedziach niema końca

pozatym jak nie potrafisz spamiętać kolejności sześciu liter to je kopiuj]

Ja cię proszę jesteś ostatnią osobą na świecie która powinna komukolwiek zwracać uwagę odnośnie epitetów :), z tego co wiem na bowhuntingu dostałeś BANA na przedbiegach swojej twórczości chyba już za sam NICK :), rozumiem, że to z uwielbienia :), nie chce mówić za wszystkich na bowhuntingu ale myślę, że dla większości jak nie wszystkich jesteś brany za .... i tutaj wstaw sobie parę epitetów jakie ci przyjdą na myśl, bo chyba nie myślisz, że ktoś cię tam kocha albo chociaż lubi :)

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

lukilak1994

  • Gość
Braki możesz pouzupełniać conajwyżej ty  :P

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Odp: Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkujących
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 16, 2013, 04:07:13 pm »
czyli jakie braki :) słucham :)


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
hahaha tak cały bowhunting.pl i połowa tego forum ma cię za chama, oszołoma, pieniacza, prowokatora, bez argumentów na moją prośbę xD, oj zmień dilera ..... zmień .... , Sochę pewnie też przekabaciłem xD  :)


pzdr. Łukasz

A ty oczywiście jako przedstawiciel wszystkich ludzi z bowhuntingu i połowy osób z tego forum przekazujesz mi ich sposób myślenia o mojej osobie  ;D
Zacytowałbym coś ale nie chce przeklinać bo tu nie tylko dorośli siedzą o czym i ciebie informuje bo epitetów w twoich wypowiedziach niema końca

pozatym jak nie potrafisz spamiętać kolejności sześciu liter to je kopiuj]

Ja cię proszę jesteś ostatnią osobą na świecie która powinna komukolwiek zwracać uwagę odnośnie epitetów :), z tego co wiem na bowhuntingu dostałeś BANA na przedbiegach swojej twórczości chyba już za sam NICK :), rozumiem, że to z uwielbienia :), nie chce mówić za wszystkich na bowhuntingu ale myślę, że dla większości jak nie wszystkich jesteś brany za .... i tutaj wstaw sobie parę epitetów jakie ci przyjdą na myśl, bo chyba nie myślisz, że ktoś cię tam kocha albo chociaż lubi :)

pzdr. Łukasz

Dostałem bana bo myśliwi to ludzie którzy boja się świata zewnętrznego i starają się izolować od niego wszelkimi możliwymi sposobami
Idąc za tym stwierdzeniem mogłem tam dostać banana za krzywy paznokieć
i nie musisz już kropkować epitetów bo napisałeś je wyżej wiec bądź konsekwentny w tym co robisz
tak samo jak wtedy pisałeś pewnie o wszystkich a teraz piszesz niepewnie o większośći
zaraz sie okaże że na tym forum tylko 2-3 ludzi cie popiera  ;D a pisałeś o połowie
Wiesz łatwo sie wypowiadać za innych

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Odp: Co robie źle? - czyli temat zbiorczy dla początkujących
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 16, 2013, 04:14:58 pm »
czyli jakie braki :) słucham :)


pzdr. Łukasz

Pan ideał sie znalazł

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
hahaha tak cały bowhunting.pl i połowa tego forum ma cię za chama, oszołoma, pieniacza, prowokatora, bez argumentów na moją prośbę xD, oj zmień dilera ..... zmień .... , Sochę pewnie też przekabaciłem xD  :)


pzdr. Łukasz

A ty oczywiście jako przedstawiciel wszystkich ludzi z bowhuntingu i połowy osób z tego forum przekazujesz mi ich sposób myślenia o mojej osobie  ;D
Zacytowałbym coś ale nie chce przeklinać bo tu nie tylko dorośli siedzą o czym i ciebie informuje bo epitetów w twoich wypowiedziach niema końca

pozatym jak nie potrafisz spamiętać kolejności sześciu liter to je kopiuj]

Ja cię proszę jesteś ostatnią osobą na świecie która powinna komukolwiek zwracać uwagę odnośnie epitetów :), z tego co wiem na bowhuntingu dostałeś BANA na przedbiegach swojej twórczości chyba już za sam NICK :), rozumiem, że to z uwielbienia :), nie chce mówić za wszystkich na bowhuntingu ale myślę, że dla większości jak nie wszystkich jesteś brany za .... i tutaj wstaw sobie parę epitetów jakie ci przyjdą na myśl, bo chyba nie myślisz, że ktoś cię tam kocha albo chociaż lubi :)

pzdr. Łukasz

Dostałem bana bo myśliwi to ludzie którzy boja się świata zewnętrznego i starają się izolować od niego wszelkimi możliwymi sposobami
Idąc za tym stwierdzeniem mogłem tam dostać banana za krzywy paznokieć
i nie musisz już kropkować epitetów bo napisałeś je wyżej wiec bądź konsekwentny w tym co robisz
tak samo jak wtedy pisałeś pewnie o wszystkich a teraz piszesz niepewnie o większośći
zaraz sie okaże że na tym forum tylko 2-3 ludzi cie popiera  ;D a pisałeś o połowie
Wiesz łatwo sie wypowiadać za innych

Nie muszę zniżać się do twojego poziomu na każdym kroku, tobie DUŻO łatwiej OBRAŻAĆ całe grupy ludzi nie znając nikogo osobiście, taki typowy kozak z neta w necie :).

Nie widziałem żeby myśliwi byli ZAMKNIĘCIE, chwalą się na świecie swoimi trofeami, robią fotki na swoim FB z polowań, BA całe funpejdze powstają o polowaniach czy to normlalnych czy bowhuntingu, nikt się z tym NIGDZIE nie kryje a jeszcze Lajki na FB zbiera, więc nie pisze, że to jakieś zamknięte skryte środowisko bo jest zupełnie odwrotnie. Mało tego potem taki BALROG wyzywa Sochę od Impotentów pod jego fotką z polowania, no ale przecież TAK SIĘ KRYJĄ i IZOLUJĄ !!.

pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2013, 04:22:09 pm wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Sebastian

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 276
  • спасибо
Z drugiej strony zastanawiam się czy bez tej brody i dlugich włosów stojac na baczność też byś tak obrażał przełożonego który właśnie wrócił z polowania. Jednak niepotrzebnie zawiesili ten pobór, mniej by było rurkowców, obrońców fretek i innych wariatów a więcej mężczyzn.

Sebastian sam napisałeś ten post czy na prośbę Łukasza

Po drugie ja byłem w wojsku wiosna 1998 stopień kapral i nie miałem brody ani długich włosów, ale zawsze stanę w obronie fretek bo i co w tym złego

Broniąc jednej prywatności nie naruszaj innej, proste. Bedac od 3 tygodni na forum nie moge pisac na czyjeś życzenie bo znam tu 1 osobe a rozpoznaje po nikach może z 4 do których dotychczas miałem szacunek, niestety po tym co pokazał łukasz do jednej z nich ten szacunek straciłem. Oboje z lukaszem macie jak by to powiedzieć wkur... sposób wypowiedzi ale przynajmniej jeden z Was nie wyzywa w taki a nie inny sposób drugiego człowieka. Łuki dużo pisze o sprzęcie itp, chetnie czytam jego posty mimo że nie z kazdymi sie zgadzam ale akurat Twoje wypowiedzi nie trzymały sie kupy. Nikt Ci niczego nie zabroni bronić ale tak czasem myśle czy takiego morświna czy skunksa obchodsi taki zielony obronca, jeden by go obszczal a drugi uciekł i tyle, zwierzęta same sie obronią a my jako ludzie powinniśmy im tylko nie przeszkadzać w egzystencji lub regulować ich byt dla bespieczeństwa własnego lub dla zdobywania pokarmu lub też innych pobudek bo przecież wygrya najlepszy, nasilniejszy i najsprytniejszy. Powiewa wyższością ras itp więc zakończe tą myśl w takiej formie jaka jest tera i kropka.
Wypłata (a)- łucznictwo(d) - żona(g) = kieszeń (k)
My wiemy że czasem (a) = (d) w tym przypadku (g) i (k) = 0
Żona myśli że (a) = (g) przy (k) i (d) <= 0
A łuk Cię nie ocenia, nie wytyka palcem Twoich błedów matematycznych. Są mundurówki, trzynastki >= a

Łukasz S.

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • KS SURMA Poznań
Złamie przyrzeczenie o nie udzielaniu się w tym wątku ale muszę to powiedzieć bo nie wytrzymam.

To jest najbardziej dynamiczny watek ostatnich miesięcy;D, tylko szkoda ze o takiej tematyce
HOYT CONTENDER ELITE 50#
SURE LOCK CHALLENGER,CARTEL X-PERT
TRUBall SHORT-N-SWEET
CARTEL BALKAN
CARTEL MIDAS 2 (przerobiony na opadającą bo mi lotki by zjadła:))