Autor Wątek: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..  (Przeczytany 14864 razy)

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« dnia: Wrzesień 13, 2013, 12:33:48 pm »
najgorsi są własnie.. "ekointeligenci"
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=519676851435986&set=a.144224288981246.31562.141706069233068&type=1&theater

Gotowi zabić brata czy siostrę w imię cierpienia zwierzątek.
W ogóle przedstawiciela własnego gatunku najlepiej, z największą agresją, w imię cierpienia biednych istotek. 
Kłamstwa.. paskudne.. POWOŁUJĄ SIĘ NA FOTOGRAFIE NIE WYKONANE W OGÓLE W POLSCE!!!
..kto, ma facebook-a niech lajkuje mądre wypowiedzi pod tym artykułem.
Niech prawda chociaż trochę wypłynie pod tym całym gównem co tam jest pisane.

Finał takich oszczerstw powinien zakończyć się wyrokiem.
zapalony łucznik

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:24:52 pm »
Swoją drogą.. Ekstremalne grupy aktywistów, pod przykrywką ratowania kundelka w zapadłej wsi, potrafią stworzyć sobie jednak dobre źródło dochodów.. w kraju, gdzie ukazany SZOK na jak największą skalę.. i gra na emocjach prostych ludzi, poprzez odbiór wizualny zakrwawionych, zagłodzonych biednych stworzonek.
Jest zwyczajnie dobrym towarem..

Mama Madzi w innej odsłonie, z innej flanki.. :)

Inicjatywa słuszna, ochrona cierpiących, bezbronnych stworzeń..
Inaczej, kiedy posuwają się do jawnej manipulacji i oczerniania grup ludzi, często w zajadły sposób..
(kot ze strzałą we łbie.. BE! myśliwi "łucznicy" winni..), wówczas całe to przedsięwzięcie moim zdaniem śmierdzi wałem na kilometr.

Coś okropnego.. SZAMBO, dno i bombelki.
zapalony łucznik

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:31:17 pm »
Swoją drogą.. Ekstremalne grupy aktywistów, pod przykrywką ratowania kundelka w zapadłej wsi, potrafią stworzyć sobie jednak dobre źródło dochodów.. w kraju, gdzie ukazany SZOK na jak największą skalę.. i gra na emocjach prostych ludzi, poprzez odbiór wizualny zakrwawionych, zagłodzonych biednych stworzonek.
Jest zwyczajnie dobrym towarem..

Mama Madzi w innej odsłonie, z innej flanki.. :)

Inicjatywa słuszna, ochrona cierpiących, bezbronnych stworzeń..
Inaczej, kiedy posuwają się do jawnej manipulacji i oczerniania grup ludzi, często w zajadły sposób..
(kot ze strzałą we łbie.. BE! myśliwi "łucznicy" winni..), wówczas całe to przedsięwzięcie moim zdaniem śmierdzi wałem na kilometr.

Coś okropnego.. SZAMBO, dno i bombelki.

Tak twierdzisz
i masz kolego zerowe pojęcie o tego typu organizacjach
owszem straż dla zwierząt to organizacja medialna
ale weź pod uwagę że w większości to wolontariusze
i ważne jest działanie które sprawia by zwierzakom żyło się lepiej
Sam jestem w OTOZ Animals i nie dostaje grosza za interwencje których jest sporo ( może kiedyś to się zmieni )
Pozatym wejdź na stronę http://otoz.pl/ i zobacz ile ta organizacja robi
ile powstaje schronisk i jak są rozbudowywane
nikt u nas nie jeździ super autami a służbowe auta to przeważnie auta prywatne poza starym terenowym suzuki i kilkoma do przewozu zwierząt
o tak dorabiamy sie na ratowaniu zwierząt

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:44:17 pm »
Tak to jest..
Nie mam na myśli ludzi robiących dobrą robotę, należy im się ukłonić.. chodzi o górę, czyli kilku cwaniaków, robiących w wała innych naiwnych.
Napisałem.. inicjatywa słuszna, poszczególni ludzie np: dokarmiający ptaki zimą i inne zwierzęta, dający masę swojej roboty w zamian za tylko i wyłącznie poczucie spełnienia istotnej misji.. SUPER, są wielkim dobrem. 

..ale, przy kłamstwach i manipulacjach, jakie tu wychodzą, dokładnie mam na myśli ten link z FB, niestety plami to tego typu akcje.
I tu niestety nie zaprzeczysz.

Zerowe pojęcie ma ten, który milczy, kolego. ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 01:47:08 pm wysłana przez Piotr Pietraszun »
zapalony łucznik

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 13, 2013, 01:50:00 pm »
Tak to jest..
Nie mam na myśli ludzi robiących dobrą robotę, należy im się ukłonić.. chodzi o górę, czyli kilku cwaniaków, robiących w wała innych naiwnych.
Napisałem.. inicjatywa słuszna, poszczególni ludzie np: dokarmiający ptaki zimą i inne zwierzęta, dający masę swojej roboty w zamian za tylko i wyłącznie poczucie spełnienia istotnej misji.. SUPER, są wielkim dobrem. 

..ale, przy kłamstwach i manipulacjach, jakie tu wychodzą, dokładnie mam na myśli ten link z FB, niestety plami to tego typu akcje.
I tu niestety nie zaprzeczysz.

Zerowe pojęcie ma ten, który milczy, kolego. ;)

Napisz do straży dla zwierząt że nie mają pojęcia przecież nikt ci nie broni
nic nierobienie jest przyzwoleniem do tego procederu
Akurat akcja z tym kotem jest przesadzona bo wiem co to za zdarzenie
nie był w Polsce i postrzał nastąpił przez przypadek

Zerowe pojęcie ma ten, który milczy, kolego. ;)

Krowa która dużo ryczy mało mleka daje  ::)

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:07:52 pm »
Krowa która dużo ryczy mało mleka daje  ::)

No własnie.. :)

Szacunek dla "kolegów po pasji" jest kluczem do większego wtajemniczenia,
uciekanie się do przytyków, tudzież personalne obrażanie, jest co najmniej cofaniem się, ale ok.

Akurat akcja z tym kotem jest przesadzona bo wiem co to za zdarzenie
nie był w Polsce i postrzał nastąpił przez przypadek
Dziękuję, generalnie o to chodziło.  ;)
Jeżeli, obracasz się w środowisku i poruszyło Cię to także, proszę zaprotestuj.
Jeśli, sugerujesz komuś, że mleka nie daje..  ;D
zapalony łucznik

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:35:03 pm »
zobacz na stronie z FB też tam to napisałem
sprawę nagłośnić chciał też OTOZ Animals ale ich powstrzymałem

info wisiało tylko dwie godziny i teraz jest czysto https://www.facebook.com/OTOZ.Warszawa

to mój wpis z FB

Cytuj
Paweł Świąder Balrog Po pierwsze to wypadek po drugie nie w Polsce
było też kilka innych których treść mówiła że łucznictwo to nie tylko myśliwi

co do polowania to ludzie polujący uważają to za zabawę
a widząc takie zdjęcia to sam bym ich chętnie wybił
mogli skrócić cierpienie temu wilkowi
to jest humanitarne traktowanie zwierząt ??
porównujecie problem polowania do rzeźni, tak też bym chciał by zwierzęta nie umierały tam w męczarniach a robione to było szybko
dlatego byłem przeciwny ubojowi rytualnemu
musisz zabić zwierze zrób to szybko i nie baw sie jego śmiercią 












Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:40:48 pm »
No życie :) tak u nas działają tzw Ekoświry :), ZERO konkretu w niczym, zajmują się JEDNOSTKOWYMI przypadkami dopinając łatki całym grupą, często nawet nie sprawdzają źródeł pochodzenia danych informacji, i grają na uczuciach prostych ludzi, no bo przecież biedna KICIA dostała gdzieś w USA strzałę, i trzeba nagonkę robić o polowanie z ŁUKIEM, bo przecież zaraz wyjdą dziesiątki łuczników na "miasto" i będą strzelać do wszystkiego co się rusza.

Bardzo łatwo być Ecoświrem podniecać się fotką biednej kici, dorobić do tego odpowiednią historyjkę, i wyzywać ogół myśliwych od skur..., albo żałować sarenki czy dzika itp, zajadając jednocześnie kotleta ze zwierzęcia które CAŁE ŻYCIE, spędziło w niewoli w fatalnych warunkach, często KARYGODNYCH, gdzie ginie ich tysiące dziennie, raczej nie lula się ich do snu czy usypia, często jeszcze żyjące dogorywają na jakiś hakach, czy podlegają dalszej "obróbce". Tam Ekoświrów brak bo za ciency w uszach są, żeby podskoczyć jednej czy drugiej FIRMIE, bo prawnicy by ich ZJEDLI tak jak oni ich kotlety ...

Konkretnych argumentów z ich strony jak zwykle BRAK, tylko czysta manipulacja, i skupianie się na jednostkowych przypadkach, wypadkach itp, ale od razu łatka leci na całą grupę.

Nie wiem, jak można wpierdzielać mięso z ubojni jednocześnie apelować o zakaz polowań, dla mnie to chyba szczyt bycia Hipokrytą, Dla mnie przy zdobywaniu licencji ekologa który ma drzeć ryja wszem i wobec o ZAKAZIE polowań, itp powinien być SKRAJNY wegetarianizm a w razie złapania gościa z Hamburgerem od razu dyscyplinarka, bo jak można drzeć japę o nie zabijaniu, nie polowaniu żrąc pierś z kurczaka bądź schabowego....

Daje se rękę upierdzielić przy samej dupie że najmniej 90% jak nie więcej wpierdziela regularnie mięso, a co najmniej 50% nie pogardzi dziczyzną w każdej formie.


pzdr. Łukasz

Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:47:21 pm »
zobacz na stronie z FB też tam to napisałem
sprawę nagłośnić chciał też OTOZ Animals ale ich powstrzymałem

info wisiało tylko dwie godziny i teraz jest czysto https://www.facebook.com/OTOZ.Warszawa

to mój wpis z FB

Cytuj
Paweł Świąder Balrog Po pierwsze to wypadek po drugie nie w Polsce
było też kilka innych których treść mówiła że łucznictwo to nie tylko myśliwi

co do polowania to ludzie polujący uważają to za zabawę
a widząc takie zdjęcia to sam bym ich chętnie wybił
mogli skrócić cierpienie temu wilkowi
to jest humanitarne traktowanie zwierząt ??
porównujecie problem polowania do rzeźni, tak też bym chciał by zwierzęta nie umierały tam w męczarniach a robione to było szybko
dlatego byłem przeciwny ubojowi rytualnemu
musisz zabić zwierze zrób to szybko i nie baw sie jego śmiercią 




Co z tego że ktoś to sprostował ??, jak już EKOŚWIRY zrobiłi z tego nagonkę w skali polski i tysiące ludzi to widziałi i czytało !, nawet po sprostowaniu niesmak pozostał, ludzie mają w dupie to sprostowanie, łatkę już przypięliście i tak zostanie


Co do WILKA, to to co ci piszę na FB, podniecasz sie jednostkowymi przypadkami a nie regułą, na ileś dziesiąt tysięcy myśliwych w Polsce, na pewno znajdą się idioci, dewianci i inni psychole, ale tka samo jest na drogach ba nawet więcej i to nie znaczy, że trzeba zakazać każ∂emu kierowcy jeździć autem tylko dlatego, że od czasu do czasu jakiś idiota po pijaku się rozpierdoli ...

A tutaj każdy ekolog widzi KOTKA ze strzałą, postrzelonego wilka czy jakiegoś dzika i już 100tysięcy myśliwych w polsce to banda skur....nów....

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:49:29 pm »
Łukasz - Brawo. Sedno sprawy. Mnie też kompletnie rozwala z jednej strony ich wieeelka empatia dla biednych sarenek połączona jednocześnie z groźbami śmierci w stronę myśliwych. Rynsztok.
Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:55:54 pm »
Łukasz - Brawo. Sedno sprawy. Mnie też kompletnie rozwala z jednej strony ich wieeelka empatia dla biednych sarenek połączona jednocześnie z groźbami śmierci w stronę myśliwych. Rynsztok.

A mnie rozwalają groźby śmierci od strony myśliwych
Sami myśliwi swoim zachowaniem sprawili że ludzie ich nienawidzą
co najmniej kilka razy w roku jest sprawa że myśliwy postrzelił psa czy kota
a jeszcze PZŁ takich ludzi broni
to co mam myśleć o myśliwych oglądając takie jak wyżej zdjęcia i oglądając TV lub wiadomości na necie
Sami sobie przygotowali ten śmietnik, jakoś nikt nie krzyczy na leśników
Jaki mam mieć obraz myśliwych widząc zdjęcia na telefonie dwukrotnie postrzelonego psa
jak dla mnie to ludzie bez serca bawiący się śmiercią bo sprawia im to frajdę

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 13, 2013, 02:59:59 pm »
......co najmniej kilka razy w roku jest sprawa że myśliwy postrzelił psa czy kota .......



Znowu podniecasz się JEDNOSTKOWYMI przypadkami, bo z takich najlepiej się robi nagonkę, prowakację i gra na uczuciach ludzi i dopina łatkę całym grupom ...  są to sprawy które stanowią % ba nie procent a PROMIL, tego typu sytuacji w śród CAŁEJ GRUPY myśliwych........


mówisz, że nie podoba ci się że ktoś zastrzelił psa czy kota pare razy w ROKU, i ogólnie mysliwi to ciule bo bawią się w zabijanie itp...

myślę, że w polsce/na świecie zginęło 10000x wiecej zwierząt, żeby twoj tyłek wykarmić przez całe twoje życie, niż myśliwi odstrzelili w tym czasie psów w polsce...


pzdr. Łukasz
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2013, 03:03:15 pm wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Jaco

  • Global Moderator
  • Stały bywalec
  • *****
  • Wiadomości: 3537
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:02:00 pm »
Wyście pierwsi zaczęli i macie tych gróźb o wiele więcej na sumieniu. Prawie każdy wpis tam wygląda "sk...y zabić i do piachu" Niektórzy nawet chcieli śmierci dzieci myśliwych. Bez komentarza. Ludzie nie nienawidzą myśliwych Balrogu. Tylko tacy "ludzie" jak fani NM.

I przestań w końcu oceniać całą grupę po jednostkowych przypadkach.

Cięciwy i kable do łuków bloczkowych
maxbowstrings@gmail.com

(kontakt na maila, nie priv forumowy)


BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:02:38 pm »
......co najmniej kilka razy w roku jest sprawa że myśliwy postrzelił psa czy kota .......



Znowu podniecasz się JEDNOSTKOWYMI przypadkami, bo z takich najlepiej się robi nagonkę, prowakację i gra na uczuciach ludzi i dopina łatkę całym grupom ...  są to sprawy które stanowią % ba nie procent a PROMIL, tego typu sytuacji w śród CAŁEJ GRUPY myśliwych........


pzdr. Łukasz

To niech zacny PZŁ trzyma za gębę swoich członków wtedy takich sytuacji nie będzie 
ale PZŁ to przyklepuje robiąc sobie pod górkę i tyle w temacie

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: CO ZA WSTRĘTNE KŁAMSTWO..
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 13, 2013, 03:04:52 pm »
jakoś wam EKOLOGM nikt gęby krótko nie trzyma, za szerzenie nienawiści społecznej, jedzenie mięsa, zajmowanie się jednostkowymi przypadkami zamiast problemami, za mówienie nie prawdy ... oj długo by wymieniać, a wy macie problem z postrzelonego KOTA i to jeszcze nie w Polsce :]


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350