Autor Wątek: Sprzedam PSE EVO 2012  (Przeczytany 10556 razy)

BALROG

  • Stały bywalec
  • ****
  • Wiadomości: 533
Odp: Sprzedam PSE EVO 2012
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 05, 2013, 10:08:29 am »
jak nie usunąć to podzielić wątek i dać tą paplaninę bez sensu do humoru

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Sprzedam PSE EVO 2012
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 05, 2013, 07:22:35 pm »
Szanowni Panowie- żal mi, że temat, który wywołałem miał taki wpływ na forum w dziale GIEŁDA- CHŁOPCY  ja nie wnikam w wasze skłonności seksualne i miarę centymetrów i w to że u jednego z Was jest więcej zdjęć Piotra P. niż żony ale (może..uczucia) jak macie z tym problem to myślę, że to nie to forum. Pozdrawiam w dalszym ciągu łuczników, których część na forum (może i mają rację) odwodzą od zakupu łuków za mniej niż 1100zł – miałem dobre zamiary- i zachęcam do łucznictwa.

tym razem lustracja na facebook-u dotyka zazdrości o piękną żonę, czy o mnie??   ;D
Bo już wiadomo, że nie o łuk..

Normalnie beka dobra.. ;D ;D ;D

Wątek wnosi pewną naukę, skoda go usuwać.
Są tacy, którzy nie wiedzą co jest 5 na pierwszy rzut oka, ale są i tacy którzy wiedzą o co kaman..
 
Mnie akurat nie zabolało, ale dało mi sygnał, że prawdopodobnie miało.. :)
ojjj chyba zabolało :)

.., a to wiele tłumaczy, jakie nastroje stara gwardia starego klubu przelewa na młodych swoich klubowiczów jak RadekG.

Który, to pisze jak mu zależy na mocnym Szczecinie ;)
Swoim komentarzem wyłożyłeś się nieco w zamiarach..

Skoro zależy Ci na mocnym Szczecinie, to nie rzucaj świń komuś kogo nawet nie znasz, a zdanie wyrabiasz sobie na opiniach bardzo smutnych już ludzi.

Nie tędy droga Panie Kolego..
żeby, wyciągać wnioski z czyiś gorzkich opowieści.

..ale, rozumiem, że za ciężko jest się fatygować, żeby poznać innych kolegów, wyrobić sobie inne zdanie.
Ktoś musi być przecież z definicji po lewej, żeby ktoś był po prawej.  :P ok.

W jednym masz rację Szczecin zapowiada się mocny w końcu coś się ruszyło, jakoś dziwnie ostatnio.  ;)
Pozdrawiam.


A co do meritum: podobno rzecz polega na tym, żeby ru...ć a nie kłucić się, kto ma dłuższego...
czytałem wszystkie wpisy :) i czuję, że to forum mniejszości seksualnych- sorki ja chcę być łucznikiem
..dla tych co mieszają to z sexsualnością..

nie trudno się domyślić, że jest to metafora.. a nie temat zastępczy dla prostego ludu.
Darujmy sobie rozwijanie tego jak w polityce. Bo inne wartości nam uciekną jeszcze. ;)

Chodzi o to aby tu sprzedawać-kupować, czyli ("ruchać") mieć z tego przyjemność obopólną, w myśl każdy może.. a nie wyjeżdżać z wyższością łuku nad łukiem.
Bzdura..

Druga sprawa..
Jeśli, ma ktoś coś do mnie i chce mi powiedzieć jaki słaby mam łuk, albo jakieś inne żale, może mieć cywilną odwagę.. proszę bardzo :)
Często bywam na treningach, robimy lokalne zawody.
Można przybyć i pokazać, co się ma i co się potrafi, a nawet i zwyzywać.. czemu nie?? :D
Kultura-nie każdy to potrafi.
zapalony łucznik

pio

  • Stowarzyszenie
  • Stały bywalec
  • *
  • Wiadomości: 1746
    • https://www.facebook.com/StowarzyszenieLuczniczeGryf
Odp: Sprzedam PSE EVO 2012
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 05, 2013, 08:09:43 pm »
Zamykam wątek.. otwieram nowy.
zapalony łucznik