Autor Wątek: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012  (Przeczytany 5896 razy)

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 16, 2013, 08:40:31 pm »
Proponowałem zakończyć i zakończyłem łagodnie i dyplomatycznie OT, kolega chciał kontynuować :).

Też proponuję zakończyć ten spór bo to do niczego to nie prowadzi.

Nie żywię do nikogo urazy, skupmy się na strzelaniu, jak ktoś się poczuł urażony to przepraszam.


pzdr. Łukasz 
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

aszop

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Łucznik bloczkowy od 1993r :-)
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 17, 2013, 12:16:12 pm »
Dziękuję za zainteresowanie wątkiem i ofertą na ten elitarny model łuku jakim jest Vantage Elite

poniżej kilka informacji dla forumowiczów i dla gorących czytelników:

- dziękuję za rozgłos i pomoc przy sprzedaży łuku,
- łuk oferuje właściciel, rekordzista Polski w łucznictwie bloczkowym (ofertę prezentuje użyt. aszop)
- w USA sprzęt łuczniczy jest znacznie tańszy i nie jest to kolejnym "odkryciem ameryki"
- rynek wtórny przedmiotów używanych jest modelowany bezpośrednio przez oferentów.
- przykładowo Audi A6 C6 można nabyć w przedziale cenowym od 27-47tys.zł.

* proszę pamiętać że seria Hoyt ELITE - a w szczególności Vantage Elite - to bardzo trudny i wymagający model łuku. Obecnie w kraju wysokie wyniki sportowe uzyskują na nim 3 zawodnicy, co nie oznacza że jest to model "zakazany", gdyż jest to kwestia indywidualnego wyboru.

** osobiście korzystając z Vanatge Elite uzyskałem w roku 2010 na odl. FITA 70m wynik 345pkt (po 2 latach na modelu VE
 z trudniejszymi bloczkami Cam&1/2+ niż dzisiejsze GTX)

Polecam łuk i zapraszam!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2013, 12:18:20 pm wysłana przez aszop »
Starty:
pierwsze zawody z bloczkiem - 1993r. , pierwsze zawody 3D 1996r., pierwsze MŚ Indoor FITA 2001r., pierwsze MŚ FITA 2003r., pierwsze MŚ FIELD 2004r.,
---
dotychczasowe Łuki: PSE-15x, Hoyt-12x, Mathews-7x, Bowtech-3x, EliteArchery-1x,