Autor Wątek: WOLNI STRZELCY  (Przeczytany 37648 razy)

astroleo

  • Gość
Odp: WOLNI STRZELCY
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 06, 2009, 01:58:33 pm »
 :D Dla tego se kupiłem "mongoła" ja...bloczkowiec... ;D ale na wojnę trzeba być wszechstronnie uzbrojonym..... :D a "Mała-mysz" ma zjazdówki w domciu jak by co 8) .....bo widziałem go z żonka na stoku.......co do biegówek to nic nie wiem....ale skoro na obozach kondycyjnych "latają" na nich łucznicy to......

mariusz 1200

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: WOLNI STRZELCY
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 30, 2009, 07:50:06 pm »
Witam wszystkich jestem tu nowy na tym forum mieszkam w Malborku ponad miesiąc temu kupiłem sobie łuk bloczkowy HOYT POWER HAWK 2009 z osprzętem w sklepiełuczniczym troche się bałem kupować taki sprzęt przez telefon ale jestem bardzo zadowolony z łuku i całego osprzętu i obsługi w tym sklepie widze że wszyscy macie problem z klubami ja akurat jestem w dobrej sytuacji bo za domem mam działke o długości jakieś 150m a szerokosci 50m oprucz łucznictwa kture trenuje niestety tylko od czasu do czasu z powodu braku czasu trenuje tez sztuki walki od 16 lat w prywatnym klubie bo nasz trener nie należy do żadnego zwiazku trenujemy dla siebie i jesteśmy zadowoleni z swoich treningow i niepotrzebne są nam żadne zwiazki pozdrawiam wszystkich może znajdzie się jakiś bloczkowiec z okolic Malborka bo zadużo to ja otym niewiem i gdyby w sklepie mi nie wyregulowali łuku to bym chyba sobie nie postrzelal

Hassassin

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 343
Odp: WOLNI STRZELCY
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 30, 2009, 08:03:26 pm »
Podskocz do Trójmiasta, zobaczymy co się da zrobić ;)
Łucznik wart jest tyle, co jego zapasowa cięciwa.

Bowtech Sentinel 60#
Barnett Ghost 410 185#

Leif

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: WOLNI STRZELCY
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 30, 2009, 11:22:49 pm »
Podskocz do Trójmiasta, zobaczymy co się da zrobić ;)
A np. w trakcie podróży do 3City zalecałbym szybkie t?te-?-t?te z zasadami interpunkcji. Rzadko zdarza mi się czepiać takich rzeczy, ale wystrzelony przez Ciebie kol. Mariuszu jednostajny i niczym nie oddzielony ciag słów oscylował na wąskiej granicy pomiędzy ułudami czytelności a bełkotem ;)
hardware: Hoyt Powerhawk, NAP QuikTune 800, Stock Dog Plus BS-1, Carter Insatiable 2+

astroleo

  • Gość
Odp: WOLNI STRZELCY
« Odpowiedź #79 dnia: Sierpień 18, 2009, 02:49:20 pm »
 ;D Znowu się przyczepiliście do chłopaka...śpieszył się.... ;)