Autor Wątek: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..  (Przeczytany 14865 razy)

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:05:04 pm »
Czemu nie chcecie zabrać wszystkim kierowcom prawka? Przecież kierowcy jeżdzą po pijaku i zabijają ludzi! To jest chyba gorsze niż myślistwo co? Wszystkich facetów odstrzelić! Bo mają sprzęt i gwałcą!
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:05:20 pm »
Wyście pierwsi zaczęli i macie tych gróźb o wiele więcej na sumieniu. Prawie każdy wpis tam wygląda "sk...y zabić i do piachu" Niektórzy nawet chcieli śmierci dzieci myśliwych. Bez komentarza. Ludzie nie nienawidzą myśliwych Balrogu. Tylko tacy "ludzie" jak fani NM.

I przestań w końcu oceniać całą grupę po jednostkowych przypadkach.

nigdzie nie życzyłem śmierci drugiej osobie
jedynie co napisałem gościowi to to by się ustawił pod tarczą i sprawdził jaka jest różnica w oberwaniu z broni palnej i łuku, a potem by opisał swoje wrażenia

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:07:09 pm »
jakoś wam EKOLOGM nikt gęby krótko nie trzyma, za szerzenie nienawiści społecznej, jedzenie mięsa, zajmowanie się jednostkowymi przypadkami zamiast problemami, za mówienie nie prawdy ... oj długo by wymieniać, a wy macie problem z postrzelonego KOTA i to jeszcze nie w Polsce :]


pzdr. Łukasz

jaki ekolog sie wypowiedział w tym temacie oprócz udostępnienia info przez straż dla zwierząt
ze strony "mojej" organizacji zdjęto tą informacje po moim apelu
za inne organizacje nie odpowiadam

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:09:21 pm »
a Przecież mógłbym na stronie naszej wrzucać takie info i robić afery co za problem

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:10:35 pm »
No straż dla zwierząt, albo twoja organizacja to raczej nie sklep typu biedronka, a instytucję PRO EKOLOGICZNE, i zarówna tamta jak i twoja organizacja która ŚLEPO wierzy w to co inni piszą nie miała problemu zamieszczać tego na FB


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:11:08 pm »
A teraz wybaczcie ale jadę ze swoim zwierzakiem do weta bo dbam o jego zdrowie bardziej niż swoje!
wiem jestem powalony

EOT

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:11:55 pm »
No straż dla zwierząt, albo twoja organizacja to raczej nie sklep typu biedronka, a instytucję PRO EKOLOGICZNE, i zarówna tamta jak i twoja organizacja która ŚLEPO wierzy w to co inni piszą nie miała problemu zamieszczać tego na FB


pzdr. Łukasz

ale różnica jest taka że zdjęła i nic niema

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:13:55 pm »
i nie będzie tam takich informacji bo tego dopilnuje

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:19:57 pm »
SZAŁ, ale fota i opisy krążą po necie do DZIŚ, w ogóle jak można zamieszczać takie informację bez sprawdzenia, ja założę profil precz pedofilom w kleje tam twoje zdjęcia itp, a po miesiącu zdejmę i napiszę sprostowanie, że się pomyliłem.....


TAMTA fotka dalej pewnie gdzieś wisi i nie wisiała 5 min .... zobaczyło ją i przeczytało ( i pewnie jeszcze dalej gdzieś czyta ) tysiące internautów a sprostowanie każdy ma w dalekim poważaniu....

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:25:39 pm »
łukasz skończ już bić piane bo zaczełeś prezentować dno

krzyczysz że ekolodzy generalizują i oceniają wszystkich po jednostkach a ty co robisz oceniając wszystkich ekologów po wpisie jednej organizacji
w Polsce jest dziesiąt organizacji
jesteś śmieszny i już większego dna nie możesz osiągnąć bo już siedzisz w nim po uszy

to tyle w tym śmiesznym temacie

EOT

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:27:32 pm »
Temat nie jest śmieszny ani trochę. Balrogu z innej beczki dlaczego nie odniosłeś się do postu Piotra Kociołka w drugim temacie? Czyżby było brak argumentów?
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


Szumak

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 401
  • Keep Calm and Kill Spider
    • UKS Morświn
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:37:32 pm »
BALROG, widziałeś, jak sam zeznałeś, zwierzęta postrzelone przez myśliwych z broni palnej.

Ile zwierząt postrzelonych przez łuczników widziałeś sam osobiście?

Jak się to ma w proporcjach do zwierząt postrzelonych z broni pneumatycznej? W miastach i wsiach? Bo ja takich zwierząt widziałem trochę i o wielu przypadkach słyszałem z opowieści znajomych ludzi podobnie jak Ty zaangażowanych.

A teraz powiedz mi jak statystycznie powyższe zdarzenia mają się do zwierząt zabijanych każdego dnia na drogach?
Bo widzisz, ja za kółkiem siedzę od 20 lat i nie "upolowałem" jeszcze zwierzaka... no może poza wróblem, który nie dał mi wyboru.
I nie jest mi ciężko zatrzymać się na drodze by zwierzak mógł zjeść z jezdni... a jednocześnie w czasie prawie 4 dekad swojego życia spotykałem wielu ludzi, którzy szczycili się opowieściami jak udaje im się rozjeżdżać kolejne koty, psy i pomniejsze czworonogi.
Wielokrotnie widziałem przypadki umyślnego polowania na zwierzęta na drodze, a zabite zwierzęta mijam prawie każdego dnia.

Czy zacząłeś już walczyć z kierowcami o prawa tych zwierząt? A jeśli nie to kiedy masz zamiar wreszcie zacząć?

Niestety, odnoszę nieodparte wrażenie, że świata nie zmienisz :( ale próbuj, bo jasno postawione cele w życiu to ważna rzecz.
Riser: Hoyt Formula Excel Pro 25"
Limbs: Hoyt Formula Carbon 720 68" 38#
Shibuya Button DX
Decut Nova Arrow Rest
Spigarelli Carbon 30 Sight with Shibuya Sight Pin Fiber Optic
Cartel Carbon Stabilizer
Easton Carbon One 730 28"

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:41:51 pm »
łukasz skończ już bić piane bo zaczełeś prezentować dno

krzyczysz że ekolodzy generalizują i oceniają wszystkich po jednostkach a ty co robisz oceniając wszystkich ekologów po wpisie jednej organizacji
w Polsce jest dziesiąt organizacji
jesteś śmieszny i już większego dna nie możesz osiągnąć bo już siedzisz w nim po uszy

to tyle w tym śmiesznym temacie

EOT


Nie widzisz, że w najgłębszym dnie siedzisz sam po uszy i z każdym postem się pogrążasz ... uważaj bo dno się czasem lubi oberwać ...

Nie odpisujesz na Żadne argumenty na ŻADNE tylko przytaczasz swoje głodne kawałki, że Zdarza się w roku KILKA powtórzę co sam napisałeś KILKA !! postrzelonych psów itp.

I w przeciwieństwie do CIEBIE napisałem TWOJA ORGANIZACJA i TAMTA " czyli ta straż dla zwierząt" więc nie wmawiaj mi że generalizuje wszystkich ekologów jak ty myśliwych czy bowhunterów bo napisałem w przeciwieństwie do ciebie o KONKRETNYCH organizacjach a nie o wszystkich. I tymi wypowiedziami jak najbardziej DNO się obrywa pod tobą ...


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:47:14 pm »
Temat nie jest śmieszny ani trochę. Balrogu z innej beczki dlaczego nie odniosłeś się do postu Piotra Kociołka w drugim temacie? Czyżby było brak argumentów?


Dla niego wszystko jest śmieszne, KAŻDY to matoł i nie wie co pisze, każdy sięgnął dna, a na jaki kolwiek argument BRAK absolutny BRAK konkretnego kontrargumentu tylko, jesteście DNEM, śkończcie o to śmieszny temat, ble ble ble albo  swoje głodne kawałki o PARU postrzelonych psach w roku .... i to że myśliwi się SZKOLĄ do zabijania zwierząt .... a do czego mają się kurwa mać za przeproszeniem szkolić ?? do zbierania marchewki ??

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Wilga

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:52:11 pm »
BALROG jest obecnie u weterynarza z chorym zwierzakiem więc nie może odpisać. Mam przekazać że jeśli widzisz takie przypadki o jakich pisałeś to powinieneś je zgłaszać do odpowiednich organizacji prozwierzęcych. Oni tam będą wiedzieli co robić i pomogą zwierzakom a ludzi postawią przed sądem.

Teraz od mnie: Pytasz co BALROG robi dla zwierząt? Jako że jest inspektorem OTOZ animals to jeździ na interwencje zgłaszane do tej organizacji przez ludzi będących świadkami okrucieństwa wobec zwierząt, zaniedbania, czasem także dotyczy to zwierząt potrąconych na drogach itp. W ciągu ostatnich 3 tygodni był na z tego co pamiętam 6 czy 7 interwencjach. Czasem kończą się one pouczeniem, czasem okazuje się że nie ma potrzeby interweniować a czasem odbiorem zwierząt i sprawą w sądzie. Tak jak ostatnia sprawa o której pisaliśmy nawet na tym forum: pseudohodowla fretek: http://www.forumlucznicze.pl/index.php?topic=4246.0
Organizacja OTOZ animals (do której i ja dołączyłam ostatnio) była także czynnie zaangażowana w protest przeciwko ubojowi rytualnemu (BALROG był na manifestecji). Staramy się walczyć o dobrostan zwierząt na wielu polach.
Tu jest trochę o tym co robimy w Warszawie http://otoz-warszawa.pl/
A tu ogólna strona organizacji http://otoz.pl/
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 04:04:21 pm wysłana przez Wilga »