Autor Wątek: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012  (Przeczytany 5881 razy)

aszop

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Łucznik bloczkowy od 1993r :-)
Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« dnia: Sierpień 11, 2013, 11:48:49 pm »
Witam,

Sprzedam typowo tarczowy, wyczynowy łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS - model 2012

kolor: Black Out czarny matt
bloczki: GTX Cam & 1/2plus / camy nr.3. (~27-28.5")
twardość łuku: 60#
ramiona: XT2000
ATA: 40.1/4"
B/H: 8.00"

stan: używany, stan: 4.50/5.0, bez suchych strzałów, nowe gumy Alpha Shox / cięciwy w bdb. stanie.
łuk od pierwszego właściciela, profesjonalisty i rekordzisty kraju.

cena: 3.500,00zł

zapraszam i polecam!!!

Pozdrawiam,
aszop
kontakt: Priv lub aszop@op.pl
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2017, 07:05:28 pm wysłana przez aszop »
Starty:
pierwsze zawody z bloczkiem - 1993r. , pierwsze zawody 3D 1996r., pierwsze MŚ Indoor FITA 2001r., pierwsze MŚ FITA 2003r., pierwsze MŚ FIELD 2004r.,
---
dotychczasowe Łuki: PSE-15x, Hoyt-12x, Mathews-7x, Bowtech-3x, EliteArchery-1x,

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 12, 2013, 10:28:22 am »
mogę dać 2200 o ile zmienicie camy na 28-29.5".

Sorry ale lukilak1994 tak ciebie zachwala, że masz najtańszy sklep w pl, ponad 20% rabatu robisz na  w porównaniu do Polskiego detalu a tutaj używany łuk za 3500 ?? gdzie nowy stoi/stał 3900 w pl, - twój rabat te 20% jak zachwala lukilak to nówkę pownieneś sprzedawać za 3100 a nie używkę za 3500, to jak to jest w końcu z tym najtańszym sklepem w Polsce ??. Promocja się skończyła ??


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

aszop

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Łucznik bloczkowy od 1993r :-)
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 15, 2013, 02:27:46 pm »

łuk od pierwszego właściciela, profesjonalisty i rekordzisty kraju w łucznictwie bloczkowym

cena: 3.500,00zł[/center]

Starty:
pierwsze zawody z bloczkiem - 1993r. , pierwsze zawody 3D 1996r., pierwsze MŚ Indoor FITA 2001r., pierwsze MŚ FITA 2003r., pierwsze MŚ FIELD 2004r.,
---
dotychczasowe Łuki: PSE-15x, Hoyt-12x, Mathews-7x, Bowtech-3x, EliteArchery-1x,

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 15, 2013, 07:29:03 pm »

łuk od pierwszego właściciela, profesjonalisty i rekordzisty kraju w łucznictwie bloczkowym

cena: 3.500,00zł


i dlatego że od rekordzisty to taka cena   ::)

Sebastian Sliwka

  • Gość
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 15, 2013, 08:39:44 pm »
i dlatego że od rekordzisty to taka cena   ::)
Nie, dlatego, że sprzedający ma prawo chcieć za swój towar tyle ile chce a my kupujący mamy prawo tego nie akceptować i nie kupować jeśli uznamy cenę za mało atrakcyjną lub jak nas zwyczajnie na to nie stać :P

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 15, 2013, 09:21:47 pm »
Hehe nie wiem co ma do tego "stanie" kogoś :)

Za tą kwotę, ba nawet za niższą kupuje się idealnego PRO COMP ELITE.
Vantege Elite PLUS, kupuje się bez problemu za 2000-2200zł IDEALNE. Cena 3500 za używkę jest po prostu śmieszna.

Więc to czy kogoś nie stać czy stać ma tutaj mało do gadania, cena jest po prostu absurdalnie śmieszna :), do jednego nowego kolegi z forum idzie Alpha elite z 2011 albo 2012, która nawet po opłatach celnych wyjdzie ze 2300 :).

W pl każdy chce kupić TANIO a opierdzielić DROGO

Nie mnie jednak powodzenia w szukaniu jelenia yyyy tzn kupca :)

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

lukilak1994

  • Gość
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 15, 2013, 10:02:03 pm »
Łukasz ty jakoś jelenia na celowniczek znalazłeś :P

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 16, 2013, 10:50:39 am »
Zważywszy, że ceny w najtańszym sklepie w PL nie są wcale najtańsze a wręcz uwaga zbliżone do wszystkich innych, ( na pewno nie ma różnic rzędu ponad 20% jak to zachwalasz ), tym samym "jeleń" który kupił mój celownik, raczej jeleniem nie jest i liczyć u mnie, i zważywszy na stan mojego celownika ( jak nowy ) kupił go i tak zdecydowanie taniej niż ty nówkę, choć wątpię, żeby ta cena którą dostałeś była do chwalenia  się publicznie :) teraz każdy, może żądać takich 20% rabatów od sprzedawcy, BA nawet POWINIEN, choć dziwi mnie, że ceny na jego stronie nie są o te 20% niższe niż w innych sklepach :)


pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Wookie

  • Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 92
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2013, 02:26:44 pm »
Zważywszy, że ceny w najtańszym sklepie w PL nie są wcale najtańsze a wręcz uwaga zbliżone do wszystkich innych, ( na pewno nie ma różnic rzędu ponad 20% jak to zachwalasz ), tym samym "jeleń" który kupił mój celownik, raczej jeleniem nie jest i liczyć u mnie, i zważywszy na stan mojego celownika ( jak nowy ) kupił go i tak zdecydowanie taniej niż ty nówkę, choć wątpię, żeby ta cena którą dostałeś była do chwalenia  się publicznie :) teraz każdy, może żądać takich 20% rabatów od sprzedawcy, BA nawet POWINIEN, choć dziwi mnie, że ceny na jego stronie nie są o te 20% niższe niż w innych sklepach :)


pzdr. Łukasz


Panie użytkowniku Łukasz z przykrością stwierdzam: Ależ Ty marudny. Rabat i rabat. Jak będę chciał to sobie kupie bloczka od rekordzisty kraju a co!. W dzisiejszych czasach reklama odgrywa bardzo ważną rolę. Gdybyś sprzedawał swój celownik od Reo Wilde to zażądałbyś pewnie więcej. A drugą stroną medalu jest to że logistyka oraz "źródło" z którego można kupić taniej hurtowo dany asortyment odzwierciedla się na cenie detalicznej.

Pozdro i bez urazy.
Adam

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 16, 2013, 02:46:35 pm »
Proponuję, zakaz dyskutowania na temat cen w dziale giełda..
Rynek sam się reguluje.. popyt-podaż.

Jest to bzdurą przytaczanie tutaj czegokolwiek, człowiek znający się na komputerach, umiejący język obcy, obracający gotówką elektronicznie, będzie sobie umiał załatwić co będzie chciał, nawet z marsa.

Jest jednak gro ludzi nie potrafiących sobie z tym poradzić, potrzebujących porządnego sprzętu na drugi dzień i nie obchodzi ich, czy jest droższy czy tańszy, ma być dobry.

Prawda jest taka, że dobry sprzęt znajdzie nabywcę za dobre pieniądze.

Osobiście każdemu pożyczę sukcesu w sprzedaży..

U nas jest jeden sprzedawca proponujący sprzęt w cenach niemal detalicznych, jest to firma PSE.
Inne firmy są sporo droższe.. i trzeba się pogodzić z tym, chcąc hoyt-a trzeba słono zapłacić, sportowe modele są wysoce cenione w USA i mają prawo sporo kosztować u nas..

Co do okazji w stylu powinien kosztować 3 tyś, a mi się udało kupić za 2.. no cóż.. różnie bywa i można się rozczarować, bo zdjęcia nie zawsze pokażą coś co się kupuje do końca, ryzy-fizyk .. a bloczki i ramiona nowe potrafią kosztować chore pieniądze.

NIE KOMENTUJMY CEN.. !!! Proponuję stworzyć regulamin zakazujący takich durnych praktyk.
Kto będzie chciał to kupi, kogo nie będzie interesował zakup, nie powinien się odzywać.
Co śmieszne takich sytuacji nie ma w Ameryce, na forach.
Zazwyczaj jest kultura.

Cena maleje w miarę braku zainteresowania, naturalnie..

Pozdrawiam i sukcesu w sprzedaży życzę, wspaniały łuk tutaj jest do kupienia. Bardzo elitarna zabawka w tej dziedzinie..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2013, 01:16:33 pm wysłana przez Piotr Pietraszun »
zapalony łucznik

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2013, 02:48:52 pm »
hehe nie mam urazy bo nie mam powodu jej mieć :).

1. jak bym miał celownik o REO to bym nigdy nie sprzedał :)
2. Sorry ale rekordzista PL to jeszcze nie jakiś wynik który miał by podnieść cenę łuku ( ja np nawet nie wiem kto to xD )
3. Jasne, że reklama jest dźwignią handlu ale bez przesady, tutaj się zrobiło otoczkę co najmniej jakby owy rekordzista był ambasadorem HOYTa.
4. nie marudzę, byłem chętny, złożyłem swoją ofertę i warunki nic więcej.
5. wyraziłem tylko moją opinię na ten temat.
6. Myślę, że czas zakończyć ten OT, którego głównym prowodyrem był lukilak we wcześniejszych sprawach i odniesieniach do ww osoby/sklepu, nie mniej jednak ciesze się, że ujawnił on który sklep robi ponad 20% rabatu na asortyment :) kiedyś może tam uderzę po coś i zażądam takiego rabatu, skoro to wg lukilaka norma w najtańszym sklepie to pewnie tak jest :).

Podsumowując, sam łuczek jest zacny i strzela wyśmienicie więc pozostaje mi życzyć powodzenia przy sprzedaży i tyle :)


pzdr. Łukasz


« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2013, 02:53:14 pm wysłana przez Łukasz »
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

lukilak1994

  • Gość
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 16, 2013, 05:40:05 pm »

6. Myślę, że czas zakończyć ten OT, którego głównym prowodyrem był lukilak we wcześniejszych sprawach i odniesieniach do ww osoby/sklepu, nie mniej jednak ciesze się, że ujawnił on który sklep robi ponad 20% rabatu na asortyment :) kiedyś może tam uderzę po coś i zażądam takiego rabatu, skoro to wg lukilaka norma w najtańszym sklepie to pewnie tak jest :).


Głównym prowodyrem jesteś ty "panie" mądraliński. Ty zacząłeś wprowadzać zament w dziale giełda i nie tylko, ja chciałem Ci tylko pokazać jak można komuś popsuć ogłoszenie skoro inni tego nie zrobili(konkretnie chodzi o pamiętny spust). Odkąd pojawiłeś się na tym forum zaczęły się głupie dopiski do każdego z tematów.
W dalszym ciągu nie zrozumiałeś dokońca moich postów, w dalszym ciągu można się rozpłakać przed komputerem czytając te głupoty które wypisujesz.... rabat? czy ja w którymś z moich tematów pisałem że jakiś sklep dał mi rabat?  NO CHYBA CIE POGIĘŁO!!!

Polecam troszeczke poczytać jak działa handel, na jakiej zadadzie działają hurtownie i sklepy z nimi współpracujące. Cena w sklepie zależy od marży sprzedającego oraz od tego w jakiej cenie dany produkt sklep kupi w hurtowni. Niektóre produkty kupuje się bardzo tanio i sprzedaje drogo, inne kupuje się drogo i sprzedaje w podobnej cenie co się kupiło lub nawet niższej. I to nie oznacza że na tym produkcie straciliśmy, bo utrzymaliśmy klienta a na innym towarze zarobiliśmy kilka krotnie więcej niż inny sklep. Więc i tak jesteśmy na +.

Pozatym już kilka osób mi powiedziało, co z ciebie za "typ". Ja na twoim poziomie nie zamierzam w dalszym ciągu prowadzić dyskusji. Jednak proszę Cie, abyś innym forumowiczą na forum nie udzielał błędnych rad, bo naprawde ktoś obcujący w "temacie" może się posikać ze śmiechu. Zastanów się zanim coś napiszesz, bo na mój temat już deczko za dużo głupot napisałeś. Najgorsze jest to że większość sobie wymyśliłeś na poczekaniu i z rzeczywistością nie mają wiele wspólnego....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2013, 05:44:04 pm wysłana przez lukilak1994 »

Łukasz

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 1514
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 16, 2013, 06:39:49 pm »



Głównym prowodyrem jesteś ty "panie" mądraliński. Ty zacząłeś wprowadzać zament w dziale giełda i nie tylko, ja chciałem Ci tylko pokazać jak można komuś popsuć ogłoszenie skoro inni tego nie zrobili(konkretnie chodzi o pamiętny spust). Odkąd pojawiłeś się na tym forum zaczęły się głupie dopiski do każdego z tematów.
W dalszym ciągu nie zrozumiałeś dokońca moich postów, w dalszym ciągu można się rozpłakać przed komputerem czytając te głupoty które wypisujesz.... rabat? czy ja w którymś z moich tematów pisałem że jakiś sklep dał mi rabat?  NO CHYBA CIE POGIĘŁO!!!


Po pierwsze teksty typu No chyba cię pogieło to możesz do ojca mówić albo do matki o ile któreś ci się nie odwinie i w pysk nie da.

Po drugie matematyka trudna sztuka, więc policzę za ciebie. Otórz Detal celownika 1165zł, a wg ciebie cena w najtańszym sklepie jak sam powiedziałeś w PL wynosiła za niego 950zł, więc na szybko bez kalkulatora jest to około 20%. Więc skoro napisałeś, że najtańszy sklep sprzedaje ten sprzęt w kwocie niższej niż stosunkowy ogólnokrajowy DETAL o 20% to można tak przyjąć w myśl tego co piszesz.




Polecam troszeczke poczytać jak działa handel, na jakiej zadadzie działają hurtownie i sklepy z nimi współpracujące. Cena w sklepie zależy od marży sprzedającego oraz od tego w jakiej cenie dany produkt sklep kupi w hurtowni. Niektóre produkty kupuje się bardzo tanio i sprzedaje drogo, inne kupuje się drogo i sprzedaje w podobnej cenie co się kupiło lub nawet niższej. I to nie oznacza że na tym produkcie straciliśmy, bo utrzymaliśmy klienta a na innym towarze zarobiliśmy kilka krotnie więcej niż inny sklep. Więc i tak jesteśmy na +.




Haha po pierwsze SAM poczytaj co to RYNEK, handel, marża, ceny danych rzeczy na rynku, ceny za które powinno się sprzedawać owe produktu, na tle konkurencji. To o czym piszesz to akurat PSUCIE rynku i danej marki sprzętu a nie HANDEL.

Za to, że w ogóle wkleiłeś ten paragon z taką ceną to po pierwsze powinien cie za przeproszeniem opierdolić sam sprzedający, bo jakby reszta handlarzy napisała do hurtowni jakie on daje rabaty na rzeczy to hurtownia w najlepszym wypadku JEGO powinna opierdzielić, w gorszym upierdzielić połowę MARŻY bo skoro sprzedaje tak tanio to po pierwsze psuje rynek, po drugie wyraźnie nie potrzebuję zarobić tych pieniędzy, czyli nie musi dostać tak dużego rabatu jak dostaje.

Dla przykładu ci powiem, że jeden sklep akurat nie w łucznictwie, Sprzedawał bodaj na allegro jakieś wiertarki czy coś innego bosha, po cenie ze 30% niższej niż DETAL w PL. Skończyło się to tak, że podstawiona firma skupiła całość przedstawicielstwo Bosha sprawdziło skąd gość ma towar i ten przedstawiciel co mu go sprzedał po niższej cenie jaka powinna być dla niego ( żeby wypchać towar )  jak i on sprzedawał go dużo niżej niż ustalona cena na sklepy, to w efekcie mieli TAKI dym, że nie chcesz wiedzieć. Tutaj jest dokładnie identyczna sytuacja tylko na mniejszą SKALĘ.

Więc póki co nikt inny jak TY najbardziej zepsułeś rynek i markę swojemu najtańszemu sklepowi, bo póki co w moich oczach właśnie dzięki tobie jest to cwaniaczek który ma w dupie rynek, ceny i liczy się dla niego BYLE SPRZEDAĆ, byle jak najwięcej, nie ważne że 20% poniżej ceny. Albo zrobić ujednolicone niższe ceny i się ich trzymać, albo się przepychać i nie marudzić, że można kupić taniej w usa, i jeszcze się oburzać, że  w Polsce musi być drożej bo Cło itp, jednocześnie robiąc jednostką ceny tych z USA, to chyba szczyt hipokryzji :). Jakby każdy mi robił w PL taki rabat 20% jak tobie na celownik to na ebay czy AT bym pewnie nawet nie zaglądał.

Więc gdybym BYŁ taki ZŁY za jakiego mnie masz, i mają mnie inni ( choć jeszcze nie napisałeś którzy ) albo których sobie wymyśliłeś, to dawno poszedł by mail do JVD z zapytaniem jak to jest, że jeden sklep ma celownik za X Euro a drugi Y. Jakby tak twojemu najtańszemu sklepowi obcięli za to marże o np 5-10%, a inni by zrobili wyprzedaż czegoś RAZ na rok z rabatem właśnie 5-10% to on by nawet na 0 nie wyszedł.  ROZUMIESZ czy nie ??


W sprawie ze spustem to zupełnie inna sprawa, bo tam cena używki była niemal detalicznej nówki, byłem nawet na niego chętny o ile cena była by NORMALNA jak za używkę nawet na PL za te 30% mniej ( bo w usa to i za 50% mniej idą ).




Pozatym już kilka osób mi powiedziało, co z ciebie za "typ". Ja na twoim poziomie nie zamierzam w dalszym ciągu prowadzić dyskusji. Jednak proszę Cie, abyś innym forumowiczą na forum nie udzielał błędnych rad, bo naprawde ktoś obcujący w "temacie" może się posikać ze śmiechu. Zastanów się zanim coś napiszesz, bo na mój temat już deczko za dużo głupot napisałeś. Najgorsze jest to że większość sobie wymyśliłeś na poczekaniu i z rzeczywistością nie mają wiele wspólnego....



Haha nie rozśmieszaj mnie, JAKIE osoby :) miej odwagę napisać kto ci coś o mnie mówił, jak raptem z tego forum zna mnie mniej niż 10 osób, z czego lepie to z 5-6 a dobrze o ze 3 :), mało tego nikt nie jest z twoich rejonów. Więc albo powiedz KTO albo nie pieprz głupot, bo śmieszny jesteś.

Powiedz mi KOMU udzieliłme choć jednej BŁĘDNEJ rady KONKRETNIE, i powiedz co na twój temat sobie wymyśliłem, oprócz tego że nazwałeś jeden sklep najtańszym w pl a rabat jaki dostałeś na celownik wynosił 20%?? , nie przypominam sobie żebym w ogóle, zwraca na ciebie uwagę poza tematem tego celownika 20% tańszego, więc napisz KONKRETNIE co o tobie jeszcze nawymyślałem??, bo póki ca wysysasz sobie z palca jakieś bzdury, nie popartę żadnym faktem czy dowodem.

pzdr. Łukasz
Łuk -HOYT PODIUM X 30" 58#
Celownik - AXCEL CXL
Lipco - Axcel 31mm x6
Podstawka - Spot Hogg EDGE
Stabiki - Bee Stinger Premier Plus 33"/12"
Spust - Stan just X /Scott EXXUS
Strzały - Vap V1 350 / CX CXL 350

Krystian

  • Doświadczony forumowicz
  • ***
  • Wiadomości: 104
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 16, 2013, 08:14:42 pm »
Dajcie se bobu...
dorosłe chłopaki i tak się wygłupiają?
Na strzelanie się umówić, a krwi sobie nie psuć ;)

Dariusz Gi

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 337
Odp: Sprzedam łuk bloczkowy Hoyt VANTAGE ELITE PLUS 60# GTX cam 2012
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 16, 2013, 08:31:18 pm »
Dajcie se bobu...
dorosłe chłopaki i tak się wygłupiają?
Na strzelanie się umówić, a krwi sobie nie psuć ;)
Tez tak mysle :)
Co Ci po tytule jak pusto w szkatule ...

Mathews maniac XD